Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #16
Re: Rezerwy i młodzież
mufc.pl napisał(a):Tom Cleverley nie mógł powstrzymać radości po dzisiejszym meczu Manchesteru United z Kaizer Chiefs. Debiutujący w seniorskiej piłce 18–latek strzelił jedną z czterech bramek dla "Czerwonych Diabłów".

"To niewiarygodny dzień, aż oniemiałem. We wtorek dostałem telefon, że polecę do Afryki, wszystko stało się tak szybko. Przyjechałem i strzeliłem bramkę, jestem z siebie dumny" - powiedział po meczu.

Młody piłkarz po zasmakowaniu gry w pierwszym składzie jest zdeterminowany, żeby dalej rozwijać swoją karierę. - "Zagrałem dobrze w pierwszym meczu, chcę tutaj zostać i spróbować jeszcze gry w tym sezonie. Zobaczyć Paula Scholesa, podającego do mnie kolejną piłkę, to niesamowite. Muszę się chyba uszczypnąć. Wspaniale jest grać z takimi piłkarzami jak Wayne Rooney lub Carlos Tevez - to pozwala podnosić swoje umiejętności".

Meczu nie widziałem, ale może ktoś inny wypowie się czy rośnie nam talent na miarę Scholesa? Wink Skoro Sir Alex ściągnął go do 1 drużyny to pewnie chłopak ma jakiś talent.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
27-07-2008 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #17
Re: Rezerwy i młodzież
muszeq napisał(a):Meczu nie widziałem, ale może ktoś inny wypowie się czy rośnie nam talent na miarę Scholesa? Wink Skoro Sir Alex ściągnął go do 1 drużyny to pewnie chłopak ma jakiś talent.
Trudno to oceniać przez pryzmat akurat tego spotkania. Typowy debiut. Nie za bardzo chciał przeszkadzać kolegom, a przypadkiem znalazł się w polu karnym, dostał piłkę od Rooneya i strzelił. Nic prócz tego nie pokazał.
Zresztą podobnie jak Possebon i Gibson. Na tą chwilę widać różnice w porównaniu chociażby do Carricka. Ale dwaj pierwsi zagrali dopiero po 45 minut w seniorach, więc nie ma co się spieszyć z opiniami.


Fan United od 1992 roku
27-07-2008 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #18
Re: Rezerwy i młodzież
Uff, nara Eagles!

Kolejny 'talent' sprzedany... Mimo wszystko powodzenia.

E: No prawie sprzedany, ale to kwestia paru godzin.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
29-07-2008 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #19
Re: Rezerwy i młodzież
Jeśli kogoś interesuje nasza młodzież, to poniżej link do obszernego skrótu z wczorajszego meczu o Milck Cup.
Póki co nasi radzą sobie świetnie bo wygrali 2 mecze po 4:0.

http://www.youtube.com/watch?v=SLzZbkWvIdg

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-07-2008 19:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #20
Re: Rezerwy i młodzież
O ile dobrze usłyszałem to w tym meczu grał nasz nowy nabytek, kupion z Romy wraz z ojcem Smile Petrucci.

Ciężko tak oceniać grę drużyny po skrócie, ale z tego co widziałem to gra naszych młodych Diabełków wyglądała bardzo składnie, ładne kombinacyjne akcje...



Mój Blog: Pod presją czasu
31-07-2008 09:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #21
Re: Rezerwy i młodzież
Wczoraj wygraliśmy 5:1 i jesteśmy już w półfinale.

Świetnie wygląda Matthew James. Mam nadzieję, że ten chłopak dalej będzie tak systematycznie czynił postępy, bo niewątpliwie drzemie w nim duży potencjał. W ogóle to ciekawy zespół mamy. Na obronie brat Wesa, chyba odziedziczył po bracie talent (Wink), reprezentanci angielskiej młodzieżówki Fryers oraz Tunnicliffe (z tego co wiem to gra tam z konieczności, bo jest to raczej wysoko ceniony pomocnik). W drugiej linii Brady, który zaliczył już nawet występ w rezerwach oraz wspomniany James(bodaj kapitan młodzieżówki angielskiej). Jest jeszcze Norwood, który też - jeśli mnie pamięć nie myli - gra w młodzieżówce angielskiej oraz rzecz jasna Petrucci. W ataku to już w ogóle urodzaj - Macheda, King, Brandao i Ajose.

PS skrót z pierwszego meczu http://www.bbc.co.uk/northernireland/mi ... l?vid=Manchester United

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
31-07-2008 10:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartolo1196 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Rezerwy i młodzież
michal85 napisał(a):PS skrót z pierwszego meczu http://www.bbc.co.uk/northernireland/mi ... l?vid=Manchester United

Co oni tam przed meczem odpie*dalają ??? <świr>
31-07-2008 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Rezerwy i młodzież
bartolo1196 napisał(a):Co oni tam przed meczem odpie*dalają ??? <świr>

Nie wiem na pewno, ale wydaje mi się że to słynny taniec haka wykonywany przez nowozelandzikich rugbystów, (w tym wypadku oczywiście piłkarzy Big Grin) przed bitwą/meczem.

Pele good, Maradona better, George Best
31-07-2008 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartolo1196 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Rezerwy i młodzież
Aha

Pisz tak dalej, a na ostrzeżeniach się nie skończy- sebos
31-07-2008 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #25
Re: Rezerwy i młodzież
No i wygraliśmy Milk CUp Smile W finale pokonaliśmy South Coast Bayern 3:0. Mecz można było zobaczyć na stronach BBC - niestety, ale jakość była fatalna. W każdym razie nasi młodzicy potwierdzili, że w przyszłości możemy mieć z nich pożytek. James, Macheda, czy King wyglądali świetnie.

Tymczasem do oglądnięcia jest skrót z finał LSC z LFC. Bohaterem meczu został Gibson i w skrócie widać dlaczego Smile

http://www.youtube.com/watch?v=4N50zHlkSlY

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
02-08-2008 10:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #26
Re: Rezerwy i młodzież
mufc.pl napisał(a):Sir Alex Ferguson zapowiedział, że Fraizer Campbell nie zostanie wypożyczony w nadchodzącym sezonie i będzie członkiem pierwszego zespołu Manchesteru United.

Młody napastnik poprzedni sezon spędził w Hull, gdzie znacząco przyczynił się do awansu drużyny do Premiership. Menedżer beniaminka angielskiej ekstraklasy Phil Brown liczył na to, że również w nadchodzących rozgrywkach będzie mógł korzystać z usług obiecującego piłkarza.

Ferguson ma jednak inne plany w stosunku do Campbella, a ten coraz częściej zaczyna potwierdzać, że jego przyszłość może wiązać się z Old Trafford.

"Przyszłość Fraizera to Manchester United. Nie mamy żadnych napastników poza Waynem Rooneyem i Carlosem Tevezem, a Fraizer gra właśnie na tej pozycji. Ładnie wykorzystał sytuację w meczu z Espanyolem. To obiecujący, młody gracz. Jest szybki i zdeterminowany. Może być bardzo przydatny."
Na chwilę obecną to faktycznie oprócz tych dwóch zawodników to nie mamy innego napastnika, więc włączenie młodego Campbella wydaje się jak najbardziej słuszne. Ciekaw jestem co stanie się z młodym Anglikiem jak przyjdzie Berbatov i Saha będzie sprawny :?:

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
03-08-2008 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartolo1196 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Rezerwy i młodzież
To dobrze że Campbell zostaje bo to bardzo dobry zawodnik narazie jest jeszcze młody ale za 1, 2 lata może nawet mniej pewnie bedzie gwiazdą United (jeżeli bedzie jeszcze grał w Manchesterze )

Lukas napisał(a):Ciekaw jestem co stanie się z młodym Anglikiem jak przyjdzie Berbatov i Saha będzie sprawny :?:


Ja mam nadzieje że dalej bedzie grał przynajmniej jako zmiennik Smile a co do Berbatova to niewiadomo czy wogóle zawita na Old Trafford

//nie uczyli w szkole pisowni?
03-08-2008 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #28
Re: Rezerwy i młodzież
Ostatnio rezerwy wygrały 3:2 (przegrywali już 0:2), a ozdobą spotkania była bramka Fabio.

http://www.youtube.com/watch?v=o4b0iaGlT6E

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
09-08-2008 10:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #29
Re: Rezerwy i młodzież
[Obrazek: 5geb7y]

Richard Eckersley z paterą dla najlepszego zawodnika rezerw ubiegłego sezonu.

[Obrazek: 5ofmd7]

Danny Welbeck z paterą dla najlepszego młodego gracza roku.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
18-08-2008 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #30
Re: Rezerwy i młodzież
manusite.pl napisał(a):Menedżer drużyny Manchesteru United U-18, Paul McGuinness oświadczył, że wszyscy w klubie są pod wrażeniem tego, co prezentuje letni nabytek Diabłów, Davide Petrucci. Przypomnijmy, tylko, iż został ściągnięty z AS Romy - "Davide jest naprawdę wszechstronnym pomocnikiem" - dla ManUtd.com tłumaczył McGuinness.

"On potrafi wszystko - wygrać piłkę, świetnie ją rozegrać, a czasem również oddać niesamowity strzał na bramkę rywala."

"Petrucci uwielbia zdobywać gole, jednak nie ma, co się temu dziwić, gdyż ma do tego możliwości. Może zaskoczyć bramkarza przeciwnika potężnym strzałem z dystansu, czy nawet uderzeniem głową po stałym fragmencie gry."

Żeby ocenić Włocha trzeba by było oglądać mecze rezerw. Jednak skoro jest tak chwalony, a w Romie okrzyknięto go następcą Tottiego to coś musi być na rzeczy. Przydałby się jakiś diamencik ze szkółki w ataku. Oby jednak nie skończyło się tak jak z Rossim.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
20-08-2008 09:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości