Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #31
Re: Rezerwy i młodzież
manusite.pl napisał(a):Rezerwy Manchesteru United wygrały towarzyski mecz z rezerwami Chelsea po golu Danny'ego Drinkwatera. Był to jego czwarty gol w meczach przedsezonowych.

Przez prawie cały mecz dominował zespół z Londynu. W 59. minucie szansę do popisu miał Ben Foster, który znakomicie obronił strzał Jacoba Mellisa ze skraju pola karnego.

Jednakże mając w zespole braci da Silva i Gary'ego Neville'a United przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Autorem jedynej bramki w tym spotkaniu, dającej zwycięstwo Czerwonym Diabłom był młody Danny Drinkwater, który strzałem z 7 metra pokonał bramkarza "The Blues".

Bliski wyrównania na 13 minut przed końcem był Jeffrey Bruma, jednak jego strzał głową z linii bramkowej wybijał Jimmy Derbyshire.

W pojedynku między tymi zespołami z dobrej strony pokazali się wracający po kontuzjach Gary Neville i Ben Foster. Neville nie dostał powołania od Fabio Capello na mecz z Czechami, ponieważ selekcjoner reprezentacji Anglii twierdzi, że Neville musi odbudować swoją kondycję.

Nowy manager rezerw United Ole Gunnar Solskjaer jest dobrej myśli przed zbliżającym się sezonem, ponieważ jego drużyna wygrała 5 z 6 meczy przedsezonowych.

Skład:
Foster - Neville, Chester, Eckersley, Gray - Rafael, Drinkwater, Gibson, Fabio - Hewson, Macheda

Cieszy zwycięstwo ale bardzo cieszy dobry mecz Gary'ego i Fostera, którzy wracają po kontuzjach. Dobrze że też bracia Silva dostali szanse gry...



Mój Blog: Pod presją czasu
20-08-2008 09:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #32
Re: Rezerwy i młodzież
mufc.pl napisał(a):Dong Fangzhuo nie jest już zawodnikiem Manchesteru United. Jak podaje oficjalna strona mistrzów Anglii kontrakt Chińczyka z "Czerwonymi Diabłami" został rozwiązany za porozumieniem obu stron. 23-latek przebywał na Old Trafford od 2004 roku.

Pierwsze dwa lata swojej przygody z Manchesterem United, Dong musiał spędzić na wypożyczeniu w Royal Antwerp, ponieważ nie miał pozwolenia na pracę. W belgijskim zespole 23-latek w 61 spotkaniach zdobył 35 bramek. W barwach "Czerwonych Diabłów" chiński napastnik pierwszy raz wystąpił w lipcu 2005 roku, kiedy podopieczni sir Alexa Fergusona rozegrali towarzyskie spotkanie z Hong Kong XI.

W drużynie seniorskiej Chińczyk zadebiutował w ligowym spotkaniu przeciwko Chelsea, które zostało rozegrane w maju 2007 roku. Od tego czasu nie mógł on jednak liczyć na regularne powołania ze strony Fergusona. Ostatnie sukcesy 23-latek odniósł w poprzednim sezonie występując w zespole rezerw, kiedy zdobył cztery bramki w trzech meczach.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
28-08-2008 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #33
Re: Rezerwy i młodzież
Nie, bez Donga to już nie to samo :/ On był nam potrzebny. Na pewno jego czas by jeszcze nadszedł Smile Dobra koniec z żartami. W sumie to dobrze, że odszedł, ma już 23 lata i raczej w MU by nie zaistniał to po prostu dla niego za wysokie progi....

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
28-08-2008 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Rezerwy i młodzież
Napisałem to w innym temacie, więc tutaj nie będę się rozpisywał: kto widział grę Donga na IO ten właśnie skacze z radości. Wstyd, hańba, żenada. Zawodnik Manchesteru United nie może człapać sobie po boisku przez bite 45 minut gry dłubiąc przy tym w nosie i robiąc kupę na kolegów z drużyny. Chińczycy dawali z siebie 100% możliwości, tylko co z tego skoro grali w 10tkę. Zawsze trzymałem stronę tego chłopaka, ale to co zobaczyłem podczas igrzysk było wręcz... niesmaczne Tongue
28-08-2008 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #35
Re: Rezerwy i młodzież
Zarobiliśmy swoje i dziękujemy. Poziom za słaby na premiership, pewnie i na championship też. Żadnych perspektyw. Szkoda by blokował grę w rezerwach innym chłopakom.


Fan United od 1992 roku
28-08-2008 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #36
Re: Rezerwy i młodzież
RedLucas napisał(a):Nie, bez Donga to już nie to samo :/ On był nam potrzebny. Na pewno jego czas by jeszcze nadszedł Smile Dobra koniec z żartami. W sumie to dobrze, że odszedł, ma już 23 lata i raczej w MU by nie zaistniał to po prostu dla niego za wysokie progi....

Kurde... sprzedamy mniej koszulek w Chinach! A tak na poważnie - i dobrze. Po co nam zawodnik, który nic nie wnosi :>?

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
28-08-2008 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #37
Re: Rezerwy i młodzież
Wczoraj nasza akademia grała z Norwich i wygraliśmy 2:0. Bramki zdobywali środkowi pomocnicy - M.James, który rozegrał kolejny świetny mecz oraz D.Petrucci.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
31-08-2008 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #38
Re: Rezerwy i młodzież
manusite napisał(a):Drużyna rezerw Manchesteru United pokonała rezerwy Bury FC 2:0 w pierwszym meczu tegorocznych rozgrywek o Manchester Senior Cup.

Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera od początku kontrolowali przebieg spotkania i zrobili pierwszy krok w kierunku obrony zdobytego przed rokiem trofeum.

Pierwszą bramkę dla Czerwonych Diabłów zdobył w 16. minucie Magnus Eikrem, pokonując bramkarza rywali pięknym uderzeniem z rzutu wolnego. W 65. minucie wynik meczu ustalił Tom Cleverley.

Bury FC – Manchester United 0:2 (0:1)
0:1 Eikrem '16
0:2 Cleverley '65

Składy:

BURY: Belford, Haslam, Edmonson-Rouse, Thompson, Cresswell, Baker (Rothwell '71), Anane, Racchi (Steele '77), Mason, Hurst (Kenyon '77), Dorney.

UNITED: Foster, R. Da Silva (R. Brown '46), Gray, Eckersley, Chester, Stewart (Curran '78), Eikrem (Brandao '69), Hewson, Welbeck, Cleverley, Derbyshire.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-09-2008 15:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #39
Re: Rezerwy i młodzież
mufc.pl napisał(a):Sir Alex Ferguson jest przekonany, że obecny skład Manchesteru United to doskonała równowaga pomiędzy młodością a doświadczeniem. Ostatni transfer Dymitara Berbatowa dostarczył mistrzom Anglii finezji i dodatkowej siły ognia, ale postęp w rozwoju młodzieży jest dla Szkota największym powodem do zadowolenia.

"Mamy grupę młodych zawodników, która radzi sobie naprawdę dobrze i pokazuje wielki potencjał. Rafael, Fabio, Possebon, Gibson, Welbeck i Jonny Evans są typem młodzieży, którą zawsze staramy się mieć w klubie, na przełomie ostatnich 15 lat" - powiedział Szkot.

W tym sezonie szansę gry otrzymali w kilku spotkaniach Evans i Rafael. Ferguson jest zachwycony z postawy obu obrońców - "Evans to przyszłość defensywy Manchesteru United. Ma 20 lat i zagwarantowaną karierę w następnych latach. Rafael jest także wielkim talentem, co udowodnił w spotkaniu przeciwko Aalborg. To ofensywny gracz z wielką wiarą w siebie".

Gwiazdy przyszłości

Fabio da Silva. Obrońca - 18 lat
Rafael da Silva. Obrońca - 18 lat
Jonny Evans. Obrońca - 20 lat
Darron Gibson. Pomocnik - 20 lat
Rodrigo Possebon. Pomocnik - 19 lat
Danny Welbeck. Napastnik - 17 lat

No trzeba przyznać, że może któryś z nich w końcu zadomowi się w składzie United, ale jako gracz pierwszoplanowy. Narazie świetnie zapowiadają się Rafael i Evans. Można mówić, że Bardsley też się dobrze zapowiadał, ale według mnie to nie ta klasa co Rafael, który naprawdę w ofensywie jest genialny. Wystarczy popracować nad defensywa i będzie drugi Evra. A czasu na to ma sporo. Jest oczywiście Fabio, który ponoć jest lepszy od Rafaela. Jednak nie widziałem go w akcji, więc sie nie wypowiadam. Co do Evansa, to też pokazał, że potrafi zagrać na bardzo dobrym poziomie i to nie z byle kim, bo z Chelsea. Podejrzewam, że z niego również będzie świetny zawodnik. Welbecka i Gibsona raczej w akcji nie widziałem. Gibsona czasem tak i nie wydaje mi się, by kiedykolwiek stanowił o sile United. No i Possebon, który również wygląda znakomicie. Można mówić, że skończa jak Bardsley, Martin czy Eagles, jednak to nie ta klasa według mnie, a już w szczególności Evans, który pomimo 20 lat gra bardzo odważnie i co najwazniejsze zagrał bardzo dobry mecz z Chelsea, więc nie widzę problemu, by błyszczał w meczach z innymi drużynami.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
07-10-2008 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #40
Re: Rezerwy i młodzież
Evans jak dla mnie jest zdecydowanie najlepiej rokującym młodym zawodnikiem w United. Przecież to jest facet, który ma za sobą kilkanaście spotkań na arenie międzynarodowej. A mierzył się tam ze świetnymi drużynami tj. chociażby Hiszpania (gdzie był MOTM), czy Szwecja. Świetnie radził sobie również w Sunderlndzie, gdzie był ich najlepszym obrońcą. To jest już klasowy gracz i mocno wierzę, że będzie z nami również za kilka lat.

Nie będę ukrywał, że jakoś mocniej trzymam kciuki za Brytyjczyków dlatego pokładam również duże nadzieje w Welbecku, który świetnie rokuje. Szybki, wysoki, a do tego świetnie wyszkolony technicznie. Oby tylko nadal czynił postępy.

Nie można również zapomnieć o Simpsonie, który zaskakująco szybko wywalczył sobie miejsce w "11" Rovers i rozegrał tam kilka dobrych meczów. Jak dla mnie Simmo jest na dzień dzisiejszy lepszy niż Rafael i łudzę się, że to on dostanie w przyszłym sezonie jako pierwszy szansę.

Gibsona za to nie przekreślam, ale obecnie mamy wielu świetnych zawodników na CM, a w dodatku Fergie woli dawać szansę Rodrigo. Miejsca dla Darona pewnie nie będzie.

Mam za to nadzieję, że znajdzie się miejsce dla M.Jamesa. Widziałem chłopaka w akcji na skrótach z Milk Cup oraz w meczach akademii i wyglądał świetnie. Długa droga przed nim, ale byłoby świetnie mieć kolejnego Anglika w środku pola.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-10-2008 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Rezerwy i młodzież
Nie zapominajmy też o Campbellu, który jest tylko wypożyczony do Spurs. Miejmy nadzieję, że wraz ze sprzedażą wszystkich napastników ze Spurs i wypowiedzią Arshavina (nie chce iść na WHL) Campbell będzie pierwszoplanową postacią tego zespołu. Talent ma ogromny i patrząc na obecną postawę Londyńczyków może być tam postacią wiodącą.

A Evans ma ogromnego pecha, że trafił na erę Rio-Vida. Co prawda Ferdinand ma już 30 lat, ale niedawno podpisał nową 4-letnią umowę i myślę, że wcześniej niż za 4 lata Evans szansy się nie doczeka. A tymczasem inny stoper (do niedawna Diabeł) Pique gra regularnie w barwach Barcy i nie tylko nie zalicza wtop (no może mały błąd przy utracie gola przed dwoma kolejkami), ale rozgrywa też dobre mecze. Boję się, że podobnie będzie z Jonnym. Że przejdzie, może nie do Barcy, ale do innego dość dobrego klubu i będzie tam odgrywał kluczową rolę, a my będziemy pluć sobie w brodę.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
07-10-2008 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Rezerwy i młodzież
Temat o rezerwach Smile

W tej tragicznej trzytygodniowej przerwie od United, będzie można dziś obejrzeć mecz rezerw. Przynajmniej mam taka nadzieję.

Linki pojawią się tutaj po 16

http://www3.myp2p.eu/broadcast.php?matc ... art=sports

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
08-10-2008 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #43
Re: Rezerwy i młodzież
Oglądał w końcu ktoś ten mecz czy nie? Tongue

Ja nie omieszkałem...i szczerze mówiąc pierwsze 45 minut mnie kompletnie zawiodły. W pierwszej części było dużo walki, ale mało składnej gry. Na całe szczęście prowadziliśmy 1:0 po szczęśliwym golu Machedy. Druga połowa była zdecydowanie lepsza i w gruncie rzeczy mogliśmy strzelić trochę więcej bramek. Niewątpliwie gola meczu zdobył Cleverley - co za uderzenie!

Mnie i tak zachwycił po raz kolejny James. Bodaj to był jego drugi występ w rezerwach i jak dla mnie był naszym najlepszym CM'em. To jest prawdziwy diamencik do oszlifowania. Podobnie jak Macheda, który dobrze sobie radził osamotniony na szpicy.

O dziwo mało widoczny był Rafael. Na początku zaliczył kilka strat, ale w drugiej połowie zaliczył już kilka udanych wypadów na połowę rywala. Wydaje mi się nawet, że sędzia powinien odgwizdać karniaka po faulu na Brazylijczyku. Niezwykle solidnie zagrała obrona...złożona z dwóch bocznych defensorów - Gray'a oraz Eckersley'a. O dziwo z lewej strony wystąpił Gill. I muszę przyznać, że syn naszego dyrektorka pokazał, że jest całkiem niezłym grajkiem. A wcześniej nie czytałem zbyt pochlebnych opinii na jego temat Wink

Najsłabsi zdecydowanie byli skrzydłowi. Stewart nie mógł zaliczyć udanego debiutu w rezerwach - kilka udanych przejść prawą stroną to zdecydowanie za mało. Wyróżniał się przede wszystkim fatalnymi crossami. Niewiele lepiej (jeśli w ogóle) było w przypadku Derbyshire'a.

Ogólnie jednak trzeba pochwalić całą drużynę, że pomimo tylu ubytków zagrali bardzo dobry mecz(szczególnie w drugiej połowie). Brawo Ole Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
09-10-2008 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #44
Re: Rezerwy i młodzież
Ja oglądałem od jakiejś 40 min . Kula zapodał link do forumowego shuta , trochę przycinało ale dało się obejrzeć.
Nie będę operował nazwiskami bo po prostu nie znam ich. Grali z samymi numerami na koszulkach ,a na chwilę obecną nie jestem w stanie ich odróżnić . Nie przywiązywałem większej uwagi do tego meczu ale wynik cieszył i to bardzo . Ozdobą była akcja i jej wykończenie czyli strzał zza pola karnego w same okienko na 3:0 . Zapewne ktoś przebije się do pierwszego składu , a może i zrobi w nim furorę . Oby!

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
10-10-2008 11:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #45
Re: Rezerwy i młodzież
Mam nadzieję, że Radzio się nie obrazi za odrobinę prywaty Wink

“Nastoletnia siła” cz.1 - napastnicy

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
13-10-2008 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości