Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #22
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
Świetnie oglądało się ten mecz, szczególnie drugą połowę. Pod koniec młodzi pokazali jak wielki talent w nich drzemie.

Mecze towarzyskie nie są żadnym wyznacznikiem, jeśli jednak Janzuaj, Zaha czy Lindgard będą w dalszym ciągu grali dobrze to być zawodnicy tacy jak Young czy Valencia będą musieli przyglądać się z boku (oczywiście jeśli dalej będą grali słabo).

Bardzo fajnie póki co wypada Zaha. Widać, że jest bardzo dobry technicznie, a co najbardziej mi się w nim póki co podoba to że dużo widzi i szuka różnych rozwiązań. Nie idzie na niepotrzebny drybling, tylko jeśli jest okazja to zaraz odgrywa do partnera. Kiwnąć też potrafi co już kilkukrotnie zaprezentował. Jak tak dalej będzie grał to trochę tych spotkań w tym sezonie rozegra.
Janzuaj Smile po nim widać, że ten pierwszy mecz dał mu dużo pewności siebie. Dzisiaj wszedł i praktycznie zachwycał każdym zagraniem. Adnan może być wielkim piłkarzem, wielka kariera stoi przed nim otworem.

Cieszy, że w końcu przełamał się Welbeck. Danny świetnie pasuje do kombinacyjnej gry, ma świetną technikę i jedyne czego mu brakuje to opanowania. Dzisiaj to było i wszystko wyglądało bardzo fajnie. Pewnie jeszcze nie raz w tym sezonie Danny będzie irytował swoją nieskutecznością, jestem jednak pewny, że jeśli Moyes na niego postawi to nikt nie będzie żałował.

Bardzo bym chciał by ci młodzi weszli na stałe do składu i stanowili o jego sile. Nie mam nic przeciwko by zaryzykować i na nich w niedalekiej przyszłości postawić, nawet jeśli miałoby się to odbić jednym niezbyt udanym sezonem. Serce się raduje, gdy widzę tych młodych chłopaków, którzy wchodzą powoli do pierwszego składu. Oby Moyes potrafił ich wykorzystać i pomóc im się rozwinąć, tak by już za jakiś czas stali się kluczowym zawodnikami tego zespołu.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
20-07-2013 12:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United - Foster - 20-07-2013 12:44
AIK : Manchester United - Breakthru - 05-08-2013, 18:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości