Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #16
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
Po meczu mi się nasunęło tylko parę wniosków:
1. Mam podjarkę Zahą, IMO ma w sobie to coś, żeby być wielkim skrzydłowym. To jest to, co widziałem w młodym Ronaldo, w Nanim (tylko wiadomo, tu problem jest inny Wink )
2. Welbeck dalej nie umie strzelać bramek, dalej często nogi nie nadążają za głową, ale to przyjęcie w drugiej połowie, gdzie miał swoją najlepszą sytuację - KLASA! Niedawno była dyskusja o Dannym i Roo i ich umiejętnościach technicznych. Roo na treningu, bez rywali obok, mając kilka prób nie skleiłby tej piłki. Dlatego śmieszyło mnie, jak ta dyskusja się toczyła, ale już nie zamierzałem się wtrącać.
3. Widać, że wszyscy dopiero po paru treningach, nie dało się na to patrzeć jak co roku, od początku drugiej połowy zaczynałem przysypiać, na szczęście wszedł ten Zaha i trochę mnie rozbudził Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-07-2013 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #17
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
Dodałbym do tego Januzaja. Jemu też mało wychodziło ale widać to coś i przede wszystkim odwagę i swobodę. Widać, że chłopak się nie boi i to baardzo baardzo dobrze Big Grin
14-07-2013 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #18
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
O właśnie! Jak mogłem zapomnieć o Januzaju. Ciekawy chłopak, ale chyba strasznie przestraszony wczoraj był, czekam na więcej. Ten Zaha to w ogóle mi się wydaję trochę taki Balotelli. Niepokorny się wydaje, lecz liczę, że trochę lepiej ma głowie poukładane i to jest po prostu duża pewność siebie, ale jeszcze niezbyt granicząca z arogancją i wybujałbym ego.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-07-2013 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #19
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
Problemem z takimi chłopakami zawsze jest dobre sprzedanie tego co potrafią na boisku. Aby móc to zrobić trzeba mieć odwagę. I Januzaj i Zaha to mają i to daje im bardzo dużą przewagę. Żeby tylko tego w nich nie zabijać i dawać im okazje do pokazania tego a będzie kapitalnie.

Januzaj ma 18 lat i myślę, że i Zaha i on i Powell powinni zacząć grywać dużo więcej.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-07-2013 13:46 przez Hubson.)
14-07-2013 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #20
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
Janzuaj potrafi więcej niż pokazał wczoraj, ale chłopak dotychczas grywał przed góra kilkutysięczną publicznością i to z niezbyt doświadczonymi rywalami. A wczoraj w ogóle nie odstawał, co więcej - moim zdaniem był wyróżniającym się zawodnikiem w naszych szeregach. Szkoda IMO byłoby blokować mu dostęp do drużyny zakupując skrzydłowego, bo nie wydaje mi się, żeby na początku kariery młody Belg dostawał sporo szans w centrum.

Zaha owszem wyglądał dobrze po wejściu, ale dziwią mnie wypowiedzi Moyesa, który wydaje się traktować Zahę jak jakiegoś nieokrzesanego młodziana typu Lingard. A to przecież co najmniej klasa wyżej na chwilę obecną.

A co do Welbza i jego techniki to moje zdanie jest powszechnie znane. W tym elemencie mało jest u nas piłkarzy lepszych, a na pewno nie należy do nich Roo. Danny jednak musi się ogarnąć, bo kolejny sezon z tak marnym dorobkiem bramkowym może się równać z faktem, że zaczniemy szukać kogoś innego. A szkoda by było, bo chłopak wydaje się mieć wszystkie narzędzia aby zostać klasowym napastnikiem.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-07-2013 18:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #21
A-League All-Stars - Manchesrer United
[Obrazek: 08A9D9A6FC9B4A86AD94328676F78AAB.ashx?h=...43,480,222]
20 lipca 11:30 czasu polskiego; 19:30 lokalnego
ANZ Stadium, Sydney


Lindegaard
Rafael Ferdinand Jones Evra
Zaha Carrick Cleverley Lingard
Giggs Welbeck


Ławka: De Gea, Anderson, Fabio, van Persie, Keane, Januzaj.


All Stars:
Covic
Bojic Beauchamp Boogaard Topor-Stanley Rose
McGlinchey Emerton Miller Badic
Berisha

Ławka: Theo, Ifil, Hisdon, Wiliams, Grant, Chapman, Carrusca, Bridge, Celeski*

Nazwiska All Stars czytane z ekranu MUTV, więc może być literówka


[Obrazek: 1zfr2w8.jpg]

+17C Wilgotność 37%

Ciekawostka: Bilety na ten mecz zostały wyprzedane w 5 minut.

13' 0:1 Lingard
33' 0:2 Welbeck
45' Rio off Keane in
'50 1:2 Berisha
53' Lingard
61' Giggs off RvP in
69' Welbeck
70' Carrick, Welbeck off
Januzaj, Anderson in
75' Evra off Fabio in
86' RVP

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2013 16:46 przez Breakthru.)
19-07-2013 23:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #22
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
Świetnie oglądało się ten mecz, szczególnie drugą połowę. Pod koniec młodzi pokazali jak wielki talent w nich drzemie.

Mecze towarzyskie nie są żadnym wyznacznikiem, jeśli jednak Janzuaj, Zaha czy Lindgard będą w dalszym ciągu grali dobrze to być zawodnicy tacy jak Young czy Valencia będą musieli przyglądać się z boku (oczywiście jeśli dalej będą grali słabo).

Bardzo fajnie póki co wypada Zaha. Widać, że jest bardzo dobry technicznie, a co najbardziej mi się w nim póki co podoba to że dużo widzi i szuka różnych rozwiązań. Nie idzie na niepotrzebny drybling, tylko jeśli jest okazja to zaraz odgrywa do partnera. Kiwnąć też potrafi co już kilkukrotnie zaprezentował. Jak tak dalej będzie grał to trochę tych spotkań w tym sezonie rozegra.
Janzuaj Smile po nim widać, że ten pierwszy mecz dał mu dużo pewności siebie. Dzisiaj wszedł i praktycznie zachwycał każdym zagraniem. Adnan może być wielkim piłkarzem, wielka kariera stoi przed nim otworem.

Cieszy, że w końcu przełamał się Welbeck. Danny świetnie pasuje do kombinacyjnej gry, ma świetną technikę i jedyne czego mu brakuje to opanowania. Dzisiaj to było i wszystko wyglądało bardzo fajnie. Pewnie jeszcze nie raz w tym sezonie Danny będzie irytował swoją nieskutecznością, jestem jednak pewny, że jeśli Moyes na niego postawi to nikt nie będzie żałował.

Bardzo bym chciał by ci młodzi weszli na stałe do składu i stanowili o jego sile. Nie mam nic przeciwko by zaryzykować i na nich w niedalekiej przyszłości postawić, nawet jeśli miałoby się to odbić jednym niezbyt udanym sezonem. Serce się raduje, gdy widzę tych młodych chłopaków, którzy wchodzą powoli do pierwszego składu. Oby Moyes potrafił ich wykorzystać i pomóc im się rozwinąć, tak by już za jakiś czas stali się kluczowym zawodnikami tego zespołu.



Mój Blog: Pod presją czasu
20-07-2013 12:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #23
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
Co do Zahy to fajnie by było gdyby wszedł do składu tak jak Ronaldo i rozegrał pełny sezon. Zwłaszcza, że Young i Nani się leczą, więc przynajmniej na początku to Wilfried powinien grać. Nie wiem co z Valencią, ale nie mam nic przeciwko, żeby dać mu duży kredyt zaufania.
20-07-2013 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #24
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
Zauważyliście, że staraliśmy się (momentami co prawda, ale nie od razu OT zbudowano) atakować pressingiem stoperów rywala? Dzięki temu mieli mniej czasu na skuteczną rozgrywkę, słali podania na pałę które zgarniali Rio, Jones i Carrick. Podoba mi się taka postawa naszych, widać, że Moyes nie pozwala im się opierdalać na treningach jak i podczas spotkań, zresztą Ferdinand o tym wspominał. Tego właśnie mi trochę brakowało w niektórych meczach za SAF-a, takiego maksymalnego zaangażowania w poczynania boiskowe, a nie strzelenia na 1-0 i postępującej stagnacji. Nie mogę się doczekać meczu z Wigan Smile

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
20-07-2013 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #25
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
Dokładnie, słuszna uwaga. Zaczynamy grac coraz częściej pressingiem. Mnie osobiście zachwycił Clev, który od poczatku do końca wychodził wysoko pod rywali i niejeden raz przyczynił się do odzyskania piłki. W ogóle Tom był w sobotę świetny, kondycyjnie chyba nigdy nie wyglądał lepiej.

Welbz świetnie - zdobył dwie bramki, prawdę powiedziawszy mógł więcej, ale świetnie się ogląda tego chłopaka na boisku. Szybkość, technika, zmysł do gry kombinacyjnej - najwyższa klasa.

Podobał się również Zaha, z którego powinniśmy mieć sporo pożytku.

Fajnie że ze znakomitej strony pokazał się Lingard. I taki chłopak jest pomijany przez selekcjonerów młodzieżowych reprezentacji...On, Cole i Thorpe powinni pójść jak najszybciej na wypożyczenie przynajmniej do klubów z Championship.

Ogólnie wydaje się wszystko iść w dobrym kierunku, oby tak dalej.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
22-07-2013 09:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #26
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
Chris Smalling, Ashley Young i Shinji Kagawa dołączyli już do zespołu Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
22-07-2013 10:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #27
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
Foster napisał(a):Chris Smalling, Ashley Young i Shinji Kagawa dołączyli już do zespołu

Jakieś wieści kiedy Chicharito dołączy do zespołu? jakoś się za nim stęskniłem Tongue

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
22-07-2013 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #28
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
Hernandez nie dołączy do zespołu na tournee.



Mój Blog: Pod presją czasu
22-07-2013 19:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #29
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
A Hernandez nie bierze przypadkiem udziału w Złotym Pucharze Concacaf? Na jakiej stronce oglądacie te mecze? Bo w tv to raczej nie lecą nie?
22-07-2013 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #30
Yokohama F.Marinos - Manchester United
[Obrazek: C4E1FE0658584578BECBCB4A95CA60E2.ashx?h=...45,480,224]

Yokohama F.Marinos 3 - Manchester United 2

12:20 czasu polskiego, 19:20 lokalnego
International Stadium Yokohama
25C, wilgotność 89%, szansa opadów 100%

Składy:

MUFC:
De Gea
Fabio Jones Evans Evra
Zaha Cleverley Anderson Lingard
Januzaj Van Persie

ławka:
Amos, Rafael, Giggs, Welbeck, Kagawa, Buttner, Keane

Yokohama F.Marinos
Enomoto, Iikura, Rokutan, Suzuki; Amano, Kurihara, Dutra, Kobayashi, Aguiar, Higa, Nakazawa, Tashiro, Narawa, Dong-Ho Jeong, Tomisawa; Ogura, Hyodo, Nakamachi, Kumagai, Sato, Nakamura, Kida; Saito, Hanato, Marquinhos, Fujita

0:30 Marquinhos 1:0

19' Lingard 1:1

30' Tashiro (OG) 1:2

32' Cleverley żółta kartka

45' van Persie, Lingard out
Welbeck, Young in
48' 2:2 Fabio Aguiar

60' Kagawa in Januzaj out
66' Evans out Smalling in
77' Zaha out Giggs on
87' 3:2 Fujita

Niestety gole zostały usunięte z YouTube'a ale robaldo znalazł najważniejszą kompilację z meczu:




Tu skrót meczu:

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2013 10:18 przez Breakthru.)
23-07-2013 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości