Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #586
RE: Rezerwy i młodzież
Ángelo Henriquez strzela dla Chile



"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
14-08-2013 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #587
RE: Rezerwy i młodzież
Śmiesznie biegał w debiucie, ale zmysł maWink wypożyczać gdzieś do PL i życzyć powodzenia

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
15-08-2013 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #588
RE: Rezerwy i młodzież
Nie do PL tylko do Championship. Już wypożyczenie go do Wigan było stratą czasu, w tym wieku on potrzebuje minut na boisku.
16-08-2013 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #589
RE: Rezerwy i młodzież
Nie ma szans, żeby któryś z tych chłopaków dostał na powaznie szanse w tym sezonie, ale w przyszłym ? Być może.

- Larnel Cole : wprawdzie głównie gra na skrzydle, ale myślę że jego przyszłość jest w środku. Gracz podobny do Cleva, ale chyba lepszy technicznie i potrafiący grać 1 na 1 (choć znowu nie jest w tym tak świetny, żeby IMO grać na skrzydle na najwyższym poziomie). Wada ? Warunki fizyczne
- Joe Rothwell : stracił sporo czasu przez kontuzje, ale w końcu wrócił i wydaje się być w dobrej formie. Dobry technicznie, lubi rozgrywac piłkę z głębi pola
- Ben Pearson : mój faworyt. Świetnie się zapowiada, dobry technicznie, grający od pola karnego do pola karnego z olbrzymią determinacją. Agresywny, nie boi się fizycznych pojedynków (a wygląda niepozornie), dysponujący dobrym podaniem.
- Tom Thorpe : nominalnie środkowy obrońca, ale dobrze się czuje na DMie, gdzie już grał dla nas jak i dla reprezentacji.

I z u18:
- Jsh Harrop : widziałem go ledwie kilka raczy, ale niektórzy cenią go bardzo wysoko. Jeden z zawodników, któremu się będę najbjliżej przyglądał w tym sezonie
- Matthew Willock : widziałem go tylko na tegorocznym Milk cup, ale był świetny. Kawał chłopa, a do tego dobry technicznie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-08-2013 13:49 przez michal85.)
26-08-2013 13:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #590
RE: Rezerwy i młodzież
Ponad połowa graczy z Akademii ma potencjał by grać na najwyższym poziomie nie da się wywróżyć kto zrobi karierę bo wpływa na to za dużo czynników. Rothwell i Pearson mogą zadebiutować w jakiś ostatnich minutach obaj są świetni technicznie, mają wizje gry byle tylko kontuzje nie dotykały.


Harrop to raczej skrzydło/dziesiątka super grajek, technika, wizja wszystko. To samo Redmond. Mitchel też strasznie emocjonujące nazwiska.

Jak wspominasz o Willocku to wypadałoby napisać o Gossie on też coś potrafi.

Mnie ciekawi w którym momencie w tym sezonie Wilson trafi do rezerw bo już 3 rok gra pierwsze skrzypce w akademii, Henríquez na wypożyczeniu, Keane( Sad ) niestety ciągle nie gra to wejscie do rezerw niczym Januzaj w poprzednim sezonie może nie być problemem
01-09-2013 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #591
RE: Rezerwy i młodzież
James Wilson kolejna bramka wczoraj z Aresnalem Smile Pare dni wczesniej bramka w debiucie w Anglii u 19 majac 17 lat.

Jesli sie nie myle strzelal gola w kazdym meczu tego sezonu. Droga Welbza przed nim otworem Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2013 14:21 przez Cepilek.)
08-09-2013 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #592
RE: Rezerwy i młodzież
Pisze sam do siebie Sad

http://i.minus.com/i7GdlNn2fGpmS.gif

http://i.minus.com/i4wUutpv7w1bo.gif


Wspomniany gol Jamesa gdzie on juz tak trafia nie pierwszy raz a repertuar zagran ma jeszcze ciekawszy. Welbz Keane Wilson napastnikow to my umiemy szkolic oby tylko ten ostatni mial wiecej szczescia od drugiego.
09-09-2013 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #593
RE: Rezerwy i młodzież
No tak, ale przed Welbzem nie wyprodukowaliśmy nikogo konkretnego przez dobrych +naście lat.

Szkoda, że na razie MUTV się nie kwapiło, aby transmitować mecze u18, ale ponoć ma się to niebawem zmienić.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
09-09-2013 13:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #594
RE: Rezerwy i młodzież
Bo szliśmy innym programem szkoleniowym takim jak w całej Anglii gdzie pojawienie się takich piłkarzy jak Scholes Giggsy Nevillowie Beckham to było raczej szczęście że ich znaleźliśmy i ich czysty talent.


Od zatrudnienia Rene szkolimy wychowanków bardziej Europejsko co doskonale widać a ci gracze co są pierwszy rok w rezerwach i ci w Akademii gdzie każdy w U18 umiejętności techniczne ma świetne są doskonałym tego dowodem.
09-09-2013 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #595
RE: Rezerwy i młodzież
Nie nazwałbym takiego Fletchera (dla jasności Ashleya) świetnie wyszkolonym technicznie piłkarzem, chyba że ostatnio poczynił ogromne postępy Tongue

Ale wiem o co Ci chodzi Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
09-09-2013 15:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #596
RE: Rezerwy i młodzież
Świetnie nie jest ale lepiej od takiego Chicharito, na pewno przeszkadzają mu w tym warunki fizyczne. Klej w nodze ma, dużo widzi, świetnie gra głową u nas może kariery nie zrobi ale Premier Leauge mu wróżę.
09-09-2013 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #597
RE: Rezerwy i młodzież
Nie mogłem z powodu nadmiaru nauki wczoraj oglądać u-21 mógłby ktoś napisać jak sobie poradził Will <3 ?
17-09-2013 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #598
RE: Rezerwy i młodzież
Nie oglądałem całego meczu, ale Keane rozegrał przyzwoite spotkanie. Przytomnie zachował się w sytuacji, w której zdobył bramkę. Najważniejsze że jest zdrów i bez problemów rozegrał pierwsze spotkanie po kontuzji.



Mój Blog: Pod presją czasu
17-09-2013 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #599
RE: Rezerwy i młodzież
Oglądałem prawie cały mecz. IMO daleko do tego Kaanea, który zachwycał niemal w każdym meczu przed kontuzją, ale można się było tego spodziewać. Widać było natomiast, że przez ponad rok nie próżnował i trochę popracował na siłowni Wink Fajnie, że strzelił gola i mocno za niego trzymam kciuki. Fajny wywiad po meczu - to inteligentny chłopak, który lubi pracować. Takich w United lubimy Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
18-09-2013 06:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #600
RE: Rezerwy i młodzież
Bolton Wanderers - Manchester United 0:4 (0:1)
Bramki:
W.Keane 2', Januzaj 51', Zaha 53', Cole 87'.

Man Utd: Amos; Varela, M.Keane, Thorpe, Fabio; Zaha (Barmby 80), Ekangamene, Cole, James; Januzaj (Blackett 60); W.Keane (Lawrence 70).

Rezerwy awansowały wczoraj do finału Manchester Senior Cup.

Ostatnie 15 minuty Januzaja na boisku to czysta poezja. Co chłopak wyczyniał na boisku to głowo mała Smile Dawać mu grać jak najczęściej, bo w przeciwieństwie do Pogby, Adnan się stara i robi wszystko by znaleźć się w pierwszym składzie.
Jestem pod wrażeniem Cola. Z meczu na mecz staje się jego coraz większym fanem. Fajnie zaprezentował się także Varela, znakomicie podłączał się do akcji ofensywnych. Szkoda mi Fabio... podczas gdy drugi da Silva gnije na ławce bądź w rezerwach, w pierwszym składzie gra słaby Buttner.

Zaha...do momentu strzelenia bramki wyglądał momentami wręcz nieporadnie. Po bramce wyraźnie odżył, kilka świetnych akcji. Wilf jest bardzo szybki i posiada dobry drybling.Jeśli tylko nauczy się go wykorzystywać, to będziemy mieli świetnego skrzydłowego na lata. Warunek - musi ostro zapylać na treningach.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-10-2013 05:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości