Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #91
Re: Rezerwy i młodzież
maju napisał(a):bo wg tej tezy nasza ekstraklasa jest na poziomie Legue Two (?), a coś nam się udaje co 2 lata ugrać w PU.
Oprócz tegorocznego Lecha nie osiągnęliśmy nic od czasów Legii i Widzewa w europejskich pucharach.
maju napisał(a):Z tego wychodzi, że zespoły Championship co roku grałyby w LM, a wątpię, aby to była prawda.
Tylko, że Celtic i Rangers nie mają takich przeciwników jak ma Blackburn.
maju napisał(a):a to, że Rangersi i Celtic w tym roku odskoczyły konkurencji na 20 pkt o niczym nie świadczy, bo 2 lata temu ci sami Rangersi też tracili 20 pkt do Celticu...
A zespół z trzeciego miejsca traci 40. Jasne.
27-03-2009 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #92
Re: Rezerwy i młodzież
Lucas napisał(a):Oprócz tegorocznego Lecha nie osiągnęliśmy nic od czasów Legii i Widzewa w europejskich pucharach.

Nie zapominaj o Wiśle i pięknych wygranych nad Parmą czy Schalke o4.

Wg mnie liczy się regularne granie, a czy będzie SPL czy CCCH... to raczej nie powinno robić różnicy. Jeśli Rangers ich chcą to znaczy że widzą w nich wzmocnienie.
27-03-2009 23:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #93
Re: Rezerwy i młodzież
Lucas
napisałem PU, a nie LM, ale jeśli dla ciebie to to samo, to ok, a poza tym, nie napisałem, że przed dwoma laty Rangersi mieli jakąkolwiek przewagę nad kolejnym zespołem w tabeli... Jak gówno wiesz, co się wtedy działo w tamtej lidze to stul dziób, bo teraz dla odmiany, to ty się ośmieszasz.

Edit: 2 lata temu Wisła grała w PU w grupie m.in z Feyenorde, a wcześniej też Wisła grała wspomnane przez miko mecze z Schalke czy Parmą, a był też niejaki Groclin i fajne mecze z MC.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
28-03-2009 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #94
Re: Rezerwy i młodzież
maju napisał(a):napisałem PU, a nie LM
A ja napisałem europejskie puchary. To nie to samo? Sad Szkoda. :cry:
maju napisał(a):Jak gówno wiesz, co się wtedy działo w tamtej lidze to stul dziób, bo teraz dla odmiany, to ty się ośmieszasz.
07/08: trzeci zespół Motherwell traci do Rangersów 26, do Celticu 29.
06/07: Aberdeen traci do Rangersów 7, do Celticu 19.
05/06: Rangers i Hearts zdeklasowani przez Celtic, przewaga 18 punktów.
04/05: Hibernian traci do Rangersów 31, do Celticu 32.
03/04: Hearts traci do Rangersów 13, do Celticu 30.
02/03: Hearts traci do Celticu i Rangersów 34 punkty.

Poza sezonem 05/06 gdzie Hearts jako tako nawiązało walkę z wiadomą dwójką przewaga Glasgow nad resztą ligi jest makabrycznie wielka. Powiedz mi teraz, że pozostałe zespoły są równie silne co Wigan, Middlesbrough, Fulham czy Newcastle.

maju napisał(a):Edit: 2 lata temu Wisła grała w PU w grupie m.in z Feyenorde, a wcześniej też Wisła grała wspomnane przez miko mecze z Schalke czy Parmą, a był też niejaki Groclin i fajne mecze z MC.
W ciągu ostatnich dwudziestu lat Wisła zaszła aż raz do 1/8 finału Pucharu UEFA. Groclin aż do 1/16 finału. Normalnie skakać i radować się jak to nasze polskie zespoły zdobywają wszystkie stadiony świata!
28-03-2009 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #95
Re: Rezerwy i młodzież
Napisałeś, że od czasów Legii i Widzewa nic w Europie nie osiągnęliśmy, więc sprostowałem...

A mówiąc o lidze szkockiej chodziło mi o to, że Rangersi nie są arcywielką drużyną, bo nieraz miewali do Celticu podobną strate, jak reszta ligi. Więc jeśli ci Rangersi regularnie grają w LM i PU, to znaczy, że rywale nie są aż tacy słabi (napewno nie poziom Championship :lol: ).

i jeszcze jedno:
LM/PU = europejskie puchary
europejskie puchary to nie to samo co LM/PU, bo mówiąc europejskie puchary nie precyzujesz o co chodzi, a ja wywołując temat Groclinu i Wisły sprecyzowałem, więc nie używaj sarkazmu, bo znów dałeś dupy w soijej wypowiedzi. Z resztą nie pierwszy raz w historii tego forum dajesz dupy chcąc kogoś ośmieszyć. Ale widząc twój av nic mnie uż w twojej osobie chyba nie zdziwi...

I koniec OT, bo ta rozmowa zmierza donikąd (czytaj: Lucas za wszelką siłe będzie chciał mnie ośmieszyć, a ja go będę gasił)

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
28-03-2009 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #96
Re: Rezerwy i młodzież
maju napisał(a):Napisałeś, że od czasów Legii i Widzewa nic w Europie nie osiągnęliśmy, więc sprostowałem...
Czym? Marnym Pucharem Europy?
maju napisał(a):A mówiąc o lidze szkockiej chodziło mi o to, że Rangersi nie są arcywielką drużyną, bo nieraz miewali do Celticu podobną strate, jak reszta ligi. Więc jeśli ci Rangersi regularnie grają w LM i PU, to znaczy, że rywale nie są aż tacy słabi (napewno nie poziom Championship :lol: ).
No normalnie strata Rangersów jest tak wielka do Celticu, że powinni zrobić osobną grupę bez Celticu, bo The Bhoysom można od razu przyznać tytuł.
maju napisał(a):europejskie puchary to nie to samo co LM/PU, bo mówiąc europejskie puchary nie precyzujesz o co chodzi, a ja wywołując temat Groclinu i Wisły sprecyzowałem, więc nie używaj sarkazmu, bo znów dałeś dupy w soijej wypowiedzi. Z resztą nie pierwszy raz w historii tego forum dajesz dupy chcąc kogoś ośmieszyć. Ale widząc twój av nic mnie uż w twojej osobie chyba nie zdziwi...
Ale co to robi? Logiczne, że skoro zespół jest słaby to nie da rady w Pucharze UEFA, a tym bardziej w LM.
maju napisał(a):Lucas za wszelką siłe będzie chciał mnie ośmieszyć, a ja go będę gasił
W życiu nikogo nie ośmieszyłem, bardziej inny sami się ośmieszają, tak jak Ty. Ja tylko ripostuję i przedstawiam czyste fakty. A Ty zmyślasz sobie różne rzeczy i trzymasz się ich jak rzep psiego ogona.
28-03-2009 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #97
Re: Rezerwy i młodzież
Swoją rozmowę możecie przenieść do odpowiedniego tematu.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
28-03-2009 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #98
Re: Rezerwy i młodzież
I po meczu rezerw ze Srokami. Widać, że gra na dużych obiektach nam służy, bo ostatnio wywalczyliśmy świetny rezultat z doświadczonym zespołem Boro na Riverside, a dzisiaj zremisowaliśmy na St James 3:3. Hat trick zaliczył Kiko Macheda i był dzisiaj obok powracającego po kontuzji Guthrie najlepszy na boisku. Po raz kolejny popisał się Matt James, który zaliczył dwie genialne asysty (szczególnie ta na 3:3 fantastyczna - ok 40-cio metrowe podanie "na nogę" do wychodzącego sam na sam Machedy. Polecam obejrzeć filmik, bo na pewno się pojawi w necie niebawem. Warto!), a mógł mieć ich więcej gdyby partnerzy byli bardziej skuteczni. Żeby być sprawiedliwym to trzeba przyznać, że zawalił naszą trzecią bramkę.

DObrze w pierwszej połowie radził sobie Stewart, który fajnie potrafił zakręcić przeciwnikami. Ogólnie cała drużyna dała radę. A graliśmy, jeśli mnie pamięć nie myli, w ustawieniu

Devlin - Neville, De Laet, Eckersley, Dudgeon - Eikrem, Possebon, James, Stewart - Martin, Macheda

Weszli R.Brown oraz Norwood.

ps karny dla NU to jakaś parodia.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-03-2009 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #99
Re: Rezerwy i młodzież
W bramce spotkanie rozpoczął Zieler, jednak około 30' spotkania został zmieniony przez Devlina - powodem kontuzja. Co do Matta Jamesa- obydwie asysty były po prostu genialne, do zobaczenia na filmiku poniżej:
[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/iINkgkDUJZ8[/flash]

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
31-03-2009 09:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #100
Re: Rezerwy i młodzież
Asysty świetne, ale najlepszy w tym filmiku jest widok uśmiechniętego trenera Wink
31-03-2009 10:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #101
Re: Rezerwy i młodzież
Macheda i James - Ci dwaj zawodnicy w przyszłym sezonie powinni już zacząć grywać w pierwszym składzie. Mam tu na myśli CC.
James - genialne podanie przy 3 bramce, po prostu miód cud i orzeszki Smile przy drugiej bramce również świetnie obdarzył Machede świetnym podaniem. Parę razy widziałem chłopaka w akcji, jest to na prawdę bardzo obiecujący zawodnik. Jeśli nadal będzie się dobrze rozwijał to mamy świetnego kandydata na następce Scholesa Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
31-03-2009 15:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #102
Re: Rezerwy i młodzież
Macheda świetnie wykańczał akcje, ale swój kunszt pokazał w tym meczu James. Chłopak ma potencjał. Te jego podania po prostu wyśmienite. Może wychowamy zawodnika, który choć w małym stopniu talentem będzie przypominał Scholesa.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
05-04-2009 20:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #103
Re: Rezerwy i młodzież
Wygraliśmy międzynarodowy turniej we Włoszech do lat 18-stu. W finale pokonaliśmy Ajax 1:0, a bramkę strzelił ponoć w ostatniej minucie Tunniclife. Trudno znaleźć jakikolwiek filmik z meczów w tym turnieju, ale ze zdjęć na oficjalnej stronie turnieju (np to http://www.memorialsassi.it/images/Galle...hester.jpg ) można wnioskować, że wyszliśmy w składzie

Amos - Brown, Evans©, De Laet (ponoć można było zgłosić do trzech starszych zawodników, więc Belg był naszym jedynym "weteranem"), Dudgeon - Stewart, James, Norwood, Brady - Ajose, King(?)

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
13-04-2009 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #104
Re: Rezerwy i młodzież
Bramka James z ostatniego meczu rezerw :
http://www.mediafire.com/?jgezywmyzmy



Pozostałe :
0-1
http://www.mediafire.com/?qmymxt1lwwd

0-2
http://www.mediafire.com/?wmutleznjom

0-3
http://www.mediafire.com/?zmzmmahmzld

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
21-04-2009 23:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #105
Re: Rezerwy i młodzież
Warto pobrać w szczególności gol Jamesa pięknej urody Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
22-04-2009 08:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości