Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adnan Januzaj
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #31
RE: Adnan Januzaj
(10-10-2013 07:48)Silvan napisał(a):  
mat.ka napisał(a):Co do jego gry w Anglii, to Wilshere zdążył już pohejtować na ten temat.

Wilshere z tym jego "Anglia dla Anglików" i kłótniami na tweeterze zrobił się śmieszny. Powinien wyluzować i wyjść sobie na szluga Tongue
Akurat Wilshere ma racje że Januzaj nie powinien grać dla Anglii. Albania,Belgia i Kosowo to jedyne wyjścia jakie powinien rozważać
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2013 07:53 przez samcro.)
10-10-2013 07:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #32
RE: Adnan Januzaj
Nie czytałem jego tłitów, ale już czuję sympatię do Wilshere'a Smile

Gdzie jest Groszek?
10-10-2013 10:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #33
RE: Adnan Januzaj
samcro napisał(a):Akurat Wilshere ma racje że Januzaj nie powinien grać dla Anglii. Albania,Belgia i Kosowo to jedyne wyjścia jakie powinien rozważać

Nie chodzi o to czy Wilshere ma rację, czy nie. W ogóle nie ma tematu Januzaja w reprze Angoli, jest to sztucznie stworzona plota brytyjskich pismaków, bo sam Hodgeson dość chłodno odniósł się do naturalizacji zawodników w MOTD. Po paru dobrych i jednym świetnym meczu chłopaka dla United robią z niego super gwiazdę, a że na czasie odrzucił powołanie do kadry Belgii to dodali 2+2 i wyszło im 5... Wilshere powinien olać pytanie o Januzaja, o ile go o to zapytano, dlatego śmieszy mnie, że dał się wciągnąć i jeszcze broni "honoru" reprezentacji Tongue

Krix napisał(a):Nie czytałem jego tłitów, ale już czuję sympatię do Wilshere'a

Tweety masz w tym artykule, ale niektóre.
http://www1.skysports.com/football/news/...-pietersen

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2013 10:24 przez Silvan.)
10-10-2013 10:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #34
RE: Adnan Januzaj
Jak zgodnie podają, niemal wszystkie media w Anglii, negocjujemy nowy kontrakt z naszą nadzieją na przyszłość. Porozumienia na razie brak, jednak jeśli wierzyć mediom, to nie ma zbyt dużej różnicy. Przedstawiciele Januzaja chcą dla Belga 20 tys tygodniowo, tymczasem Ed jest zdania, że dla takiego zawodnika odpowiednie jest 15 tys tygodniowo. O ile różnica pomiędzy jedną a drugą stroną nie powinna stanowić problemu, o tyle kością niezgodny jest 100 tys funtów za samo podpisanie umowy, którego oczekują przedstawiciele dla swojego podopiecznego.
Wydaje mi się jednak, że nie ma dalekiej drogi do osiągnięcia porozumienia i już za niedługo usłyszymy o przedłużeniu kontraktu Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
13-10-2013 16:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #35
RE: Adnan Januzaj
Foster napisał(a):Wydaje mi się jednak, że nie ma dalekiej drogi do osiągnięcia porozumienia i już za niedługo usłyszymy o przedłużeniu kontraktu

Skoro Woodward negocjuje to mogą być kwiatki...

Tak całkiem poważnie, to sądziłem że przedstawiciele piłkarza zażądają 2x wyższej tygodniówki, przez co struktura płacowa i tak mogłaby być zachowana. Jednorazowy bonus w wysokości 100k to bardzo rozsądna kwota. Patrząc logicznie i życiowo, zawodnik wiąże się z klubem na dłużej, chciałby pewnie zainwestować w dom w dobrej dzielnicy by podnieść poziom życia rodziny i odgrodzić się od mediów, bo znając pismaków z Manchesteru jeszcze jeden dobry mecz i będą mu rozbijać namioty w ogórdku. Jak dla mnie oczekiwania Januzaja są bardzo rozsądne i nie przesadzone. Woodward widocznie targuje się, dla zasad. Nie może przecież zszargać sobie opinii twardego negocjatora Tongue

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
14-10-2013 07:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #36
RE: Adnan Januzaj
BREAKING: Adnan Januzaj signs new five-year contract with #mufc. Adnan: “I've always felt this was the right club Big Grin
[Obrazek: BW7gQE_CMAAAvkn.jpg:large]

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
19-10-2013 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #37
RE: Adnan Januzaj
Świetna wiadomość! Brawo Ed! W końcu zrobiłeś coś dobrze Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
19-10-2013 11:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #38
RE: Adnan Januzaj
According to voetbal news, Milan, Juve, Napoli, Roma, Fiorentina, Madrid, Barca, CFC, MCFC, AFC, Dortmund & PSG were interested in Januzaj

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
22-10-2013 08:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #39
RE: Adnan Januzaj
Co ja widzę! PSG złożyło ofertę za Januzaja, która została oczywiście odrzucona w trybie natychmiastowym. Ja nie wiem, ale szejkowie arabscy chyba zaczynają tracić wszelki kontakt z rzeczywistością, jeśli sądzili że United zgodzi się oddać taką perełkę...

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
27-01-2014 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #40
RE: Adnan Januzaj
Złożyli, takie ich zbójeckie prawo. W lecie złożą następną i choć United się nie zgodzą, to może grają na urobienie sobie Adnana na, powiedzmy "za dwa lata".

Gdzie jest Groszek?
27-01-2014 11:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #41
RE: Adnan Januzaj
"Za dwa lata" to Januzaj będzie miał numerek 7, mistrzostwo i LM w kieszeni, tytuł króla strzelców i skasowane Ferrari. Czyli Real, o ile dobrze liczę, się zgłosi Wink A oferta PSG? Jak już tego Messiego ściągną to może zacznę im wierzyć.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
28-01-2014 07:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #42
RE: Adnan Januzaj
Chciałem zwrócić uwagę na jedną istotną rzecz. Januzaj MUSI grać na prawej flance. Zajebisty tam jest. Ile razy w tym sektorze nie grał, to woził rywali jak chciał i co raz tworzył zagrożenie. Na tej prawej stronie trochę mi przypomina stylem gry Robbena. Wszyscy wiedzą, że będzie schodził do lewej nogi, a i tak ich mija Big Grin Z tym, że wiadomo, nie jest aż tak uparty w schodzeniu do środka i nie szuka strzału z każdej pozycji. Za to lubi często poszukać prostopadłej piłki, lub małej gry.

To jest właśnie taki nowoczesny skrzydłowy. IMO w 433, czy 451 ustawiany właśnie tam, może być wielki w przeciągu kilku najbliższych sezonów Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
07-05-2014 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #43
RE: Adnan Januzaj
Jeśli Adnanowi nie odpierdoli to van Gaal zrobi z niego jednego z najlepszych skrzydłowych w Europie. Tym bardziej, że Holender w wingerach ceni wyżej szybkość, wizję i umiejętność tkania koronek aniżeli nieustanne dryblingi czy walenie podań na dzidę.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
07-05-2014 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #44
RE: Adnan Januzaj
Przyszłość Januzaja jest za napastnikiem. Belg IMO nie jest wystarczająco szybki, żeby być jednym z najlepszych skrzydłowych.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-05-2014 16:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #45
RE: Adnan Januzaj
Za napastnikiem bardzo mało grał póki co w pierwszym zespole, więc mi ciężko określić. Ale depnięcie chłopak ma przyzwoite. Może prędkość maksymalna niezbyt wysoka, ale przyspieszenie IMO jest. Poza tym Januzaj takim klasycznym, staromodnym skrzydłowym nigdy nie będzie. To styl takiego powiedzmy Silvy, choć też nie do końca. Nie mogę znaleźć teraz dobrego przykładu :/ Niemniej zmierzam do tego, że u takiego nowoczesnego skrzydłowego, który nie pędzi zawsze do linii końcowej i nie kończy akcji wrzutką, IMO szybkość nie jest tak kluczowa.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
07-05-2014 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości