Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adnan Januzaj
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #61
RE: Adnan Januzaj
PSV to krok w tył dla Januzaja i to nie jeden, a dwa, trzy. On tam się nie rozwinie odpowiednio..



Mój Blog: Pod presją czasu
05-05-2015 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #62
RE: Adnan Januzaj
Czy ja wiem... tam stawiają na młodych, jest sporo kreatywnych graczy, będzie raczej grał co tydzień i do tego występy w lidze mistrzów, więc spore doświadczenie zgarnie.
06-05-2015 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #63
RE: Adnan Januzaj
Pewnie że PSV to idealny kierunek, świetni trenerzy, LM, pewny plac. Mnóstwo świetnych graczy się tam wykształciło .
06-05-2015 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #64
RE: Adnan Januzaj
No właśnie, LM to spory argument. Do tego pierwszy plac i gra w dominującej drużynie. Jeśli BPL to widziałbym go w Swansea.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
06-05-2015 14:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #65
RE: Adnan Januzaj
W Holandii stawiają bardzo na rozwój techniczny, a Adnan technicznie jest naprawdę dobry, więc dużo więcej się tam nie nauczy. On potrzebuje iść do zespołu gdzie nabierze ogłady taktycznej, a tego w Holandii mu nie zapewnią. Dlatego w mojej opinii powinien iść do zespołu z Premier League - taki Everton byłby bardzo fajny.



Mój Blog: Pod presją czasu
07-05-2015 12:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #66
RE: Adnan Januzaj
Ogłada taktyczna i Premier League. nie wierzę w to co czytam hhahahaha
07-05-2015 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #67
RE: Adnan Januzaj
Widzę, że zaczynamy dyskusje na argumenty...



Mój Blog: Pod presją czasu
07-05-2015 13:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #68
RE: Adnan Januzaj
Foster napisał(a):Widzę, że zaczynamy dyskusje na argumenty...

Anglia i taktyka to są antagonizmy. Januzaj w PSV więcej się nauczy niż wchodząc z ławki w Evertonie raz na 30 minut. Liga angielska nie słynie z taktyki więc nie wiem skąd ci się ten argument przytrafił.

No ale jak taki Cech jest zły bo zasiedział się na lawce to z kim tu mam rozmawiać
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2015 13:21 przez samcro.)
07-05-2015 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #69
RE: Adnan Januzaj
Cóż za brednie... w Anglii panuje zdecydowanie większa dyscyplina taktyczna niż w lidze holenderskie, gdzie sporo klubów gra radosny futbol. To, że Anglia nie jest numer jeden w taktyce, nie oznacza, że Premier League leży pod tym względem.



Mój Blog: Pod presją czasu
07-05-2015 13:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #70
RE: Adnan Januzaj
Foster napisał(a):Cóż za brednie...

brednie to są głupoty że grając w PSV się nie nauczy. pewny skład wcale nie takiej słabej lidze jak mówisz jest lepsza niż ławka w Evertonie bo nie wierzę że ten będzie ogrywał nieswojego gracza jak własnego. Plus pogra w LM na wyższym pozomie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2015 13:27 przez samcro.)
07-05-2015 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #71
RE: Adnan Januzaj
Bo leży, widać to po wynikach w Europie, te kadry nie powinny odpaść tak wcześnie. Dyscyplina okej, taktyka nie bardzo.

PSV to dobry kierunek.
07-05-2015 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #72
RE: Adnan Januzaj
Jeśli Martinez jest zainteresowany Januzajem, to pewnie widzi go w pierwszym składzie, także nie wiem skąd wniosek, że Belg będzie siedział na ławce. I nigdzie nie napisałem, że w PSV Adnan się niczego nie nauczy. Nie widzę powodu by stawiać znaku większości po stronie PSV z powodu tych 6 meczów w LM.
Moim zdaniem zdecydowanie lepszego dla niego będzie co tygodniowe granie na wysokim poziomie, niż gra w lidze holenderskiej w który dyscypliny taktycznie go nie nauczą.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2015 13:37 przez Foster.)
07-05-2015 13:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #73
RE: Adnan Januzaj
Kilka słów odnośnie wypożyczenia Adnana.

Z tego co się orientuje, to BVB wypożyczenie Januzaja kompletnie nic kosztuje. Więc możliwe, że to jakaś wymiana uprzejmości przed przyszłorocznym transferem. Tym bardziej, że jak dzisiaj podają dziennikarze ESPN przy okazji rozmów o wypożyczeniu Adnana, pytaliśmy o Reusa. Samo wypożyczenie do BVB nie jest złym pomysłem. Co prawda Adnan zacznie na ławce, ale jest pierwszy w kolejności do wejścia. Pamiętajmy tez, że Reus często łapie kontuzje, a Miki pewnie całego sezonu z taką formą nie uciągnie. Do tego należy pamiętać, że BVB gra też w europejskich pucharach, więc trochę tych meczy do rozegrania będą mieli.

Gdyby nie nasza mało komfortowa sytuacja kadrowa, ten ruch można by uznać za dobry. Tuchel lubi młodych zawodników i nie boi się na nich stawiać. A z kolei BVB to zespół lubiący grać szybką ofensywną piłkę, więc Adnan powinien się tam łatwo odnaleźć.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-09-2015 17:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #74
RE: Adnan Januzaj
Ustawienie Depay-Januzaj-Mata ładnie się zapowiadało, bo mogliśmy mieć kompletną wymienność pozycji. Liczę jednak, że wypożyczenie Adnana jest spowodowane tym, że LVG stwierdził, że lepiej stawiać na Andera na dziesiątce, a ogony za Mate będzie grał Perreira albo Lingard.
01-09-2015 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #75
RE: Adnan Januzaj
(01-09-2015 23:08)Sirius napisał(a):  bo mogliśmy mieć kompletną wymienność pozycji.
Niestety u nas coś takiego nie istnieje od dawien dawna. Zakrawa to na śmieszność, patrząc na piłkarzy ofensywnych których posiadamy w kadrze. Trzymanie swojej pozycji bez względu na wszystko, tak ma wyglądać. Za duże ryzyko, nie zostałby zachowany balans. A że jest to bardzo zaskakujący i trudny dla rywali manewr to już bez znaczenia.

A Adnan trafił do fajnego klubu, grającego futbol na tak i tutaj spory plus. Wypożyczenia w ostateczności nie pochwalam, bo: 1) Występuje od pierwszych minut 4 spotkania pod rząd i nagle ni stąd ni zowąd idzie na loana. W planach na ten sezon widnieje, szukamy mu pozycji, po czym pozbywamy 2) Zastępuje go Martial, także młody, na dodatek na gruby hajs. Mamy swojego, bierzemy innego.
02-09-2015 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości