Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #451
Re: Rezerwy i młodzież
Już w tamtym sezonie wspominałem o Tylerze. Rośnie nam naprawdę zacny lewy obrońca - świetne warunki fizyczne, szybki, a do tego dobry technicznie. Naprawdę warto mu się przyjrzeć Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-02-2012 11:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #452
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:Ja tam w Barbmbym nie widzę nic szczególnego
A ja widzę w nim ogromny talent Smile, porównując go do "naszego najlepszego młodego piłkarza od czasów Scholesa" należy pamiętać że to trochę inny styl gry. Obaj to wspaniali technicy i dryblerzy mają świetny przegląd pola i podanie. Jednak to trochę inna pozycja, Morrison to taki boiskowy (hehe) geniusz, potrafiący zagrać na każdej pozycji w ofensywie, kreujący grę jednak najlepiej się czujący gdy nie jest przypisany do żadnej pozycji czyli taki hmmm Silva. Natomiast Jack to facet który najlepiej czuję się na skrzydle, niezwykle bramkostrzelny i zaliczający nie mniej asyst. We wczorajszym meczu mijał Walijczyków jak i gdzie tylko chciał. Dopóki był na boisku miał udział we wszystkich bramkach dla United. Ravel miał mimo wszystko łatwiej błyszczeć, pokolenie o rok starszych kolegów nie było aż tak świetne jak w przypadku Jacka, zresztą jeśli dobrze pamiętam trapiły go kontuzje. Porównałem Ravela do Silvy to Barmby'iego należy porównać do Ronaldo Smile, po prostu jest dla mnie skazany na sukces.
Cytat:Oglądał ktoś wczoraj akademię w Youth Cup?
Dominacja od początku do końca, mimo tych 5 bramek jak dla mnie raziliśmy nieskutecznością. Van Valzen oprócz tych dwóch bramek to miał jeszcze ze 2-3 sety. Barmby jak wspomniałem świetnie, Daehli. Młodziutki James Wilson z U16 który wszedł z ławki strzelił wydaje mi się prawidłowe gole ale sędzia ich nie uznał. Mecz strasznie przyjemny dla oka klepaliśmy aż miło. Dwóch graczy Swansea fajnie się pokazali w ofensywie z czego się ciesze ponieważ lubię reprezentacje Walii.
Gdyby nei fakt że nasz sztab medyczny jest najdziwniejszy w całej Anglii to byłbym jakoś dziwnie spokojny o wgranie tego trofeum. A tak liczba kontuzjowanych zawodników z Akademii nie jest mniejsza od tej z dorosłej drużyny. Kontuzjowany jest między innymi Rothwell który był przed kontuzją najrówniej i najlepiej grającym graczem akademii, rocznik 95. Mimo to na następny mecz gotowy powinien być nowy zakup Perreira uznawany za wielki talent, potwierdził to ostatnio na jakimś turnieju reprezentacyjnym w Turcji strzelając 5 goli w 4 meczach zostając królem strzelców grając na pozycji ofensywnego pomocnika. No to tyle co o nim wyczytałem Smile

Się rozpisałem na temat który pewnie większość średnio interesuje :-D
03-02-2012 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #453
Re: Rezerwy i młodzież
Fajnie! Dobrze mieć kolejnego 'sprawozdawcę' od młodzieżySmile

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
03-02-2012 11:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #454
Re: Rezerwy i młodzież
Nie przesadzałbym z narzekaniem na sztab medyczny. Kontuzja Rothwella z tego co pamiętam przydarzyła się podczas meczu w starciu z rywalem - skończyło się niestety fatalnie i prawdopodobnie nie zobaczymy go już w tym sezonie.

Kontuzji znowu nie mamy tak sporo i nie do końca podzielam Twoj entuzjazm. Inne drużyny to nie pionki - już kilka razy się o tym przekonaliśmy w tym sezonie. Mamy sporo utalentowanych zawodników lubiących grać piłką, ale w moim odczucia na chwilę obecną temu zespołowi brakuje niemało do zeszłorocznych zwycięzców (świetni Johnstone, Thorpe, Pogba, Tunni, Morrison, Cole czy W.Keane). Fizycznie mają jeszcze trochę do nadgonienia i wydaje mi się, że dopiero w przyszłym sezonie zobaczymy prawdziwą wartość tego teamu Smile

ps jestem zaskoczony, że tak szybko z pucharem pożegnał się Liverpool. Wydawało mi się, że w tamtym sezonie kiedy tak z nimi walczyliśmy to mieli młodziutką drużynę.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-02-2012 12:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #455
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:zespołowi brakuje niemało do zeszłorocznych zwycięzców
Głównie przez aspekt fizyczny tak jak wspomniałeś, w młodzieży siedzę dopiero drugi rok ale nie trudno zauważyć( i wyczytać Smile), że szkolenie odbywa się w dwóch fazach.To w chłopakach z 95 roku drzemię większy potencjał, za dwa lata będzie tak samo dwóch trzech naprawdę ważnych piłkarzy z 96 a reszta 97, w efekcie czego ci chłopcy muszą odstawać fizycznie od tych sprzed roku. A te porażki wynikały właśnie z tego że nasi piłkarze nie są aż tak silni fizycznie, zresztą ostatni pogrom jaki zafundował na Everton nie jest powodem do wstydu byli po prostu silniejsi fizycznie i starsi a na tym etapie odgrywa to wielką rolę. No i brak nam napastnika z prawdziwego zdarzenia, przez co często nie ma kto tego ostatniego dotknięcia wykonać.
Ćwierćfinały przed nami, ja wam mówię że dojdziemy jeszcze dalej.
A właśnie Januzaj jest kontuzjowany? Jakoś mnie ta informacja ominęła a wczoraj byłem zaskoczony jego nieobecnością, zawsze się na niego miło patrzy Smile.
Cytat:ps jestem zaskoczony, że tak szybko z pucharem pożegnał się Liverpool.
Flanaghan, Ngoo, Adorjan, Coady jest już za stara na U-18, zostali z ciekawszych Suso, Robinson, Sterling Morgan i Dunn choć z tego co czytałem na forach kibiców lfc mieli podobne problem co my- kontuzje, lub grają w rezerwach.
03-02-2012 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #456
Re: Rezerwy i młodzież
michal85 napisał(a):Kontuzji znowu nie mamy tak sporo i nie do końca podzielam Twoj entuzjazm. Inne drużyny to nie pionki - już kilka razy się o tym przekonaliśmy w tym sezonie. Mamy sporo utalentowanych zawodników lubiących grać piłką, ale w moim odczucia na chwilę obecną temu zespołowi brakuje niemało do zeszłorocznych zwycięzców (świetni Johnstone, Thorpe, Pogba, Tunni, Morrison, Cole czy W.Keane). Fizycznie mają jeszcze trochę do nadgonienia i wydaje mi się, że dopiero w przyszłym sezonie zobaczymy prawdziwą wartość tego teamu Smile
Nie jestem pewien, czy branie za punkt odniesienia ekipy z ubiegłego roku to dobry pomysł. Pod wieloma względami to był najlepszy skład od kilkunastu lat, a jak sam Gary Neville mówił, niemal od słynnego rocznika '92. Jak sam wiesz, skład z sezonu 10/11 miał wszystko: polot, technikę, wzrost, fizyczność - miejscami wyglądali jakby się bawili z przeciwnikami. Obecnemu rocznikowi, jak sam zauważyłeś, wiele brakuje pod względem fizycznym (inna sprawa, że średnia wieku jest też niższa), ale technicznie prezentują się na podobnym poziomie (chociaż brakuje takich indywidualności jak Morrison czy Pogba).
Wczorajszy mecz był naprawdę miły dla oka. Do 30 minuty spotkanie było bardzo wyrównane. Widać, że sztab szkoleniowy Swansea próbuje zaszczepić w klubie konkretny rodzaj footballu już od najmłodszych lat - grali jak drużna seniorów, co czasami przynosiło pożądany efekt, a czasami prowadziło do zguby (szczególnie w drugiej połowie, gdzie ewidentnie się gubili pod wysokim pressingiem i wychodziły na wierzch braki technicznie u obrońców i bramkarza). Na pewno nie było tak, że zasługiwaliśmy na 3-0 do przerwy - szczęście trochę pomogło przy pierwszej i trzeciej bramce, ale ogólnie United było lepszym zespołem w pierwszej połowie. Druga to już całkowita dominacja, co było chyba efektem szybko strzelonej bramki na 4-0. Końcowe 20 minut to już absolutna sieczka, w wyniku której, mecz mógłby zakończyć się wynikiem dwucyfrowym po stronie United, gdyby tylko celownik był lepiej nastawiony. Trzeba pamiętać, że Swansea wyeliminowała w tym sezonie z pucharu np. Liverpool, więc nie była to drużyna do bicia. Sprawa awansu nie była oczywista, a wynik jest dla mnie sporym zaskoczeniem (gra w drugiej połowie chyba jeszcze większym - oczywiście na +). MOTM oczywiście Tyler Blackett, który zagrał na stoperze i prezentował się tam imponująco. O ile rok temu grał regularnie na lewej obronie to obecnie sensowniejszym rozwiązaniem wydaje się być wystawianie go na środku. Nigdy mnie nie przekonywał na boku, głownie ze względu na słabą jakość dośrodkowań. Wczoraj w centrum zagrał jak profesor (był kapitanem więc może opaska dodała mu dodatkowych "mocy"), niczym mężczyzna przeciwko chłopcom. Fizycznie dominował nad każdym - była taka zabawna sytuacja w drugiej połowie, kiedy United mieli rzut rożny, więc Tyler powędrował w pole karne przeciwnika. Po dośrodkowaniu było nieco zamieszania, aż piłka wylądował przy linii końcowej, poza polem karnym, gdzie przejął ją właśnie Tyler. 3 różnych zawodników Swansea, jeden po drugim, próbowali go przepchnąć z bara, lecz odbijali się od niego jak od ściany, po czym Blackett popędził w pole karne i zwyczajnie dośrodkował - szkoda, że nie padła z tego bramka, bo widok był to doprawdy komiczny Smile
Ogólnie naprawdę imponujący występ ze strony naszych młodzików. Obecnie brakuje kogoś klasowego na szpicy i bokach obrony, ale podejrzewam, że po wyleczeniu kontuzji sytuacja ulegnie poprawie. Teraz czeka nas prawdopodobnie mecz na Old Trafford z Chelsea lub Charltonem.
03-02-2012 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #457
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:20 minut to już absolutna sieczka,
Tutaj należy odnotować kapitalne wejście Harropa który jest reprezentantem U 16 i jakoś o nim zapomniałem mimo że pokazał się z niesamowitej strony, to jak kierował mała grą, mijał kolejnych przeciwników było niesamowite, to po jego świetnej akcji nie zaliczono prawidłowej bramki Wilsona. Filozofia szkoleniowa Rene działa świetnie.
Cytat:z Chelsea lub Charltonem.
Tottenhamem nie Chelsea.
03-02-2012 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #458
Re: Rezerwy i młodzież
Ostatnio oglądałem mecz z Boltonem, wprawdzie tylko drugą połowę, ale po raz kolejny byłem zachwycony występem Petrucciego. Włoch raz po raz rzucał świetne piłki i wg mnie był najlepszy na boisku w drugiej części. To budujące, że po tak długiej kontuzji (prawie 2 lata?!) potrafił wrócić do wysokiej dyspozycji i ma jeszcze całkiem niemałe szanse, żeby spełnić pokładane w nim nadzieje. W przyszłym sezonie wypożyczenie i oby dopisało zdrowie, bo możemy mieć zniego wielki pożytek.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
15-02-2012 09:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #459
Re: Rezerwy i młodzież
Postawa Włochy bardzo, ale to bardzo cieszy Smile

Gdzie mogę znaleźć rozpiskę meczów rezerw?



Mój Blog: Pod presją czasu
15-02-2012 19:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #460
Re: Rezerwy i młodzież
http://www.manutd.com/en/Players-And-St ... 01112.aspx

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
15-02-2012 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #461
Re: Rezerwy i młodzież
Dzisiaj o godz. 20 gramy w ćwierćfinale Youth Cup ze znajdującym się w świetnej dyspozycji zepsołem Charlton. Pierwszy mecz na OT,a transmisje z tego meczu przeprowadzi MUTV. Oby streamów nie brakowało Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
29-02-2012 16:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #462
Re: Rezerwy i młodzież
No i wygraliśmy 3:2, dosyć szczęśliwie, ale cóż...W półfinale trafiamy na Chelsea i będzie zapewne jeszcze trudniej(nie wiem co mi się ubzdurało, że w ćwierćfinale są 2 mecze).

Pisałem kiedyś, że nie widzę niczego super szczególnego w tak chwalonym przez bodaj cepilka Barmbym i...powoli zmieniam zdanie. Już nawet nie chodzi o tą bramkę, ale Jack wydaje się mieć naprawdę sporą łatwość w operowaniu piłką i mijaniu rywali na pełnej szybkości.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-03-2012 13:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #463
Re: Rezerwy i młodzież
Uff jest zwycięstwo i bardzo dobrze spożytkowane 90 minut, w półfinale niestety nie będziemy faworytami chociaż mając tak młody skład w dodatku przetrzebiony kontuzjami ten sezon w wykonaniu Akadami można uznać za bardzo udany.
Co do spotkania, świetny mecz zaliczył Daehil, jego panowanie nad piłką i balans ciałem pozwalające na mijanie kolejnych zawodników Charltonu robiły wrażenie, ma chłopak potencjał. 15 letni Ioannou też pokazał się z bardzo dobrej strony i podołał grze na pozycji gdzie wiek i fizyczność są bardzo ważne, kolejny chłopak który gdyby nie kontuzje starszych kolegów grałby U-16 Wilson strzelił zwycięskiego gola na pewno w przyszłym sezonie będzie kim zastąpić graczy z rocznika 94. Barmby świetna bramka, mecz ogólnie taki sobie ale lidera zespołu charakteryzuje to że nawet gdy nie ma swojego dnia potrafi poderwać drużynę golem czy też wspaniałą akcją.

Niech szczęście nam dopisze, Januzaj i Lawrence się wyleczą a kto wie może zobaczymy Diabełki drugi rok z rzędu w finale FA Youth Cup.
01-03-2012 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #464
Re: Rezerwy i młodzież
Jakieś video - skrót albo same bramki posiadacie?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
01-03-2012 18:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #465
Re: Rezerwy i młodzież
Dzisiaj rezerwy mierzą się z Blackburn. W składzie na mecz znaleźć się ma ponoć Matty James.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-03-2012 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości