Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z biletami - prosze o pomoc
patrykryb Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Post: #1
Problem z biletami - prosze o pomoc
Witam, jak każdy z nas jestem kibicem United, moim marzeniem było pojechać na mecz Czerwonych Diabłów wspólnie z moim 10 letnim bratem. Kupiliśmy One United przez internet, dostaliśmy nastepnie meila z potwierdzeniem. Co mnie zaniepokoilo to fakt, ze dopiero w Polsce beda te karty w sierpniu. Druga sprawa to taka ze o ile na moim koncie Membership dziala o tyle na koncie brata po wpisaniu 'Membership No' wyskakuje mi: Your membership number does not exist. Please contact the help desk to confirm your Membership number and details or try again.
Wybralismy, iz chcemy pojechac na Tarcze Wspolnoty, dlatego tez poprzez strone manutd.com kupilismy dwa bilety kategorii 18-20 Member i Under 16 Member, za 15 funtow. Dostalismy potwierdzenie na meila zakupu. I teraz moje pytanie, jak to wyglada dalej? Tam jest napisane 'FA Community Shield 2013/14
Sunday, 11 August 2013 (14:00) Price Band 3 - £25 - Wembley 42 62 Under 16 (Member) £15.00' Czy to oznacza, ze musze zaplacic jeszcze 25 funtow? Ale kiedy? Naprawde jestem w tym zielony, a marzymy o tym aby pojechac na ten mecz, bardzo prosze o pomoc, pozdrawiam !Smile
03-07-2013 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #2
RE: Problem z biletami - prosze o pomoc
Jeżeli dostałeś potwierdzenie zakupu i ściągnęło Ci kasę z karty to już nic nie będziesz musiał płacić. Na tarcze nigdy nie aplikowałem, ale myślę, ze nie powinno być problemu z odbiorem biletów w jakimś Ticket Office bez kart OU, na OT nigdy takich problemów nie robili. Co do "Your membership number does not exist" to teraz wszyscy kibice kupują OU i system jest dość mocno obciążony, poczekałbym 2-3 dni i jak dalej będzie ten problem to zadzwonił do na help desk.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
03-07-2013 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
patrykryb Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Problem z biletami - prosze o pomoc
Przede wszystkim - dziękuję bardzo za odpowiedz Smile Martwie sie, poniewaz jest napisane: ' Price Band 3 - £25' czyli oznaczaloby ze musze jeszcze zaplacic 25 funtow no ale pytanie gdzie? Niby czasu sporo ale powoli musialbym sie zapatrywac na samolot a tak na dobra sprawe niczego nie jestem pewny. Natomiast jesli chodzi o OU to wedlug mnie nie chodzi tutaj o obciazenie poniewaz 5 minut wczesniej kupywalem go na swoje konto i bylo ok. Na meila tez nie odpisali... a to juz 3 dni po kupieniu go;/

Wybaczcie, byc moze niektore pytania, ktore zadaje sa banalnie proste, ale uwierzcie strasznie sie na ten wyjazd napalilysmy i chcialbym, zeby wszystko sie udalo, pozdrawiam.
04-07-2013 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #4
RE: Problem z biletami - prosze o pomoc
No jeżeli konta nie ma, a jesteś pewny że wpisujesz dobry numer to pozostaje zadzwonić na infolinie. Nie ma się co bać ciapaki na infolinii też mistrzami angielskiego nie są, ale dogadać się da bez problemu. Co do ' Price Band 3 - £25' to znaczy, że masz bilet w 3 kategorii, który kosztuje 25 funtów, wiec dziwne jeśli mówisz, ze zapłaciłeś 15. Rozumiem, ze płaciłeś kartą kredytową? Sprawdź czy na pewno pobrało Ci 15 funtów, a nie właśnie 25, ale ogólnie jak masz potwierdzenie zakupu biletu i masz ten bilet wylistowany tutaj: https://www.eticketing.co.uk/muticketsan...story.aspx po zalogowaniu na swoje konto One United, to nie masz się o co martwić imho.

Ogólnie to nie wiem jak jest z wyjazdem na Tarcze, ale wydaje mi się, że po zakupie powinieneś dostać maila, w którym będzie napisane gdzie się te bilety odbiera.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2013 19:34 przez Lasq.)
04-07-2013 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości