Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #121
Re: Rezerwy i młodzież
Myślę, że wypożyczenie byłoby błędem, a tak odejście do Burnley pozwoli mu rozwinąć skrzydła. Beniaminek to miejsce gdzie defensorzy w każdym meczu przechodzą przez test dojrzałości nowej ligi. Także warto pochwalić taką decyzję, nie będzie zawodnikiem III szeregu, a dzięki transferowi prawdopodobnie więcej zyska niż straci.
14-07-2009 16:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #122
Re: Rezerwy i młodzież
Bardzo dobra decyzja Eckersleya według mnie, zapewne doszedł do wniosku, że bedzie mu bardzo ciężko o wystepy w pierwszym składzie i szuka możliwości regularnej gry w Premier League. Widać, że ambitny chłopak i chcący dalej się rozwijać. A taki rozwój gwarantują regularne występy. Powinni przykład wziąć nasi niektórzy kopacze, u których najważniejsze wyjebać na zachód, potem ławka ale profity wpływają i to się liczy np.Dudek, którego dupsko już naparza od siedzenia pewnie na maxa(Boże jak ja go nie cierpię :twisted: )
14-07-2009 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #123
Re: Rezerwy i młodzież
O ile jak najbardziej popieram pomysł, aby Eckersley przyszły sezon spędził na regularnej grze w PL, o tyle mam nadzieję, że wieści o transferze to tylko plotki. Richie co najmniej przez ostatnie 2 sezony był wyróżniającym się zawodnikiem w rezerwach i szkoda by było go stracić.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-07-2009 20:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #124
Re: Rezerwy i młodzież
Eckersley joins Burnley

No i jednak go straciliśmy. Według mnie dobra decyzja dla nas i dla samego zawodnika. On będzie grał regularnie, a my raczej nie mielibyśmy z niego większego pożytku. Zaznaczam, że nie oglądałem jego występów w rezerwach, tylko wnioskuje z tego co pokazał w pierwszej drużynie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
15-07-2009 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #125
Re: Rezerwy i młodzież
RedLucas napisał(a):Eckersley joins Burnley
Zaznaczam, że nie oglądałem jego występów w rezerwach, tylko wnioskuje z tego co pokazał w pierwszej drużynie.
Za dużo tych spotkań nie było, więc nie ma sensu wyciągać na ich podstawie żadnych wniosków. Ja również zbyt uważnie nie śledzę poczynań rezerw i za wiele o tym piłkarzu powiedzieć nie mogę.

W każdym razie u nas nie miałby miejsca w składzie i nie chodzi tylko o przyszły sezon, ale także o kilka następnych. Wiemy kto u nas występuję na tej pozycji, doliczmy do tego Simpsona i wychodzi na to, że ścisk na tej pozycji jest niemały.

Myślę, że podjął słuszną i mądrą decyzję - nie będzie na siłę siedział w klubie, w którym i tak praktycznie by nie grał, tylko odchodzi do drużyny w której szanse na regularne występy ma i to spore.

Powodzenia i wszystkiego najlepszego.
15-07-2009 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #126
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:[...]"I was a United fan before I signed a contract with them so it was a dream come true; I was so happy when it happened," he said. "I have [trained] at the club and met all of the players. Nemanja Vidić was with us all the time and he was a big help. For now though, I'm a Partizan player and I'll think about Manchester United when the time comes to go there."[...]
Llajic dla UEFA.com

Trzeba wierzyć, że mówi szczerze ;p Tosić też wypowiadał się niejeden raz w podobnym tonie, więc może w Partizanie jest jakiś nasz fan club Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
27-07-2009 07:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #127
Re: Rezerwy i młodzież
Kilka aktualizacji:

Świetnie idzie naszym na Milk Cup. Po zwycięstwie w rzutach karnych z Deportivo Brasil awansowaliśmy do półfinału. Wcześniej wygraliśmy swoje wszystkie mecze, a najlepszy wrażenie sprawiał chyba Brady, który strzelił już bodaj 4 bramki.

Niektóre mecze można oglądać tutaj -> http://www.bbc.co.uk/northernireland/milkcup/

Dzisiaj zaś swój mecz o finał ME u-19 będą grali również Anglicy. Początkowo mieliśmy całkiem dużą delegację na Ukrainę - Welbeck, Drinkwater, James, Amos. Zostali tylko ci dwaj pierwsi. James zdążył zagrać dwa grupowe mecze od pierwszych minut, ale już wrócił do Anglii. Dzisiaj z pewnością zagra Welbeck, który ma na swoim koncie dwie bramki, a występ Drinkwatera stoi pod znakiem zapytania. Mecz o 15:30 na eurosport.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-07-2009 11:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #128
Re: Rezerwy i młodzież
Zagrał i Welbeck i Drinkwater. Anglia wygrała 3-1 po dogrywce. W regulaminowym czasie było 1-1, a Francuzi skończyli mecz w 9. Pierwszą bramkę dla Anglików strzelił Henri Lansbury, który gra w Ligue One w Scumthorpe i była to jego 3 bramka w turnieju (może po tych udanych zawodach trafi do jakiegoś lepszego klubu). Dwie kolejne strzelił Delfouneso, który przez większą część regulaminowych minut był niewidoczny. Anglicy w finale zmierzą się ze zwycięzcą meczu Serbia - Ukraina (po 30 minutach prowadzi Ukraina 1-0).

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
30-07-2009 17:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #129
Re: Rezerwy i młodzież
Lansbury był tylko wypożyczony z Arsenalu. Do lepszego klubu póki co raczej nie trafi ;D

Welbeck miał mało okazji do wykazania się, ale kilka razy błysnął. Jego dwójkowa akcja z Drinkwaterem o mało co nie dała drugiej bramki Anglii. Niestety, Danny został mocno poobijany i kontuzjowany zszedł z boiska. WYglądało to na kontuzje barku, a te lubią niekiedy być złośliwe.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-07-2009 17:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #130
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:Lansbury był tylko wypożyczony z Arsenalu. Do lepszego klubu póki co raczej nie trafi ;D

No raczej nie. To kolejny sezon spędzi w Scunthorpe, czy poprzedni grał i teraz wraca do Arsenalu?

Wracając do Danny'ego to będzie mógł wystąpić w finale?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
30-07-2009 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #131
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:No raczej nie. To kolejny sezon spędzi w Scunthorpe, czy poprzedni grał i teraz wraca do Arsenalu?
Obecnie z tego co mi wiadomo jest graczem AFC, a poprzedni sezon spędził w League One.

Co do Danny'ego - nie ma jeszcze żadnej informacji.

Trener Anglików jeszcze niedawno mówił, że Danny nie jest sprawny w 100% po kontuzji jakiej doznał przed ME u-21 i zawsze zdejmował go przed końcem meczu. Być może tym razem było podobnie, ale fakt faktem Danny zszedł po starciu z bramkarzem gości i na boisko już nie wrócił.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-07-2009 18:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #132
Re: Rezerwy i młodzież
I po finale Milk Cup...

Pokonaliśmy Sheffield United 2:1 i obroniliśmy puchar Smile Bramki zdobywali po ładnych akcjach Ngoo oraz Hussain. Bramkę straciliśmy w doliczonym czasie gry.

Ogólnie graliśmy dobrze, było kilka naprawdę ciekawych akcji. Turniej jak najbardziej na plus - oglądałem ledwie 2 mecze, ale można było zauważyć, że tacy zawodnicy jak King, Coffie, Keane, Hussain,Morrison czy Tunnicliffe to talenty czystej wody.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
31-07-2009 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sportoviec Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #133
Re: Rezerwy i młodzież
Jeszcze wrócę do wątku młodzieży Manchesteru. Szkółka Manchesteru jest 1 z najlepszych na Świecie. Jest dużo utalentowanych zawodników, którzy już są gotowi na grę w 1 składzie. Fabio, Rafael, Macheda, Tosić, Welbeck itd. No i dobrze że są następcy, bo zawodnicy tj. Brown, Evra, Giggs, Scholes itd. nie będą wiecznie grali... No jeszcze brakuję dobrego bramkarza, bo Kuszczak i Foster grają na podobnym poziomie, ale to nie jest to... Foster jak na razie w tym sezonie źle zaczął, no więc jakiegoś młodego bramkarza trzeba wyprodukować Tongue
01-08-2009 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Best Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #134
Re: Rezerwy i młodzież
Tosić, nie był w szkółce United Wink Ale to prawda, nasza szkółka jest jedną z najlepszych na świecie, jak nie najlepszą. Rafael już mógłby spokojnie grać na prawej obronie, Macheda na ataku też w sumie mógłby grać. Kadrę mamy szeroką i prawie wszyscy to są talenty i mam nadzieje, że w tym sezonie ci młodzi będą otrzymywać więcej szans Smile A co do bramkarza ja jestem za Kuszczakiem.
02-08-2009 05:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #135
Re: Rezerwy i młodzież
To nie jest odpowiedni temat na dysputy o seniorskich bramkarzach, więc nie będę tego kontynuował Wink

Rafael i Fabio nie grali nawet jednego meczu dla akademii. O Machedzie też trudno powiedzieć, że to produkt naszej szkółki. O Welbecku, Evansie, czy Gibsonie - jak najbardziej.

Wracając jeszcze do bramkarzy - mamy kilku utalentowanych golkiperów, którzy bronią w młodzieżowych reprezentacjach Anglii : Amos czy Johnstone.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
02-08-2009 10:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości