Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #31
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
Czy Cleverley rzeczywiście zagrał tak fatalnie jak to opisuje np. na mufc.pl? Mecz oglądałem robiąc przy tym milion innych rzeczy, więc ciężko mi samemu odpowiedzieć sobie na to pytanie.



Mój Blog: Pod presją czasu
23-07-2013 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #32
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
W ogóle jakby ktoś mógł co nieco o meczu napisać to będę wdzięczny, bo nie mogłem oglądać Sad

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
23-07-2013 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #33
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
(23-07-2013 19:37)Foster napisał(a):  Czy Cleverley rzeczywiście zagrał tak fatalnie jak to opisuje np. na mufc.pl? Mecz oglądałem robiąc przy tym milion innych rzeczy, więc ciężko mi samemu odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Clevz w mojej opinii nie zagrał fatalnie, po prostu większość akcji toczyła się skrzydłami gdzie popisy robili Jesse i Wilfred. OK wypadł przy nich blado ale to nie powód, żeby jego występ nazywać beznadziejnym.

Re: RedLucas:

Mecz ogólnie był dobry, niepokoi jednak forma obrońców, którzy momentami zdawali się być nieobecni mentalnie w meczu. Można spekulować, że Moyes skoncentrował się na ofensywie w treningach, bo choć boczni obrońcy wyglądają fajnie w ataku, to całość obrony narazie zawodzi. Nie jest to jakaś tragedia i miejmy nadzieję, że do meczów o stawkę sytuacja się poprawi.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
24-07-2013 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #34
Cerezo Osaka - Manchester United
[Obrazek: 338DDBA535244D6E9038EC292336FAFC.ashx?h=...46,480,225]

Cerezo Osaka - Manchester United
12:00 czasu polskiego, 19:00 lokalnego
Osaka Nagai Stadium, Osaka
31C, wilgotność 58%

Kod:
Ciekawostki: Kagawa jest wychowankiem gospodarzy więc należy oczekiwać wiele "Kagawa Cam" w dzisiejszej relacji.
Składy:
MUFC
Lindegaard,
Rafael Smalling Rio Buttner
Young Jones Giggs Kagawa
Welbeck RVP

ławka:
de Gea, Amos, Evra, Anderson, Fabio, Cleverley, Zaha, Lingard, Keane, Januzaj

1:0 Sugimoto



45' Anderson in Jones out
52' Kagawa pudłuje karny
53' Kagawa 1:1



57' Kagawa out - Zaha in
62' Osaka 2:1



68' RvP out - Januzaj on
77' Young, Giggs, Butner, Rafael out
Januzaj, Cleverley, Evra, Fabio in
91' Zaha 2:2



"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2013 13:06 przez Breakthru.)
26-07-2013 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #35
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
Co to postawy obrony to ofc musi zawodzić, chłopaki uczą się grać ostrym pressingiem i pułkpkami offsajdowymi, w 3 tygodnie nie nabędą tych umiejętności. Lepiej żeby teraz się tego uczyli i przegrywali niż by to miało miejsce w lidze.
26-07-2013 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #36
Kitchee FC - Manchester United
[Obrazek: 78D25AD592154189AD41943FD6F99EFB.ashx?h=...41,480,220]
Kitchee FC - Manchester United
14:00 czasu polskiego, 20:00 lokalnego
Hong Kong Stadium
31C, wilgotność 75%

MUFC:
Amos
Fabio Keane Smalling Evra
Zaha Anderson Cleverley Carrick Young
Welbeck

ławka Lindegard, Rafael, Jones, Ferdinand, Giggs, van Persie, Buttner, Lingard, Januzaj

Ciekawostka: Otwarty trening na stadionie musiał zostać odwołany ze względu na fatalny stan boiska. Obecnie, godzinę przed meczem wygląda tak:

[Obrazek: 15ydks9.jpg]

Priorytetem na ten mecz jest więc chyba: obyć się bez kontuzji...

15' 0:1 Welbeck



21' 0:2 Smalling



25' 0:3 Fabio



45' Evra, Young, Welbeck off
Januzaj, Buttner, Lingard in
49' 0:4 Januzaj



52' 1:4 Lam



68' Alex
71' Carrick, Rafael off
Jones, Fabio on
79' 2:5 Lingard



Zaha off
van Persie in

FT: wszystkie gole



"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-07-2013 15:08 przez Breakthru.)
29-07-2013 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #37
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
Oglądał ktoś wczorajszy mecz? Jak wyglądała gra naszych młodych wilczków? Jak zaprezentował się Welbeck bo wiem że bramkę strzelił?
30-07-2013 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #38
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
El Polako napisał(a):Oglądał ktoś wczorajszy mecz? Jak wyglądała gra naszych młodych wilczków? Jak zaprezentował się Welbeck bo wiem że bramkę strzelił?

Bardzo fajny mecz, najlepszy z meczów przedsezonowych jak do tej pory. Jazda od samego początku, mimo że sparing to warto go sobie ściągnąć i obejrzeć. Pierwsza połowa fantastyczna, prawie w ogóle nie dawali po sobie poznać, że grają na klepisku, gdzie po wślizgach sypał się piach... Młodzi zawodnicy pokazali się ze świetnej strony, Zaha jeżeli nie zwolni tempa to może być rewelacją sezonu, cholernie trudno go upilnować, prawdziwa zmora dla obrońców, ale wszyscy młodzi zagrali świetnie. Lingard i Januzaj udowadniają, że zasługują na miejsce w pierwszym składzie i jeżeli Moyes nie będzie brał ich na ławkę i (przynajmniej) pozwalał grać ogony + mecze pucharowe to jest na niewłaściwym miejscu... Welbeck nie najgorzej, miał partnerów do szybkiej klepy i ogólnie ok, ale czasem martwi mnie, że on dalej wygląda jak nieoszlifowany diament, który KIEDYŚ będzie wymiatał, tylko kiedy? W ogóle nie wiem co się stało z Andersonem, ale znowu rozegrał bardzo dobry mecz, może ktoś go podmienił, a może zrozumiał, że to jego szansa? Oby tak dalej i niech omijają go kontuzje bo zazwyczaj jak wskakiwał na taki poziom to łapał jakiś uraz, po którym z formą był już w dupie. Podsumowując mimo, że zagrali z ogórkami to wreszcie powiało optymizmem i widać, że wszystko powoli idzie w dobrą stronę, szczególnie jeśli chodzi o młodzież i środek pomocy, ale z drugiej strony rywalem była tylko FC Kuchnia i nawet Cleverley ich przepychał Tongue Jedynie postawa obrońców budzi pewne obawy, chwilowo bardzo niepewnie, zwłaszcza Buttner, który chyba powinien być skrzydłowym, a nie bocznym obrońcą...

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2013 08:03 przez Silvan.)
31-07-2013 07:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #39
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
Fajnie jak młodzież zaczyna się ogrywać, ale na razie niema co się podniecać za bardzo bo jak powiedział Silvan gramy teraz z ogórkami. Pierwsze poważne sprawdziany dopiero przyjdą z lepszymi zespołami w lidze i wtedy będzie można więcej powiedzieć. A tak przy okazji to kiedy będzie rozegrany mecz o Tarczę?
31-07-2013 10:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #40
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
Za dokładnie dziesięć dni na Wembley.

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
01-08-2013 08:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #41
AIK : Manchester United
[Obrazek: 5FE8FAE6B5D14CEB944C2848AFE0B551.ashx]
AIK v MANCHESTER UNITED
Friends Arena, Sztokholm
Wtorek 6 Sierpnia 19:30
[Obrazek: 4jw95h.jpg]
MUFC:
Lindegaard
Rafael Evans Vidic Evra
Anderson Carrick Giggs
Zaha van Persie Nani

ławka: Amos, Jones, Smalling, Welbeck, Henriquez, Bebe

30' Nani off
Henriquez on
45' Lidegaard off
Amos in
48' AIK 1:0
52' Evans off
Smalling in
67' Henrquez 1:1



76' Zaha, Giggs off
Bebe Welbeck on

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2013 20:21 przez Breakthru.)
05-08-2013 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #42
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
Dziwna sytuacja, ale zawodnicy United chyba nieodpowiednio dobrali korki, bo w pierwszej połowie sporo było jeżdżenia na tyłkach. W ogóle było widać, że Diabły szykują się na ciężki tydzień i nie mieli zamiaru się przemęczać. Szwedzi, również mają w niedzielę ważną kolejkę, więc meczyk był lekko nudnawy. Wyjściowe ustawienie 4-3-3 jakoś nie leżało United, później chwilę po zejściu Naniego, Henriquez zaczął grać wyżej i przypominało to trochę 4-4-2 z młodym z Chilijczykiem na szpicy i RvP lekko z tyłu. Zaha zagrał kiepsko, w pierwszej połowie, ale w przerwie Moyes widocznie rzucił mu Snickersa, bo przestał gwiazdorzyć i bardzo ładnie się ogarnął. Niestety nie można tego samego powiedzieć o Andersonie, który zagrał co najwyżej przeciętnie, ale cóż z tego skoro nie było go kim zastąpić?! To woła o pomstę do nieba. Ciekawy mecz rozegrał za to wspomniany Henriquez, jeden z niewielu, którzy podeszli do meczu całkowicie poważnie, chłopak ma papiery na grę na wysokim poziomie, ale zobaczymy co będzie dalej. Powrót Vidica również bardzo udany, co bardzo mnie cieszy. Trzeba mieć nadzieję, że Nani i Evans, którzy przedwcześnie zakończyli mecz szybko wrócą do pełnej sprawności.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
06-08-2013 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #43
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
Szczerze przyznam, że siadając dziś do oglądania tego meczu liczyłem, że zobaczę zespół grający na wysokim, ligowym poziomie. Niestety nie było dane mi nic takiego ujrzeć. Nie wiem, może tak jak napisał Silvan oszczędzaliśmy się, może nasi jeszcze czują w nogach okres przygotowawczy, a może po prostu mecz nie wyszedł, i tak się zdarza. Liczyłem, że przyjdzie czas na jakieś weryfikację dziś, ale nic z tego, chyba trzeba czekać na ligę Wink

Mogę tylko powiedzieć, że na dzień dzisiejszy RVP to jest ten RVP jakoś z marca, czyli grający na wstecznym. Ando znów gdzieś tam się kręci, ale do optymalnej formy jeszcze daleko. Zaha nie wiem czy się spalił, czy co się stało, ale dziś był tragiczny Wink Evra zawsze jest człowiekiem, który ma najbardziej wyjebane jaja w tego typu meczach. Teraz plusy. Fenomenalny Carrick, bardzo dobry Vidić, który jednak zjebał bramkę dla rywali i w bardzo dobrej formie Nani. Oby tylko chłopak był zdrowy. Dziś można było się doszukać Portugalca z sezonu 2010/11.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-08-2013 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Revelation Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
Post: #44
RE: TOUR 2013 - przedsezonowe mecze United
Ostatni sparing za nami, a gra szczerze mówiąć nie napawa optymizmem. Liczyłem, że ujrzę zgrany zespół United, budujący składne akcje. Niestety przeliczyłem się. Nie ma kompletnie pomysłu na grę. Do tego dochodzi fatalna skuteczność graczy ofensywnych. Na Wigan taka gra może i starczy, jednak ciężko widzę pierwsze mecze ligowe, w których gramy praktycznie z czołówką BPL.
06-08-2013 23:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #45
Manchester United - Sevilla
Manchester United - Sevilla
[Obrazek: 2yvrq5l.jpg]



United:
De Gea
Fabio, Ferdinand, Smalling, Buttner
Valencia, Cleverley, Anderson, Kagawa
Januzaj Henriquez.

Ławka:
Lindegaard, M Keane, Jones, Evans, Giggs, Zaha, Lingard, Carrick, Bebe
-

20' Sevilla 0:1
24' Sevilla 0:2
45' Henriquez Cleverley off
Lingard Jones on
64' Valencia 1:2



65' Valencia, , Anderson off
Zaha Giggs Carrick on
90' Sevilla 1:3

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2013 21:54 przez Breakthru.)
09-08-2013 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości