Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2013/2014
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #106
RE: United w sezonie 2013/2014
robaldo napisał(a):Jeśli chodzi o RvP i ten sezon, to żadnej odpowiedzi raczej nie otrzymamy, bo Persil nie zdąży się pewnie wyleczyć.

Bardzo dobrze, niech się facet w spokoju leczy i szykuje na MŚ, dla niego już raczej ostatnie w karierze.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
10-04-2014 08:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #107
RE: United w sezonie 2013/2014
michal85 napisał(a):Niech Moyes odstawi graczy których sie pozbędzie po sezonie teraz, szuka nowych rozwiazan...

Sądzę że Moyes właśnie będzie wystawiał tych graczy aby w lecie móc ich sprzedać po jak najlepszej cenie. Poza tym kwalifikacje są jeszcze w zasięgu United. Musimy wygrać wszystkie mecze i liczyć że Everton przegra 3 mecze w tym jeden z nami. My z trudniejszych rywali będziemy mieć właśnie Everton i Świętych więc jakaś nadzieja jest.
10-04-2014 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #108
RE: United w sezonie 2013/2014
Roo i RvP podobno do końca sezonu wypadają! Normalnie bym płakał ale w ty momencie gdy i tak o nic nie walczymy tyle opcji i eksperymentów się przed nami otwiera Smile

Proszę Wilson debiut : ]
11-04-2014 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #109
RE: United w sezonie 2013/2014
Nie ma informacji, że Rooney wypada do końca sezonu... na razie raczej na pewno nie zagra z Evertonem.

Mnie osobiście po raz kolejny mocno rozczarowała wypowiedź Moyes'a. Ja rozumiem, że nasze szanse na zajęcie miejsce w TOP 4 są bardzo małe ale ciągle. I póki są póty powinniśmy walczyć ze wszystkich by się tam znaleźć. A Moyes co? Już teraz założył, że w przyszłym roku nie zagramy w LM... jak się muszą czuć zawodnicy, których trener z góry skreślił? Przy takiej motywacji to ja się wcale nie dziwię, że w lidze jesteśmy tam gdzie jesteśmy...

Czego oczekuje w końcówce sezonu?
- sprawdzenia następujących zawodników: Buttner - czas sprawdzić go na przestrzeni kilku spotkań i ile jest wart rzeczywiście oraz Nani - niech w końcu pogra w kilku spotkaniach z rzędu, tak byśmy mogli ocenić czy warto go zostawić (moim zdaniem warto, bo w tym sezonie jak grał, to prezentował się znacznie lepiej niż Young i Valencia) czy jednak należy powiedzieć sobie dziękuje
- różnych kombinacji zastawienia Maty i Kagawy blisko siebie
- grania dwójką stoperów Jones - Smalling + Evans po powrocie do zdrowia.
- danie szansę Tomkowi, który w końcu będzie miał przed sobą ludzi, z którymi będzie mógł pograć krótką piłkę



Mój Blog: Pod presją czasu
11-04-2014 14:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #110
RE: United w sezonie 2013/2014
[Obrazek: lxqc6fz]
Dziękuje, dobranoc Sad



Mój Blog: Pod presją czasu
20-04-2014 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kupczyk Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 35
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
Post: #111
RE: United w sezonie 2013/2014
Wstyd i hańba, nie do pomyślenia wręcz. Jedna, jedyna wygrana nad Arsenalem to troszkę za mało..
20-04-2014 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości