Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-0 Roma (09.04.2008)
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
CL: Manchester United 1-0 Roma (09.04.2008)
Już w środę 9 kwietnia odbędzie się mecz rewanżowy w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem United a AS Romą. W zakończonym przed chwilą pierwszym spotkaniu podopieczni Sir Alexa Fergusona pewnie pokonali 2-0 Rzymian na Stadio Olimpico. A więc mecz na Old Trafford wydaje się być formalnością. Jaką taktykę powinien zastosować Ferguson na ten mecz, czy powinien dać szansę rezerwowym? No i zasadnicze, aczkolwiek wręcz retoryczne pytanie, czy United awansuje do półfinału LM i spotka się tam najprawdopodobniej z Barceloną?

Transmisję z meczu przeprowadzi TVP 2.
01-04-2008 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ewelinka937 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: CL: Manchester United - AS Roma (09.04.2008, 20.45)
Przez wszystkich jest już typowany półfinał Manchester - Barcelona, ale chyba lepiej nie zapeszać, choć jest to bardzo prawdopodobne. Bo właściwie wątpliwe jet to, żeby Barca dała wygrać Schalke na Camp Nou, no i żeby Manchester uległ Romie na OT. SAF powinien postawić raczej na sprawdzonych zawodników. Jestem dobrej myśli - oczekuję dobrego wyniku w Teatrze Marzeń. Jeżeli rzeczywiście parę półfinałowa tworzyłyby Man Utd - Barca to na pewno nie wolno lekceważyć chwilowo słabszej Barcy, prawdopodobnie już wróci Messi. Pożyjemy - zobaczymy Wink
04-04-2008 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Donu Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: CL: Manchester United - AS Roma (09.04.2008, 20.45)
ewelinka937 napisał(a):Przez wszystkich jest już typowany półfinał Manchester - Barcelona, ale chyba lepiej nie zapeszać, choć jest to bardzo prawdopodobne. Bo właściwie wątpliwe jet to, żeby Barca dała wygrać Schalke na Camp Nou, no i żeby Manchester uległ Romie na OT. SAF powinien postawić raczej na sprawdzonych zawodników. Jestem dobrej myśli - oczekuję dobrego wyniku w Teatrze Marzeń. Jeżeli rzeczywiście parę półfinałowa tworzyłyby Man Utd - Barca to na pewno nie wolno lekceważyć chwilowo słabszej Barcy, prawdopodobnie już wróci Messi. Pożyjemy - zobaczymy Wink
Owszem, wszyscy już myślą o półfinale z Barcą lecz nawet jak gramy u siebie musimy być czujni, nie możemy zlekceważyć rywala.
Bardzo trudno będzie Rzymianom zdobyć 3 bramki, dlatego mamy większe szanse od Romy
05-04-2008 18:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: CL: Manchester United - AS Roma (09.04.2008, 20.45)
No bez przesady, Roma żeby wygrac musi nam strzelic conajmniej 3 gole. Na OLD TRAFFORD. Kiedy ostatni raz padł na OT taki wynik?
My ciągle mamy formę i ciągle gramy świetnie. Może i Totti wróci na ten mecz, ale on nic nie zdziała.
Nie widze tutaj innej opcji niż wygrana.

Messi już się wypowiadał, że chce zagrać na OT, więc na co czekamy;]

Łużniki czekają!

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
05-04-2008 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: CL: Manchester United - AS Roma (09.04.2008, 20.45)
Roma żeby nas przejść musiałaby zagrać tak jak w Madrycie podczas meczu z Realem, a my tak jak w meczu z City. Ponoć jak rzymianie awansują dalej to jakaś tam modelka się rozbierze przed piłkarzami jak i kibicami więc na pewno wyjdą mocno zmotywowani Wink

Nie wyobrażam sobie sytuacji, że nie awansujemy.

MU_fan napisał(a):Transmisję z meczu przeprowadzi TVP 2.

No to będzie "El Capitano" :evil:

Kisia92 napisał(a):Łużniki czekają!

A jak !! :mrgreen:

Pele good, Maradona better, George Best
05-04-2008 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: CL: Manchester United - AS Roma (09.04.2008, 20.45)
Po pierwsze:
Totalna zmiana w obronie, Pique MUSI zagrac od początku. Podobnie Hargreaves, lepiej żeby zagrał na prawej stronie, w pomocy sobie jakoś poradzimy, ale pan Brown i pan O'shea nie moga zagrać a taką 'zabójczą' formą przeciwko Rzymianom, nie możemy do tego dopuścić.
W pomocy dalej stawiam na Carricka, i na Andersona w wyjściówce. Svholes grał ostatnio cały czas, mecz z Boro mu nie wyszedł, więc nie ma co go dalej meczyć. Chyba że zagramy 4-5-1 wtedy bd musiał zagrac Paul.
Na skrzydłach naprawde pod nieobecność Naniego może zagrać Park, dzisiaj był jednym z najlepszych i nalezy mu się to 'jak psu buda^^'.
Roo oczywiście w wyjściówce;]

No i potężna dawnka motywacji, suszara i powinno byc OK, o ile zagra Rio, w innym wypadku nawet nie chce mysleć.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
06-04-2008 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: CL: Manchester United - AS Roma (09.04.2008, 20.45)
Kisia92 napisał(a):pan Brown i pan O'shea

Brown i O'Shea mieli jeden słabszy dzień i już ich skreślasz...? Przecież Anglik w tym sezonie zagrał wiele naprawdę dobrych spotkań, przez co nie odczuwaliśmy straty Neville'a. Słabszy mecz może się zdarzyć każdemu. Z Romą na pewno nie będzie powtórki z rozrywki. A co do Pique do może zagrać, owszem ale od 70 min, sorry, ale w środę b. ważne będzie doświadczenie, choć swoją drogą wolałbym widzieć na ławce Gary'ego.
06-04-2008 18:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #8
Re: CL: Manchester United - AS Roma (09.04.2008, 20.45)
Kisia92 napisał(a):Totalna zmiana w obronie, Pique MUSI zagrac od początku. Podobnie Hargreaves, lepiej żeby zagrał na prawej stronie, w pomocy sobie jakoś poradzimy, ale pan Brown i pan O'shea nie moga zagrać a taką 'zabójczą' formą przeciwko Rzymianom, nie możemy do tego dopuścić.
Hargo musi biegać przed naszymi środkowymi obrońcami, żeby ich asekurować. To jest sposób na kontuzję Rio i Vidy.


Fan United od 1992 roku
06-04-2008 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: CL: Manchester United - AS Roma (09.04.2008, 20.45)
Cytat:Brown i O'Shea mieli jeden słabszy dzień i już ich skreślasz...?
Browna skreśliłam już jakiż czas temu, John nigdy nie był niewiadomo jak zdolnym piłkarzem. Ale w dzisiejszym spotkaniu przeszli siebie, to było tragiczne.
Wesley jest dla mnie dobrym rezerwowym, ale w zastępnie kaleczy i to bardzo, od dawna marze o pożądnym prawym obrońcy, albo o powrocie w dobrym stylu Garego. To pierwsze mam nadzieje, że jest możliwe.

Cytat:Hargo musi biegać przed naszymi środkowymi obrońcami, żeby ich asekurować.
Tutaj poradzi sobie Carrick, w dzisiejszym meczu zbyt czesto widziałam go na prawej stronie, asekurujacego Browna czy tez O'shea, przytocze komentarz Nahornego"dobrze, że był tam carrick bo O'shea chwilo stracił orientacje"...

Rio najprawdopodobniej bd mógł zagrać bo sa juz pierwsze sygnały ze strony klubu.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
06-04-2008 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #10
Re: CL: Manchester United - AS Roma (09.04.2008, 20.45)
Kisia92 napisał(a):Tutaj poradzi sobie Carrick, w dzisiejszym meczu zbyt czesto widziałam go na prawej stronie, asekurujacego Browna czy tez O'shea, przytocze komentarz Nahornego"dobrze, że był tam carrick bo O'shea chwilo stracił orientacje"...
Michael powinien rozgrywać. Jeśli choć trochę skupia się na defensywie to nie ma z niego żadnego pożytku. Jemu pozycja defensywnego zupełnie nie pasuje. Nie potrafi rozwinąć wtedy skrzydeł. Już w którymś meczu zauważyłem, że Michael o wiele lepiej sobie radzi jak ma pełną swobodę. W ostatnim czasie lepiej nawet od Scholesa. Dlatego do zadań defensywnych tylko i wyłącznie Hargo.


Fan United od 1992 roku
06-04-2008 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: CL: Manchester United - AS Roma (09.04.2008, 20.45)
Kisia92 napisał(a):Browna skreśliłam już jakiż czas temu,

Czemu? Kiedy? Bo, wybacz, ale nie rozumiem. Mam na myśli głównie obecny sezon w wykonaniu Anglika.
06-04-2008 19:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: CL: Manchester United - AS Roma (09.04.2008, 20.45)
To jest bardzo subiektywna opinia, tak zaczne na wstępie;]
Jak dla mnie jest bardzo niepewny i na numer 1 w takim klubie jak United sie nie nadaje, zbyt wolny, dryblingi też na niskim poziomie.
Chce brac udział w kontratakach ale potem nie zdąża do obrony i ktos musi go ratować. Poprostu nie pasuje mi on do United. Jak przypominam sobie Garego i patrze na to co robie Brown to poprostu niebo a ziemia.
Potrzebujemy takiego Evry na prawej stronie, a Brown raczej nim nie jest.

Wracając do Carricka, masz racje, że on jest lepszy w rozgrywaniu, ale mamy tez Scholesa i od biedy Andersona, trzeba poprostu wybrac najlepszą opcje bo narazie mamy sytuacje awaryjną w obronie. Mam nadzieje że Ferguson jakoś ich poskłada, dobrze poskłada.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
06-04-2008 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #13
Re: CL: Manchester United - AS Roma (09.04.2008, 20.45)
Roma meczu nam nie odpuście jednakże wątpię aby byli w stanie awansować- trochę nam się obrona rozsypała (chociaż nie wiadomo jak tam z Rio) i z tym może być problem :/ wrażenie dzisiejszego meczu wskazywałoby na Pique w środku, ale co SAF postanowi to nikt nie wie...
Scholes powinien sobie troszkę odpocząć- poza tym nie gra najlepiej, więc w środku może Hargo- Andi albo Hargo- Carrick. Ja tak to bym widział.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
06-04-2008 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: CL: Manchester United - AS Roma (09.04.2008, 20.45)
No i wszystko jasne, Rio nie zagra Vida nie zagra.
jak nie oni to kto?
Owen-Brown-Pique-Evra?
Johnny-Brown-Pique-Evra?
A może spektakularny powrót Silvestra tudziez Garego? Obydwoje uczestniczą w treningach i są podobno zdolni do gry.
Sprawa naszej obrony wyglada tragicznie, jestem zwolenniczka talentu Pique i mam nadzieje, że sobie chłopak poradzi. To jego 5 minut. Jak teraz zawali to zapewne latem opusci klub.

W treningach uczestniczył tez Welbeck, ale watpie by zagrał.
Koniec sezonu coraz bardziej sie nam komplikuje.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
08-04-2008 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: CL: Manchester United - AS Roma (09.04.2008, 20.45)
Edwin - OH, Pique,Rio, Evra - Cris, Cara, Anderson, Scholes, Park - Tevez/Waaza.

Postawiłbym na 1 napastnika, a czemu :?:
A no bo mamy tylko 2 napastników w kadrze, a Apacz bądź waza niech odpoczywa na mecz z Arsenalem w Teatrze Marzeń, oj będzie spektakl.
Browna oraz O'Shea nie chce na oczy widzieć w tym meczu, to co oni wyprawiali z Boro wołało o pomstę do nieba, by Carrick krył Alvesa...żal.
Może być mimo co emocjonujący mecz, ale tylko wtedy gdy Roma trafi bramkę w pierwszej połowie.
Z ławki bym chciał ujrzeć Gazze i Sylvka, może Wink
08-04-2008 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości