Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #541
RE: Rezerwy i młodzież
Źródło takie sobie, ale chyba nie wymyślili tego.
Wypadek naszego juniora
16-10-2012 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #542
RE: Rezerwy i młodzież
Cytat:Sky Sports understands Manchester United have rejected several enquiries from Championship clubs to take Robbie Brady on loan.
Dziwna decyzja... nie dostaje szans, a na wypożyczenie też nie chcemy go puścić. Szkoda, bo jak chłopak wszedł w COC to wyglądał na ogarniętego. Do tego jest lewonożny, a takiego zawodnika na skrzydle nam brakuje.



Mój Blog: Pod presją czasu
16-10-2012 11:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #543
RE: Rezerwy i młodzież
Brady wczoraj zagrał po raz pierwszy od pierwszych minut w meczu eliminacyjnym do MŚ. Chłopak jest niezwykle uniwersalny, na skrzydłowego IMO średnio do nas pasuje, chyba że w roli defensywnego ala Park.

Nie wiem czym się kierowaliśmy odrzucając te propozycje, ale osobiście byłem zdziwiony czytają doniesienia jakoby Brady miał spędzić drugi sezon w Championship. Nie grał w tamtym sezonie w słabeuszu, a zaliczył dobry sezon, więc naturalną koleją rzeczy powinno być pójście szczebel wyżej.

Brady jest jeszcze nieprzygotowany do gry w pierwszym zespole, ale zdecydowanie za dobry na rezerwy. Idealnie byłoby znaleźć mu klub w PL.

Ciekaw natomiast jestem jak potoczą się losy Joshuy Kinga. Chłopak wczoraj strzelił swoją pierwszą bramkę dla Norwegii i wywalczył karnego. To już kolejny świetny występ naszego grajka w tym sezonie. Zasługuje na szanse, ale w przedniej formacji jest tak ciasno, że będzie cholernie trudno znaleźć dla niego minuty. A szkoda, bo prawdopodobnie dojdzie do tego, że niebawem straci chłopak cierpliwość...

Fajnie by było zobaczyć go na skrzydle w 433/4231 w pucharze ligi.

SKrót wczorajszego meczu :http://www.vgtv.no/#!id=57097

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2012 11:34 przez michal85.)
17-10-2012 11:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #544
RE: Rezerwy i młodzież
Davide Petrucci - on jeszcze żyje? Co się z nim dzieje? Znów jakaś kontuzja czy coś? Dzisiaj w rezerwach nie grał, w COC też go nie ma nawet na ławce....



Mój Blog: Pod presją czasu
31-10-2012 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #545
RE: Rezerwy i młodzież
Chyba ma stłuczone żebra.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
31-10-2012 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #546
RE: Rezerwy i młodzież
Nani go zabił Sad


BTW, media coś tam pobekiwały że Nani nie grał z Chelsea i ogólnie spadł w hierarchii ponieważ odmówił przeproszenia Davide.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-10-2012 20:32 przez Cepilek.)
31-10-2012 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #547
RE: Rezerwy i młodzież
Jak donosi SS, Lingard oraz M.Keane są o krok od przejścia na zasadzie wypożyczenia do leicester City. Byłby to świetny ruch dla tej dwójki. Leicester bije się o awans i gra dla zespołu z takimi aspiracjami byłaby niewątpliwie super doświadczeniem

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
05-11-2012 13:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #548
RE: Rezerwy i młodzież
Tak, tak i jeszcze raz tak. O ile los tego pierwszego jest mi nieco obojętny (z racji tego, że nie wiąże z nim jakiś wielkich nadziei) o tyle rozwojowi Keane'a będę się bacznie przyglądał. Michael pokazał, że drzemie w nim spory potencjał. W rywalizacji z Woottonem wyglądał o wiele lepiej, pewniej. Wróżę mu podobną drogę jaką przebył Evans.

Tak a pro po Keane'ów, jak tam się miewa Will? Długo jeszcze będzie pauzował?



Mój Blog: Pod presją czasu
05-11-2012 18:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #549
RE: Rezerwy i młodzież
MUTV przed chwilą potwierdziła, że Robbie Brady został wypożyczony do Hull City, natomiast Jesse Lingard oraz Michael Keane do Leicester City.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
05-11-2012 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #550
RE: Rezerwy i młodzież
Szkoda, że Brady nie poszedł do jakiegoś zespołu z Premier League...

Nie wiem czy to ja oglądałem inne mecze, czy niektórzy są ślepi, ale gdy czytam, że Wootton prezentował się lepiej niż Keane to mnie śmiech ogarnia. Michael nie dość, że pewniejszy, zwinniejszy i szybszy, to jeszcze dwa lata młodszy.



Mój Blog: Pod presją czasu
06-11-2012 08:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #551
RE: Rezerwy i młodzież
Lingard nie jest największym talentem w naszej akademii, ale podobnie było np. z Cleverleyem. Porównałbym Jeesiego właśnie do Toma - kiepskie warunki fizyczne, bardzo dobra technika i smykałka do "pass and move" Wink Bardzo jestem ciekaw jak się potoczą jego losy w Leicester.

Wooton i Keane specjalnie nie budzą we mnie żadnej ekscytacji, ale nie od dziś mówię, że ten pierwszy kariery u nas najprawdopodobniej nie zrobi.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
06-11-2012 09:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #552
RE: Rezerwy i młodzież
[Obrazek: iDD3PegxRSC6m.gif]
[Obrazek: iPQeeNp2ku7vZ.gif]
[Obrazek: iMrlM3y5S58JP.gif]
[Obrazek: ikaDqdLskAKsA.gif]

Dwa pierwsze Wilson, dwa kolejne Daehli. 1 3 4 asysta Januzaja.

Wilosn strzela jak opętany, Deahli kręci kolejnymi rywalami nie dając im dotknąć piłki. Januzaj co rusz rzuca kapitalne prostopadłe piły. Ioannou i Rothwell zdrowi. Cała gra jest składna i kreatywna. Czego chcieć więcej przed piątkowym meczem w FAYC? Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2012 19:53 przez Cepilek.)
03-12-2012 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #553
RE: Rezerwy i młodzież
A miało być tak pięknie. Odpadamy już na samym początku i kończy się nasza przygoda z Youth Cup. Na Old Trafford ulegamy po dogrywce 3:4 Burnley.

Już nie po raz pierwszy obrona daje ciała, a z przodu pomimo tego że dominowaliśmy niemal przez cały mecz, też nie było takich fajerwerków do jakich nas przyzwyczaiła ta drużyna. Deahliego czy Wilsona stać na więcej, a wczoraj niestety nie pokazali pełni swoich umiejętności. Zachwycił natomiast po raz kolejny Pearson.

Wielka szkoda, ale oby ci młodzi kopacze czegoś się po tym spotkaniu nauczyli.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
08-12-2012 09:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #554
RE: Rezerwy i młodzież
J.King strzelił gola wczoraj dla Blackburn na 1:1. Niestety przegrali 1:4 ale czytałem że nasz gość grał bardzo dobre spotkanie.Oby zagrał w premiership w nowym sezonie.Szkoda że niektóre wypożyczenia poszły źle jak Kinga i Machedy, stracili chłopaki trochę czasu
08-12-2012 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #555
RE: Rezerwy i młodzież
Angelo Henriquez został wypożyczony do Wigan Athletic. Mam nadzieję, że jego wypożyczenie będzie tak samo udane jak w przypadku Cleverley'a. Arouna Kone wyjeżdża na PNA, także chłopak dostanie swoją szanse.

Z kolei Joshua King podpisał dzisiaj 2,5 kontrakt z Blackburn Rovers.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-01-2013 13:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości