Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #571
RE: Rezerwy i młodzież
allfanmu napisał(a):Myślę, że pora wprowadzać młodzież niż znowu wydawać mnóstwo pieniędzy na rynku transferowym. Januzaj to skrzydłowy?
Właśnie jak to jest? Michał, Cepilek?
Gdzie jest więcej pożytku z niego? Na skrzydle czy w środku za napastnikiem? Bo choć bardzo mało oglądam w tym sezonie młodych (niestety Sad ) to kilkukrotnie widziałem, że był ustawiany bardzo wysoko.

Zmieniając temat. Mam nadzieję, że Rene pozostanie na Old Trafford. Holender wykonał kawał świetnej roboty u nas i nie wyobrażam sobie by odszedł z United.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-05-2013 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #572
RE: Rezerwy i młodzież
Potrafił nawet grywać na napadzie, ale to jest raczej gracz w stylu Kagawyl. Raczej w centrum, ale na skrzydle czuje się nie najgorzej.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
13-05-2013 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #573
RE: Rezerwy i młodzież
Ktoś kiedyś napisał że Januzaj będąc 14 latkiem(jak w ogóle można wtedy określać pozycje na boisku Smile) jest drugim Beckhamem i inni to podłapali, stąd wielu myśli że jego main rolą jest skrzydłowy owszem jest tam dobry, nawet bardzo jednak ale po co gdy ustawiony jako piłkarz nieograniczony pozycją może być wybitny? Ma świetną wizje, technikę, opanowanie, drybling, strzał, zawsze jest na dobrej pozycji. Grając na skrzydle w bardziej wymagających meczach trochę się meczy ponieważ jest ograniczony, owszem schodzi do środka, rozgrywa podaje ale większą swobodę ma w środku i jeśli Moyes znajdzie dla niego tam miejsce w tą stronę jego kariera będzie zmierzała.

To gdzie będzie grał jeszcze nie zostało zdecydowane, podobnie w wypadku Powella.
13-05-2013 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #574
RE: Rezerwy i młodzież
Ja bym się wstrzymał, bo Moyes nie lubi wprowadzać młodzieży. Przykład: Ross Barkley. Dał mu zagrać cały mecz, o wszystko [być albo nie być w pucharach] z Tottenhamem na wyjeździe. Zagrał bardzo dobrze, wywalczył rożny, po którym padła bramka, a następnie...mecz z QPR bodajże, już wygrany, 20 minut do końca - ni chuja, Rossa nie ma na boisku. Big Grin
13-05-2013 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #575
RE: Rezerwy i młodzież
Ale Rooneyowi dał grać, podobnie było z Rodwellem.
13-05-2013 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #576
RE: Rezerwy i młodzież
Popatrz jakie nazwiska sławne grały w ataku gdy Rooney wchodził Smile Tutaj mam nadzieje będzie inaczej, pamiętajmy ze taki Barkley nie pasował zbytnio do taktyki prezentowanej przez Everton( Ross to bardzo europejski gracz w jednym dwóch meczach to nie wyjdzie, w 5, 6 już tak że koledzy z zespołu grają inaczej niż on a zespołu pod 18latka nie będziesz układał) tu ma większą swobodę doboru, lepszy materiał i miejsca dla kreatywnych grajków nie zabraknie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2013 20:03 przez Cepilek.)
13-05-2013 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #577
RE: Rezerwy i młodzież
W tej ankeicie brakuje paru nazwisk, jak chociażby Ioannou, Perreira, Wilson, Barmby, Rothwell, Lawrence Smile Gdy osoba to wstawiająca dałą takiego Thorpa Cole czy Tylera nie wypada pominąć tych chłopaków.
14-05-2013 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #578
RE: Rezerwy i młodzież
Dałem Thorpe'a, bo się fajnie nazywa jak pewien pływak Tongue

Gdzie jest Groszek?
14-05-2013 14:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #579
RE: Rezerwy i młodzież
(14-05-2013 14:12)Cepilek napisał(a):  W tej ankeicie brakuje paru nazwisk, jak chociażby Ioannou, Perreira, Wilson, Barmby, Rothwell, Lawrence Smile Gdy osoba to wstawiająca dałą takiego Thorpa Cole czy Tylera nie wypada pominąć tych chłopaków.

Ja dodawałem, zażenowany wiekiem poprzedniej ankiety i przyznam, że w pośpiechu o Lawrence'ie zapomniałem, a Barmby'ego zastąpiłem Cole'em. Pozostali IMO mają trochę więcej czasu na błysk (bo ich rówieśnicy - Januzaj i Daehli - to wyjątkowe talenty, zwłaszcza ten pierwszy, i ich obecność nie podlega wątpliwości).
Jeżeli chodzi o Thorpe'a czy Blacketta - chciałem dodać trochę obrońców. Wink

Mój głos poszedł na Januzaja i Keane'a.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
14-05-2013 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #580
RE: Rezerwy i młodzież
To chyba nie oglądałeś dokładnie tych chłopaków Smile

Wilson i Perreira to porównywalne talenty do wspomnianej dwójki, Rumun to prawdziwy oracz środka obrony niestety często coś nie tak z jego zdrowiem, Pearseon i Rothwell to materiały na piłkarzy nie tuzinkowych. Zapomniałeś o Willu Keanie co jest trochę takie nie fair wobec niego.

Zastąpienie Barmby'iego Colem też trochę nie wiem z jakiego powodu Smile
14-05-2013 17:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #581
RE: Rezerwy i młodzież
I po Milk Cup. Transmitowano jedynie finał i wielka szkoda, bo osobiście dopiero po raz pierwszy mogłem oglądnąć kilku z tych chłopaków.

Ogólnie wygraliśmy cały turniej i w sumie nic nowego - często go wygrywamy. Fascynujące jest jednak to, że posłaliśmy do boju bardzo młodziutki zespół.

Kto zachwycił? Akurat w finale nie błyszczał, ale ponoć przez cały turniej prezentował wybroną formę - Perriera. Zgarnął nagrodę dla najlepszego zawodnika. Ciekaw jestem jak będzie wyglądała jego przyszłość, niby znany jako ofensywny pomocnik, a na Milk Cup grywał chyba trochę głębiej. Być może skończy jako CM.

Ogromne wrażenie zrobił na mnie rosły Willock. Chłopak budową ciała przypomina Pogbę, a może jest jeszcze wyższy. Dobra gra w defensywie, a do tego bardzo dobra technika użytkowa. Będę z uwagą śledził jego postępy w tym sezonie bo niezwykle lubię ten typ CMa.

Oczywiście nie można zabraknąć w zestawieniu Mitchella. Chłopaka już znam od pamiętnego meczu z Bayernem na turnieju w Amsterdamie i widać, że robi cały czas postępy. Niezwykle szybki, świetna technika i drybling. Dopiero 16 lat na karku i zobaczymy czy często będzie grał dla u18 w tym sezonie.

Tacy zawodnicy jak Riley, Borthwick-Jackson czy grający gościnnie McBurney (bodajże z Bradford) również wyglądają na ciekawych zawodników. Ogólnie to szykuje się nam kolejna ciekawa grupaSmile

PS choć przeważaliśmy przez cały finał stwarzając sporo sytuacji, gola zdobyliśmy w doliczonym czasie gryBig Grin

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2013 07:01 przez michal85.)
03-08-2013 06:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pingwin Offline
Banned

Liczba postów: 1
Dołączył: Aug 2013
Post: #582
RE: Rezerwy i młodzież
co z nimi bedzie za 3 lata
03-08-2013 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #583
RE: Rezerwy i młodzież
Co z nimi będzie za 3 lata? A kto to może wiedzieć. Więkzzość prawdopodobnie będzie profesjonalnie kopać piłkę, a jak dobrze pójdzie to 2-3 zrobi karierę na OT. I to niekoniecznie ci co obecnie najlepiej rokują.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-08-2013 16:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Legenda Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 0
Post: #584
RE: Rezerwy i młodzież
Trochę determinacji i mogą zajść naprawdę daleko... Wink
12-08-2013 11:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #585
RE: Rezerwy i młodzież
Raczej szczęścia potrzeba bo determinacje każdy z tych chłopaków ma w końcu w gre wchodzą olbrzymie pieniądze których mogą się dorobić. Przykładem braku szczęscia jest jak na razie Will Keane gdzie wszytsko się zgadza a miał olbrzymiego pecha i dalej nie gra w meczach rezerw.

Tu nikt tego nie wspominał ale Joyce obronił potrójną korone co jest nielada wyczynem gdy podbierają mu zawodników i musi grać czasem 7 obrońcami a czasem dwoma Smile
12-08-2013 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości