Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #61
Re: Rezerwy i młodzież
Oczywiście, że oglądałem, ale...

Stream był coś kiepski i niestety dosyć często przerywał. Dałem sobie spokój jakieś 15 minut przed końcem...

Tosić zagrał dobre zawody. Na początku spotkania trochę przyaktorzył w polu karnym, ale później popisał się kilkoma niezłymi dryblingami jak również dobrym dograniem do Lee Martina. Nie zagrał nic olśniewającego, ale widać w tym zawodniku potencjał. Zachowując wszystkie zdrowe proporcje, gdy porusza się z piłką przy nodze przypomina mi Messiego Smile Futbolówka niemal jest przyklejona do jego nogi...

O dziwo dobrze tym razem zagrał De Laet, który wprawdzie na poczatku nie radził sobie z Zharem, ale w ofensywie grał naprawdę nieźle. A warto zaznaczyć, że występował na lewej obronie...Po przeciwnej stronie zagrał zaś James i spisał się przyzwoicie. Chester i Evans nie mają sobie nic do zarzucenia. Najsłabiej chyba Possebon, który grał strasznie nonszalancko. Lepsze wrażenie sprawiał Drinkwater, a ponoć i rak zamiótł Petrucci, ale ostatnich 15 min. nie widziałem, więc potwierdzić nie mogę Tongue Martin pokazał kilka niezłych akcji, to samo Brandy i Macheda. Mecz jednak - delikatnie mówiąc - do najlepszych nie należał.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-01-2009 10:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BeNNy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #62
Re: Rezerwy i młodzież
witam, gdzie wy oglądacie mecze rezerw ?
06-02-2009 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #63
Re: Rezerwy i młodzież
BeNNy napisał(a):witam, gdzie wy oglądacie mecze rezerw ?


A chociażby tutaj: http://redlog.pl/tv/

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
06-02-2009 18:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #64
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:Ole Gunnar Solskjaer's side paid the price for missed chances at Carrington on Monday afternoon, eventually losing 8-7 to Stockport County on penalties.
United: Amos, Fabio (Ajose, 90), Eckersley, Gill, Dudgeon; Norwood, Possebon, Petrucci, Martin; Macheda, Brady (Stewart, 71).
Subs not used: Wooton, Devlin, King.

michal oglądałeś może ten mecz? Big Grin Jak zaprezentował się Fabio?

I jeszcze taka jedna sprawa, gdzie jest jakaś rozpiska meczy rezerw, bo nie za bardzo wiem kiedy on grają, a chciałbym oglądać te mecze? Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
09-02-2009 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #65
Re: Rezerwy i młodzież
Reserves fixtures 08/09
U18s Fixtures & Results
Dziękuje

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
09-02-2009 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #66
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:michal oglądałeś może ten mecz?
Niestety. Spotkanie Zaczęło się o 15, więc nie było większych szans na to, żebym obejrzał. Ciekawi mnie jednak jedna rzecz - czemu nie grał James...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-02-2009 08:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #67
Re: Rezerwy i młodzież
Dzisiaj Matty James już zagrał i według wielu zasłużył sobie na miano zawodnika meczu (niestety kompletnie zapomniałem o dzisiejszym spotkaniu). Już od dawna mówię, że to jest czysta perła i nie mogę się doczekać kiedy otrzyma szansę w pierwszym zespole. Przecież to chłopak, który swoją postawą w tym sezonie w U-18 wywalczył sobie promocję do rezerw i niemal z miejsca stał się ważną postacią drużyny Ole.

Wygraliśmy z Boltonem 2:0 po bramkach z rzutów karnych. Do siatki trafili Fabio oraz Macheda

United: Foster; Eckersley, Fabio, Evans, Gill; Stewart, James, Possebon, Martin; Macheda, Brady. Subs: Amos, Dudgeon, Norwood, Petrucci, King.

Ponoć po raz kolejny niczego nie pokazał Possebon. To może martwić...

PS jeśli by kogoś interesowało to na MUTV właśnie powtórka leci

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-02-2009 22:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #68
Re: Rezerwy i młodzież
Foster klika razy uratował zespół przed utratą bramki, obrona nie grała zbyt dobrze, więc miał co robić.
Cieszy, że kolejne pełne 90 min zaliczył Fabio, mam nadzieję iż chłopak otrzyma szanse gry w meczu z DErby. Bardzo cieszy szybszy powrót po kontuzji Evansa, który wg oficjalnej strony ma zagrać w meczu z Derby.
Ten James to na prawdę interesujący chłopak, będą z niego za parę lat ludzie Wink

Man Utd 2-0 Bolton skrót



Mój Blog: Pod presją czasu
13-02-2009 16:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #69
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:Bardzo cieszy szybszy powrót po kontuzji Evansa, który wg oficjalnej strony ma zagrać w meczu z Derby.
Owszem cieszy powrót Jonny'ego do kadry pierwszego zespołu, ale to nie on wczoraj wystąpił w rezerwach. Kolejny występ na zapleczu pierwszej drużyny zaliczył bowiem młodszy brat Jonnyego - Corry.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
13-02-2009 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #70
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:Owszem cieszy powrót Jonny'ego do kadry pierwszego zespołu, ale to nie on wczoraj wystąpił w rezerwach. Kolejny występ na zapleczu pierwszej drużyny zaliczył bowiem młodszy brat Jonnyego - Corry.
Więc jednak to jego brat... na innej stronie pisali, że to Jonny Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
13-02-2009 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #71
Re: Rezerwy i młodzież
Wczoraj grała nie tylko pierwsza drużyna, ale również rezerwy. Podopieczni Ole zaczęli spotkanie z Wigan o 20:30, więc widziałem ledwie 15 minut meczu. Zdążyłem zobaczyć bramkę Welbecka(co ciekawe Anglik zaczął na lewym skrzydle ten mecz) po ładnej akcji z Machedą. W przerwie meczu pierwszej drużyny włączyłem jeszcze raz i wtedy dostawaliśmy już...1:4. A jak się skończyło to zobaczcie...http://www.youtube.com/watch?v=yCuuwJ8U1t4

Welbeck, Martin i Macheda :shock:

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
19-02-2009 10:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #72
Re: Rezerwy i młodzież
Nie wiem jak w przeciągu całego spotkania, ale na tym skrócie, bardzo dobrze wygląda Lee Martin. Praktycznie przy każdej bramce miał udział, świetna gra na pełnym gazie.
Welbeck i Macheda - to już norma, że Ci młodzi napastnicy sieją postrach w meczach rezerw Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
19-02-2009 16:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #73
Re: Rezerwy i młodzież
Dziś o godzinie 20 derbowy mecz. Rezerwy United grają z rezerwami City. Jeśli będę miał dobrze chodzący stream to oczywiście pooglądam ten mecz.

Cytat:Skład: Amos - Eckersley, C. Evans, De Laet, Fábio - Martin, James, Drinkwater, Anderson, Tošić - Macheda
Rezerwowi: Devlin, Derbyshire, Norwood, Brady, Bryan

Dla Andersona będzie to pierwszy mecz po kontuzji. Będę szczególnie przyglądał się grze Fabio, Tosica, i Jamesa, którego bardzo chwali Michał Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
26-02-2009 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #74
Re: Rezerwy i młodzież
No i po derbach Wink

Początkowo miałem drobne problemy ze streamem, ale w okolicach 20 min. w miarę się ustabilizowało i prawie bez przeszkód mogłem śledzić poczynania podopiecznych Ole.

Wygraliśmy 2:1 po trafieniach James (strzał z ok. 25 metrów) oraz Machedy, który dobił głową strzał Drinkwatera po ładnej akcji Jamesa i Martina. To właśnie ten drugi był jednym z najlepszych zawodników dzisiejszego wieczora. Szczerze mówiąc byłem przekonany, że ten chłopak już zmarnował talent, ale w ostatnich meczach pokazuje się ze znakomitej strony i co najmniej o klasę bije Tosica, którego niejeden widziałby nawet w niedzielnym finale CC. Serb zagrał bardzo przeciętnie, w pierwszej części występował po lewej stronie i zupełnie sobie nie radził, po przerwie przeszedł na prawe skrzydło i wyglądał trochę lepiej.

Klasą dla siebie był Anderson, który wprawdzie tradycyjnie próbował kilku "hollywood passes", ale świetnie współpracował z Jamesem i cały czas był pod grą. Zszedł w przerwie, więc można się spodziewać, że Brazylijczyka zobaczymy w niedzielę. Oby w tak świetnej dyspozycji. Z boiska zszedł również Fabio, który grał na prawej stronie obrony. Zagrał poprawnie, ale lepsze wrażenie sprawił Eckersley.

Podsumowując : cieszy dobry występ naszych rezerw Big Grin

PS bramkę straciliśmy po karnym, który został podyktowany za faul Da Laeta

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
26-02-2009 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #75
Re: Rezerwy i młodzież
Dzisiaj rezerwy o 20 grają ze świetnie spisującymi się w tym sezonie rezerwami Sunderlandu. Skłąd ma być niemal identyczny jak z City - w środku obrony zobaczymy jednego powracającego z wypożyczenia Chestera.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
02-03-2009 18:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości