Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Moyes i sztab szkoleniowy
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #153
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Van Gaal? Nie jestem przekonany czy to dobry następca. Mam nadzieję, że jednak nie on zostanie trenerem United.
Jeśli informacje o zwolnieniu Moyesa się potwierdzą... cóż, od początku uważałem, że kontrakt był podpisany na zbyt długo. Ale moim zdaniem Moyes nie pokazał nic co dawałoby jakąkolwiek nadzieję na poprawę. Wielokrotnie podejmował złe decyzje personalne, dokonywał kiepskich zmian... Szczytem było dla mnie jak w jednym ze spotkać na ławie siedzieli Kagawa z Hernandezem a ofensywa wyglądała tak: Young-Januzaj-Valencia. Tak naprawdę poza wprowadzeniem młodego Andana do zespołu nie ma absolutnie ŻADNEGO plusa w pracy Moyesa. Nikt się przy nim nie rozwinął, Fellaini wręcz cofnął się w rozwoju.

Oczywiście zwolnienie Moyesa i zatrudnienie prawdziwego trenera nie sprawi nagle, że United zacznie grać. Ten zespół potrzebuje gruntownej przebudowy, do odstrzału jest naprawdę duża grupa piłkarzy(Valencia, Young, Cleverley, Evra może Nani, Fletcher).

Ja mocno liczę na Kloppa. Borussia nie ma potencjału, żeby powtórzyć ostatnie sukcesy. V-mistrzostwo i 1/4 LM to max co może osiągnąć w Dortmundzie. A gdyby przyszedł do United, najlepiej z Reusem i Hummelsem...

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
21-04-2014 22:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy - Under - 21-04-2014 22:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości