Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #151
Re: Rezerwy i młodzież
mufc.pl napisał(a):Paul Pogba sfinalizował swój transfer do Manchesteru United - potwierdziła przed chwilą oficjalna strona internetowa klubu. Ewentualna przeprowadzka francuskiego obrońcy na Old Trafford była w ostatnim czasie szeroko komentowana w mediach, bowiem zgody na nią nie wyrażał dotychczasowy zespół 16-latka, Le Havre.

Le Havre liczyło, że zatrzymają swojego utalentowanego zawodnika, jednak ostatecznie wszystko zakończyło się pomyślnie dla United. Warto zauważyć, że Pogba to już drugi młody obrońca, który zasilił szeregi naszej akademii (szczegóły jeden post wcześniej).

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
06-10-2009 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bati10 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #152
Re: Rezerwy i młodzież
Pogba to raczej defensywny pomocnik a nie obrońca
06-10-2009 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #153
Re: Rezerwy i młodzież
bati10 napisał(a):Pogba to raczej defensywny pomocnik a nie obrońca

Na oficjalnej stronie United został sklasyfikowany jako obrońca.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
06-10-2009 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #154
Re: Rezerwy i młodzież
Z tego co mi wiadomo to Pogba to raczej DM, który może grać jako CB.

Tymczasem dzisiaj nasze Rezerwy wygrały 1:0 z Evertonem. Jedyną bramkę strzelił Kiko Macheda. Trochę gorzej spisała się natomiast w sobotę nasza akademia, która uległa akademii Evertonu 1:2.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
06-10-2009 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #155
Re: Rezerwy i młodzież
Próbka możliwości Ravela Morrisona z meczu z Rovers.

[Obrazek: 2uztftz.gif]

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
09-10-2009 07:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #156
Re: Rezerwy i młodzież
Wczoraj w meczu z Crewe Alexandra zadebiutował nasz nowy nabytek, Paul Pogba. Podobno zebrał naprawdę dobre noty i mimo porażki naszej młodzieży był jedną z wyróżniających się postaci.

Oglądał ktoś może ten mecz, aby powiedzieć coś więcej? Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-10-2009 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #157
Re: Rezerwy i młodzież
Debiut Obertana!

Już dziś nasz letni nabytek rozegra swoje pierwsze spotkanie w barwach United. Francuski skrzydłowy wystąpi w meczu rezerw Czerwonych Diabłów przeciwko Oldham, w ramach rozgrywek o Manchester Senior Cup.
Do gry powraca również Rafael, co jest bardzo dobrą wiadomością. W końcu młody da Silva się wyleczył.

Skład: Ben Amos - Rafael da Silva, Scott Wotton, Oliver Gill, Fabio da Silva - Gabriel Obertan, Matty James, Sam Hewson, Oliver Norwood, Robbie Brady - Febian Brandy.
Rezerwowi: Daniel Lloyd-Western, William Keane, Magnus Eikrem, Joshua King.

Mecz o godzinie 20, tylko, że nie bardzo jest gdzie oglądać Sad



Mój Blog: Pod presją czasu
12-10-2009 14:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #158
Re: Rezerwy i młodzież
http://www.myp2p.eu/broadcast.php?match ... art=sports

Szkoda, że na justinie, ale da się tam pomimo tych pieprzonych limitów oglądać. Chyba, że ktoś wie jak je ominąć Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-10-2009 16:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #159
Re: Rezerwy i młodzież
Kto nie potrafi sobie poradzić z limitami, to proszę

http://www.ultrareach.com/download_en.htm

a tu link do meczu, jak na razie śmiga wyśmienicie Smile

http://www.justin.tv/vip_boxing_4/old



Mój Blog: Pod presją czasu
12-10-2009 18:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #160
Re: Rezerwy i młodzież
[Obrazek: 2zspc9x.jpg]

Obertan Wink
12-10-2009 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #161
Re: Rezerwy i młodzież
Oldham 0-3 Man Utd (Brandy, Hewson, King)

Ben Amos - Rafael da Silva(45' Joshua King), Scott Wotton, Oliver Gill, Fabio da Silva - Gabriel Obertan(45' Magnus Eikrem), Matty James, Sam Hewson(60' William Keane), Oliver Norwood, Robbie Brady - Febian Brandy.

Po raz pierwszy bez jakichkolwiek problemów mogłem zobaczyć mecz rezerw, także co nie co o meczu napisze Smile
Łatwe zwycięstwo młodych Diabełków, przeważali przez większość meczu, jedynie na początku II połowie gospodarze nas trochę przycisnęli. Wynik mógł być wyższy, James trafił w słupek, Eikrem groźnie uderzał ze dwa razy, Hewson próbował swojej szansy również.
Obertan zaliczył udany debiut, walczył, grał bardzo zespołowe, dwie ładne akcje z pierwszej piłki. Dobry technicznie, piłka mu się ładnie do nogi klei, sporo widzi, zobaczymy, ale wydaje mi się, że może coś z niego być.
Maty James - mam nadzieję, że w najbliższym czasie zadebiutuje w pierwszej drużynie. Bardzo dobre zawody, świetnie pracował w defensywie, dobrze rozgrywał. Spory przegląd pola, nie boi się podjąć ryzyka, niezwykle dokładny. Wybiegany jest chłopak, zasuwa tam i z powrotem.
King prócz bramki nic ciekawego. Eikrem całkiem całkiem. Norwood ładnie w I połowie, potem zgasł. Amos to co miał wybronić to wybronił, dobra gra nogami.
Cieszy powrót Rafałka, dobrze w defensywie, troszkę niecelnych podań, ale najważniejsze, że jest już zdrów. Fabio solidnie.



Mój Blog: Pod presją czasu
12-10-2009 21:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #162
Re: Rezerwy i młodzież
Foster już większość napisał, więc dużo do dodania nie mam. Moja relacja tutaj.

Podobała mi się gra Obertana. Jak na pierwszy występ po kilkumiesięcznej przerwie wyglądał świetnie. Szczerze mówiąc nie widziałem lepiej grającego dla nas Tosica, który miał dużo więcej szans na przekonanie do swoich umiejętności. Szybki, lubiący dryblować, a do tego dobrze zbudowany - kogoś Wam to nie przypomina? Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-10-2009 21:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #163
Re: Rezerwy i młodzież
michal85 napisał(a):Szybki, lubiący dryblować, a do tego dobrze zbudowany - kogoś Wam to nie przypomina? Wink

Marek Koźmiński?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
12-10-2009 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #164
Re: Rezerwy i młodzież
[Obrazek: z4729676O.jpg]
Bingo

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-10-2009 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #165
Re: Rezerwy i młodzież
Wypożyczenie Jamesa Chestera do Plymouth Argyle dobiegło końca wskutek ciężkiej kontuzji zawodnika.

Obrońca Manchesteru United wrócił już na Old Trafford, gdzie przejdzie rehabilitację.

20-letni Chester doznał zerwania więzadeł kolanowych podczas wygranego 2:1 meczu ze Scunthorpe United. Pierwsze diagnozy mówią o trzech miesiącach przerwy w grze.
16-10-2009 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości