Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United w sezonie 2013/2014
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #31
RE: United w sezonie 2013/2014
Początek sezonu, a szczególnie mecz przeciwko City i WBA pokazały o co w tym sezonie toczy się gra. Moyes otwarcie mówi o tym, że będzie potrzebował czasu, a zespół nie ma szans na triumf w Champion's League. Cele minimum na ten sezon o jakich wiele osób ostrożnie przebąkiwało, czyli miejsce w Top 4 i godne zaprezentowanie się w LM oraz krajowych pucharach, stały się obecnie celami maksimum. Drużynę czeka ciężka walka by je w ogóle osiągnąć, z czym trzeba się powoli oswajać. Sądzę, że najbardziej uderzy nas to około nowego roku, kiedy zwykle Diabły plasowały się w ścisłym czubie tabeli, na tym samym etapie obecnego sezonu powrót do pierwszej czwórki trzeba będzie uznać za niemały sukces "The Moyes Boyes". Po latach świetnych wyników, przyszedł czas na naturalne przesilenie, które nie rozegra się z dnia na dzień co było do przewidzenia i czego obawialiśmy się najbardziej - odbije się ono znacząco na wynikach drużyny. Realistycznie patrząc Moyes jeszcze jakiś czas będzie szukał optymalnego zestawienia i/lub strategii, skuteczność jego dotychczasowych pomysłów na tą drużynę (o ile tak można nazwać, próbę bazowania na stylu sir Alexa) obrazuje obecna pozycja w tabeli i najgorszy start klubu od 24 lat. Problemów jest wiele i wskazywanie środkowych pomocników, jako głównej słabości tej drużyny to obecnie spore niedomówienie... Formacje zdają się być oderwane od siebie, skrzydłowi na których opierała się gra, prezentują się przeciętnie, gra ofensywna jest powolna, czytelna, chaotyczna i brak w niej planu czy stylu, do tego obrona znów fatalnie rozpoczyna sezon tak jak rok temu, co akurat moim zdaniem prędzej czy później ulegnie poprawie. Co jednak z całą resztą? styczniowa ofensywa transferowa? odważne stawianie na zawodników do tej pory podgrzewających siedzenia na ławce rezerwowych? Nie zazdroszczę Moyesowi ani trochę...

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
29-09-2013 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #32
RE: United w sezonie 2013/2014
A w styczniu jak będziemy na 3-2 miejscu będzie nadzieja, że możemy jeszcze powalczyć o mistrza.....
30-09-2013 00:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #33
RE: United w sezonie 2013/2014
Nie będziemy.
30-09-2013 06:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #34
RE: United w sezonie 2013/2014
Mimo wszystko, będziemy.
30-09-2013 07:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #35
RE: United w sezonie 2013/2014
Tylko nie pozabijajcie się na argumenty. Big Grin
30-09-2013 07:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #36
RE: United w sezonie 2013/2014
Już niejeden raz nas skreślano i w większości przypadków dawaliśmy radę. Obecnie sytuacja wygląda źle, może wręcz dramatycznie, ale jesteśmy w stanie się podnieść. To jest w DNA tego klubu Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-09-2013 07:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #37
RE: United w sezonie 2013/2014
Coś mi się wydaje, że po odejściu Fergusona to DNA trochę zmutowalo :-D

I wątpię w to 2, 3 miejsce, niestety :-(

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
30-09-2013 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #38
RE: United w sezonie 2013/2014
Może jestem głupi, ale jestem daleki od prognoz na temat miejsca jakie zajmiemy na koniec sezonu. Póki co gramy tragicznie, ale przypominam, że w kadrze są ci sami piłkarze którzy rok temu zdobyli mistrza i stać ich na dobre granie. Trzeba to po prostu wszystko z głowa poukładać panie Moyes.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
30-09-2013 16:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #39
RE: United w sezonie 2013/2014
Nie sądzę by ci sami piłkarze pod dowództwem Moyesa grali tak dobrze jak za Fergusona. Sir Alex i tak z co niektórych wyciągał ponad normę, teraz te słabsze ogniwa powoli należy zastępować nowymi.
Kto się nie rozwija, ten się cofa.


Fan United od 1992 roku
30-09-2013 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #40
RE: United w sezonie 2013/2014
Osobiście też nie jestem zwolennikiem Moyesa, ale doszedł jeden transfer i kadrowo na pierwszą czwórkę na pewno nas stać. Dlatego próbuję nie tracić nadziei na ten sezon.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
30-09-2013 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #41
RE: United w sezonie 2013/2014
Obstawianie jakiejkolwiek kolejności w tabeli na danym etapie rozgrywek akurat w tym sezonie jest mocno odważne. "Wielka trójka" przedsezonowych faworytów, tj. United, City i Chelsea po zmianie menedżerów jak na razie gra słabo lub bardzo słabo, pozostałe czołowe kluby z Londynu zaczęły co prawda nieźle, ale to dopiero zaledwie kilka kolejek, zdecydowanie za wcześnie by cokolwiek wyrokować.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
30-09-2013 17:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #42
RE: United w sezonie 2013/2014
(30-09-2013 16:33)sebos_krk napisał(a):  Nie sądzę by ci sami piłkarze pod dowództwem Moyesa grali tak dobrze jak za Fergusona. Sir Alex i tak z co niektórych wyciągał ponad normę, teraz te słabsze ogniwa powoli należy zastępować nowymi.
Kto się nie rozwija, ten się cofa.

To samo pisałem w swoim artykule, jak zwykle celne spostrzeżenie Sebos.
Tam gdzie brakowało piłkarskiej jakości, różnicę robił SAF który potrafił wyciągnąć z piłkarzy 110% normy.
30-09-2013 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #43
RE: United w sezonie 2013/2014
RedLucas napisał(a):kadrowo na pierwszą czwórkę na pewno nas stać.

Liczy się coś jeszcze niż tylko skład na papierze. Skład nie jest najgorszy na tle całej ligi, ale mimo wszystko gra jest tragiczna, czegoś brakuje i musi to odkryć nowy trener.
01-10-2013 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #44
RE: United w sezonie 2013/2014
MEN przygotował ostatnio listę zawodników, posortowaną według długości kontraktów. I tak o to wynika z tej listy, że po sezonie kilku zawodnikom kończą się kontrakty. Tymi zawodnikami są: Evra, Vidic, Januzaj, Carrick, Giggs, Rio, Fabio.

Nie zdziwię się jak po sezonie za darmo Evra przejdzie do Monaco.
W sprawie Vidica sam nie wiem... Serb wciąż potrafi zagrać kapitalne spotkanie, jednak coraz częściej zdarzają mu się błędy. Fabio jeśli nie w zimie to odejdzie za darmo - tego jestem pewien, no chyba, że Moyes nagle zacznie na niego stawiać.
Carrick z pewnością dostanie nowy kontrakt. Mimo że w tym sezonie nie gra tak rewelacyjnie jak rok temu, to wciąż gra bardzo dobrze i bez niego sobie nie poradzimy.
Giggs jak Giggs, jeśli będzie miał ochotę to zostanie i nie mam nic przeciwko.
Problemem jest Rio... moim zdaniem Ferdek powinien już zawiesić buty na kołku. Ewentualnie jeśli chce to może wyjechać do USA. Jest bardzo popularny, także wydaje się że taki kierunek może być dla niego atrakcyjny.
Z Adnanem już są prowadzone rozmowy i jestem przekonany, że Januzaj podpisze nowy kontrakt.

Wydaje mi się, że w przyszłe lato może nastąpić wietrzenie szatni. Moyes będzie chciał poukładać drużynę po swojemu, co pokazuje od początku. Pytanie tylko, w jakim miejscu będziemy na koniec sezonu i czy Moyes będzie potrafił przyciągnąć klasowych zawodników.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-10-2013 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #45
RE: United w sezonie 2013/2014
Foster, nie można sobie pozwolić na to, by w jednym momencie odeszła cała trójka doświadczonych defensorów.

Patryk, jak będzie chciał uderzać do Monaco, niech idzie. Szkoda, że za darmo, ale nie ma co żałować pieniążków i pasuje ściągnąć w jego miejsce kogoś dorównującemu mu klasą - Baines? Może.
Ferdinand może się jeszcze ogarnąć, nie ma co go skreślać. Owszem, plecy go bolą, obecnie gra padakę, ale sam zawodnik jest tego świadom, Moyes na niego nie stawia, widząc to, co wszyscy. Trochę spokoju, a jeszcze będzie nam trzymał tyły.
Natomiast w wypadku, gdyby zabrakło Rio, nie wyobrażam sobie puszczenia Vidicia! Musi być z tyłu jakiś profesor, zawodnik doświadczony etc. - nie muszę przecież wymieniać cech itp. Bez Serba najstarszym byłby... Evans z 26 latami na karku. Za duże i niepotrzebne ryzyko.

Gdzie jest Groszek?
13-10-2013 16:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości