Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korupcja w futbolu
Matrix4989 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Korupcja w polskiej piłce
Tak się składa, że mecz widziałem NA ŻYWO od 1 do 90 min. "drogi" Pawlaku, a co do twojego pytania czy można dzisiaj kupić mecz odpowiedź brzmi TAK...problem korupcji w naszej rodzimej piłce jest duży i jeżeli postępy w jej zwalczaniu będą takie jakie są tą zjawisko kupowania meczów może jeszcze dłuuugo potrwać. :!:
20-05-2008 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Korupcja w polskiej piłce
Matrix4989 napisał(a):Tak się składa, że mecz widziałem NA ŻYWO od 1 do 90 min.

:lol:

Gówno prawda. Nikt teraz nie kupuje, oczywiście nie wliczając niskich lig, gdzie sędziowie za karne biorą flachy. Po prostu nic nie wiesz o polskiej piłce i swoją wiedzę czerpiesz z portali typu sport.pl i z jednego meczu w Gdańsku. Uwierz mi, że siedzę w tym polskim "bagienku", sam przechodziłem przez to, bo Arka przecież spadła. Zajmij się lepiej kibicowaniem United.
20-05-2008 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matrix4989 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Korupcja w polskiej piłce
hehehe...chyba jednak sporo wiem o tym tzw. "bagienku" bo klub z mojego miasta podobnie jak z twojego też został zdegradowany i to o 2 klasy rozgrywkowe, a nie jak twój o jedną...najpierw się zastanów zanim napiszesz do kogoś, że" gówno wie" bo to samo może wynikać z twoich wypowiedzi...
21-05-2008 07:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Korupcja w polskiej piłce
Matrix4989 napisał(a):bo klub z mojego miasta podobnie jak z twojego też został zdegradowany i to o 2 klasy rozgrywkowe, a nie jak twój o jedną..

To mistrzu zmienia postać rzeczy.
21-05-2008 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Korupcja w polskiej piłce
Pawlak a skad ta pewnosc ze nie kupiony? Ja wcale nie bylbym taki pewien tego. To ze sie zrobil szum, nie znaczy nic. Wystarczy spojrzec jak nieugieci sa dzialacze w pzpnie. Wiec bym sie wstrzymal ze stwierdzeniami, ze nikt teraz nie kupuje, chyba ze masz naprawde porzadne wtyki w tej branzy i wiesz wiecej niz inni. Jesli tak to zwracam honor.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
21-05-2008 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Korupcja w polskiej piłce
Hehe, nie, nie piję z sędziami Big Grin Kupowanie meczy teraz byłoby szczytem głupoty, a w dodatku Lechijka jest czysta jak łza...
22-05-2008 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #22
Re: Korupcja w polskiej piłce
Pawlak napisał(a):Kupowanie meczy teraz byłoby szczytem głupoty
Szczyt głupoty nie równa się niemożliwemu. Może się ktoś głupi znalazł, choć wydaje mi się to mało prawdopodobne. Ale w naszych ligach nie takie rzeczy się działy Tongue


Fan United od 1992 roku
23-05-2008 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Korupcja w polskiej piłce
wiem ze mnie tu zaraz niektore osoby wyzwa od trolli ale musze to powiedziedziec. kazdy ma prawo do swojego zdania, a ja cche je wyrazic. wiem ze byla o tym mowa wczesniej, ale wtedy nie bylem uzytkownikiem tego fora.
MU_fan napisał(a):
Miko napisał(a):Jesteście za 12 drużynami w OE ?

Skoro sytuacja będzie tego wymagać to tak, bo sorry, ale nie wyobrażam sobie, aby drużyny pokroju Odry Opole przez karną degradację innych drużyn mogły grać w OE.
racja, racja...


Rafcio napisał(a):
kikks napisał(a):Byłbym za tym, żeby karać ludzi, a nie kluby, bo to jest trochę jak odpowiedzialność zbiorowa, praktykowana raczej w totalitaryzmach.

Naprawdę myślisz, że w korupcje był zamieszany tylko trener czy tam wąskie grono osób, i nikt inny w klubie o tym nie wiedział? Wolne żarty Tongue
nie chodzi o to... popatrz na Zaglebie. tam nie ma tych ludzi, ktorzy korumpowali. i to ma byc naprawianie futbolu? GLUPOTA!! jak oni chca to naprawic? w Lubinie mial powstac nowy stadion, mialy byc spektakularne transfery a teraz Pietryszyn placi za cudze przewinienia.

jednyni ktorzy chca teraz walczyc z korupcja sa usuwani. bo jak inaczej wytlumaczyc to ze z 9 czlonkow WD jest teraz tylko 3? pozostalych 6-ciu wywalili ze wzgledu na to ze KAZDY czlonek PZPN jest w to zamieszany (no moze nie kazdy ;] istnieja wyjatki np. Boniek). ale tylko Boniek chcial kilka lat temu zdusic "wieksza" korupcje w zarodku. reakcja PZPN? zrobili z niego selekcjonera. swoja droga madre posuniecie. wiedzieli, ze on nie chce sie do tego pchac, ze trenerka nie jest dla niego. z poczatku to przyjal, wiedzac ze poki jest w strukturach PZPN jako tako z korupcja moze wlaczyc. z czasem zobaczyl ze jemu z reprezentacja malo sie uda i odszedl. PZPN gora...


Luki napisał(a):Symbol nowego pokolenia trenerskiego (Wdowczyk - pryp. ja, maju1309),

Właśnie sie dowiedzielismy jak tym symbolem został. Bezwstydny człowiek. Zdyskwalifikowac z piłki na zawsze. Jak całą resztę.[/quote]
ja mysle ze on kupowal mecze tylko w Koronie (za co oczywiscie trzeba go suruwu, bardzo surowo ukarac). robil to po to, aby zrobic sobie marke w polskiej lidze. w sumie niezle sobie to wymyslil Wdowczyk. przeciez to by wygladalo (i wygladalo) ze jest on genialny tak szybko wprowadzajac Korone po kolejnych szczeblach polskiej pilki do gory.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
26-05-2008 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Korupcja w polskiej piłce
Cytat:ja mysle ze on kupowal mecze tylko w Koronie (za co oczywiscie trzeba go suruwu, bardzo surowo ukarac). robil to po to, aby zrobic sobie marke w polskiej lidze. w sumie niezle sobie to wymyslil Wdowczyk. przeciez to by wygladalo (i wygladalo) ze jest on genialny tak szybko wprowadzajac Korone po kolejnych szczeblach polskiej pilki do gory.

Jeszcze większym cwaniaczkiem jest pan Wojciech Stawowy vel Wąsacz Jeziorny. W całej jego karierze towarzyszył mu Robert Jończyk, więc były i sukcesy. Jak już sobie pan Robert odszedł, to nie było już tak kolorowo. Tym samym Jeziorowiec spierdolił Arce sezon. Mieliśmy 2 ligę wciągnąć nosem, a nadal nie wiemy, gdzie będziemy grać
29-05-2008 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #25
Re: Korupcja w polskiej piłce
Cytat: Trener piłkarski Jerzy E. junior został zatrzymany w Warszawie przez CBA. - Potwierdzam, że rano zatrzymaliśmy jedną osobę, która będzie miała postawione zarzuty korupcji w sporcie - mówi prokurator Edward Zalewski, szef XI Wydziału Prokuratury Krajowej, prowadzącej śledztwo w piłkarskiej aferze korupcyjnej.
Jerzy E. jest synem byłego selekcjonera reprezentacji Polski. Ostatnio pracował w trzecioligowym Radomiaku Radom, ale został zwolniony w trakcie rundy wiosennej. Wcześniej pracował m.in. w Polonii Warszawa i ŁKS Łomża. Zatrzymanie ma związek z ustawianiem meczów drużyn z regionu Mazowsza.
Kolejny młody, który chciał sobie ułatwić start do kariery.


Fan United od 1992 roku
04-06-2008 08:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: Korupcja w polskiej piłce
a pamietam jak w Cafe Futbol Engel niechetnie wypowiadal sie na temat sukcesow swojego syna ;D

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
04-06-2008 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Korupcja w polskiej piłce
maju1309 napisał(a):a pamietam jak w Cafe Futbol Engel niechetnie wypowiadal sie na temat sukcesow swojego syna ;D

Przecież jego syn nic nie osiągnął więc nie ma powodów do chwalenia się.
06-06-2008 14:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Korupcja w polskiej piłce
Miko napisał(a):
maju1309 napisał(a):a pamietam jak w Cafe Futbol Engel niechetnie wypowiadal sie na temat sukcesow swojego syna ;D

Przecież jego syn nic nie osiągnął więc nie ma powodów do chwalenia się.

Za to Engel senior kiedyś mówił, że syn wiele osiągnie, bo dobrze mu idzie w FM'a
06-06-2008 17:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Korupcja w polskiej piłce
Pawlak napisał(a):Za to Engel senior kiedyś mówił, że syn wiele osiągnie, bo dobrze mu idzie w FM'a

Seniorek grał w CM, sam mówił, że na bezludną wyspę zabrałby swojego laptopa i CMa. Miał nawet na kartce listę zawodników, których zawsze kupował... i był nie do pokonania.
06-06-2008 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #30
Re: Korupcja w polskiej piłce
Taa a do Korei jechali po mistrzostwo swiata


Fan United od 1992 roku
06-06-2008 22:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości