Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Moyes i sztab szkoleniowy
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #152
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Prawdę powiedziawszy jestem mocno zaskoczony dzisiejszym informacjami, nie spodziewałem. Byłem przekonany, że Moyes dostanie kolejny sezon, a tutaj takie informacje. O ile oczywiście znajdą one swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Mimo, że Moyes nie był moim faworytem do objęcia United to mocno w niego wierzyłem. I byłbym skłonny dać mu jeszcze jeden sezon, gdyby widział już teraz jakieś zalążki czegoś nowego. Niestety tak naprawdę nic się nie zmieniło na lepsze. Do tego mamy sporo złych decyzji. Choć nie wiem jak bardzo bym chciał nie jestem w stanie mu zaufać... piszę to z bólem serca, ale jeszcze większym bólem są dla mnie obecne wyniki. Spodziewałem się że po odejściu SAF'a będzie gorzej, że nie wygramy ligi, ale nie spodziewałem się takiego dramatu.

Nie można bezkarnie z mistrza Anglii zrobić zespół ze środka tabeli... i to jeszcze posiadając taki potencjał w ofensywie. Martwię się oto kto będzie nowym trenerem United i martwię się o przyszłość. Mam nadzieję że tyle lat ciężkiej pracy Fergusona nie pójdzie na marne. Ten klub ma wszystko co potrzeba by być w topie. Trzeba tylko kogoś kto tym rozsądnie pokieruje i dołoży kilka odpowiednich elementów.

Ja bym poszedł drogą Barcelony, która postawiła na Guardiole. Co z tego, że był bez doświadczania? Doświadczenie to nie wszystko... bardzo bym chciał by United prowadził ktoś związany z klubem i optowałbym za opcją Ole + Gary jako asystent. Oczywiście warunkiem jest utrzymanie się Cardiff w lidze. Solskjaer wykonywał świetną pracę jako trener rezerw. Później świetnie radził sobie w Molde. Następnie ogarnął cały ten bajzel jaki zastał w Cardiff. Jak do tego dołoży utrzymanie ich w lidze to potwierdzi nie tylko swoje umiejętności ale pokaże olbrzymi charakter.

Tak naprawdę nie widzę innej opcji. Klopp zostaje w BVB. Wątpię by Conte chciał odchodzić z Juve. Jeszcze jest Simeone - tutaj może być łatwiej, bo po sezonie pewnie mu rozkupią obecny skład. Pytanie, tylko czy to ten poziom? W Atletico wykonuje znakomitą pracę, grają bardzo skutecznie, a jego taktyka na Barce była znakomita. Pozostaje jeszcze Blanc, jednak jakoś nie jestem przekonany. Natomiast nie chciałby van Gaala. Z całą pewnością jest to trener z jajami i ogarnąłby ten zespół, jednak jakoś nie mam przekonania.

Ciężkie czasy, ciężkie wybory...

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2014 19:07 przez Foster.)
21-04-2014 19:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy - Foster - 21-04-2014 19:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości