Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Moyes i sztab szkoleniowy
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #148
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
michal85 napisał(a):Nie zgodzę się. Welbecka musiał oszczędzić na starcie z Bayernem, więc nie miał zbytnio pola do manewru.

Nie rozumiem... Welbeck jest młody im gra więcej tym lepiej, nie trafia do mnie, że był jakoś "oszczędzany" na Bayern. Po prostu Danny pasował na szkopów idealnie i dlatego zagrał, moim zdaniem Moyes jak najbardziej miał pole manewru i z niego skorzystał. Zresztą chodziło mi bardziej o ustawienie całej drużyny. Ze Srokami równie dobrze mógł zagrać Welbeck na szpicy, a za jego plecami Mata i Kagawa i tak by równie efektywnie kreowali grę.

Nie jestem pewien, czy Moyes ma na celu zmianę systemu gry, czy tylko eksperymentuje bo chce rotować składem i czy Kagawa nie pójdzie w odstawkę, a Mata na bok od razu po powrocie van Persiego. Na razie wszystko jest możliwe. Moyes musiałby jednak być kompletnie ślepy, żeby nie dostrzegać korzyści z gry nowym systemem. W chwili obecnej obdarzyłem go odrobiną zaufania bo uważam, że w ostatnim czasie na to zapracował, zobaczymy co będzie dalej. Jak nie wykorzysta tej szansy to może przechlapać sobie u mnie na dobre Tongue

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2014 11:12 przez Silvan.)
10-04-2014 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy - Silvan - 10-04-2014 10:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości