Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #181
Re: Rezerwy i młodzież
Bez przesady. Koleś dopiero co skończył 17 lat.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
14-01-2010 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #182
Re: Rezerwy i młodzież
Roo miał 16 jak debiutował w lidze... i wielu wybitnych czy bardzo dobrych piłkarzy debiutowało tak wcześnie. Choć pocieszające jest, że nie wszyscy.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
14-01-2010 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #183
Re: Rezerwy i młodzież
No i co z tego, że ma te 17 lat? Jeśli widać w nim potencjał, jest wyróżniającą się postacią w młodzikach, to czemu nie miałby dostać szansy? W ten sposób tylko się załamuje tych chłopaków, którzy widzą, że mimo, iż dają z siebie wszystko i to z dobrym efektem, nie dostają szansy choćby w rezerwach. Tylko na siłę wystawiani są ci, za których płaciliśmy, którzy mają nazwisko.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-01-2010 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #184
Re: Rezerwy i młodzież
Keane jest drobnym zawodnikiem i z pewnością jeszcze trochę czasu minie zanim będzie fizycznie gotowy do gry w pierwszej drużynie. Spokojnie, ma jeszcze czas.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-01-2010 19:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #185
Re: Rezerwy i młodzież
To po pierwsze. A poza tym nie sądzę, by to wpłynęło dobrze na psychikę młodego chłopaka wystąpić w takim meczu. Niech sobie beztrosko napierdziela na poziomie juniorskim. Ma jeszcze mnóstwo czasu.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
14-01-2010 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #186
Re: Rezerwy i młodzież
Sunderland vs United. Obertan, Diouf i Welbeck w pierwszym składzie. Macheda na ławce.

Man United: Amos - Gray, De Laet, Gill, Dudgeon - Norwood, C.Evans ©, James, Obertan - Welbeck, Diouf.
Ławka rezerwowych: Zieler, Moffatt, Stewart, Hewson, Macheda.

Początek meczu o godzinie 20:00.



Mój Blog: Pod presją czasu
21-01-2010 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #187
Re: Rezerwy i młodzież
Wygraliśmy pewnie 4:0, a hattrickiem popisał się Diouf. Senegealczyk przypłacił jednak występ kontuzją i zobaczymy czy będzie zdolny do gry z Hull. Poza Dioufem wyróżnili się James i De Laet.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
21-01-2010 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #188
Re: Rezerwy i młodzież
michal85 napisał(a):Wygraliśmy pewnie 4:0, a hattrickiem popisał się Diouf. Senegealczyk przypłacił jednak występ kontuzją i zobaczymy czy będzie zdolny do gry z Hull. Poza Dioufem wyróżnili się James i De Laet.
wszystko z nim jest OK - dostał w brzuch i cały czas odczuwał przez to ból. Komentatorzy na MU TV powiedzieli, że już mu przeszło. Jak się dostanie w okolice wątroby to ciężko cokolwiek zrobić, nie mówić już o graniu piłkę.

Co do samego meczu - Diouf prezentuje się na razie BARDZO DOBRZE. Aktualnie sprawa wrażenie piłkarza, którego nam brakowało w ostatnich latach: naturalnego egzekutora, dobrze grającego w powietrzu. Chłopak ma wszystko czego trzeba: szybkość, warunki fizyczne i instynkt. Wystarczy powiedzieć, że prowadząc dziś 3-0 z Sunderlandem, Diabły oddały tylko 3 cele strzały - wszystko zakończone bramką w wykonaniu Senegalczyka. Sam również miał 3 strzały, więc skuteczność 100%. I co najważniejsze: każdy z nich zakończony w inny sposób (braka na 1-0 zasługuje na wyróżnienie: wykończenie klasy światowej), co pozwala domniemywać, że nie jest to zawodnik z jednym trikiem a'la Gibson.

Wiem, że jest na to za wcześnie, ale powoli zaczynam wiązać z tym zawodnikiem spore nadzieje. Na pewno ten sezon zostanie przeznaczony na aklimatyzację, ale od przyszłego może dobry materiał na partnera Rooneya: szczególnie, że na skrzydle mamy Valencie, którego crossy w końcu mogłyby znajdować więcej wykończeń w postaci główek Dioufa. Trzymam za niego kciuki !
21-01-2010 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #189
Re: Rezerwy i młodzież
Bramki z meczu + wywiad: http://www.youtube.com/watch?v=KilM5rDG ... re=related

Same bramki (w lepszej jakości): http://www.youtube.com/watch?v=LSWq-3VjQ3k

Strzela głową, prawą noga, lewą nogą...dobrze się zapowiada.
22-01-2010 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #190
Re: Rezerwy i młodzież
Jako, że miałem okazję oglądać to spotkanie, dodam parę słów od siebie na temat spotkania i postawy niektórych zawodników.
Rezerwy United dominowały praktycznie przez całe spotkanie. Obrona grała pewnie, nie popełniała błędów, dobrze funkcjonował środek drugiej linii.
Co do poszczególnych zawodników, to:
Amos - bardzo dobre spotkanie, niezwykle pewny. Trzy bardzo dobre interwencje, do tego duży spokój i dobra gra nogami.
.
De Laet - czyścił wszystko

James - kolejne naprawdę dobre spotkanie, tego młodego środkowego pomocnika. Mam nadzieję, iż w przyszłym sezonie Matthew zacznie grywać w CC, a jak nie to uda się na jakieś wypożyczenia, bo w rezerwach to on za dużo już się nie nauczy, a gołym okiem widać, że drzemie w nim spory potencjał

Welbeck - słabizna...nie dziwię się, że stracił miejsce w meczowej "18" na rzecz Senegalczyka.

Obertan - asysta, prócz tego niewiele. Gabi czasem gra zbyt indywidualnie Zalicza też sporo niecelnych zagrań

Diouf - trzy strzały w bramkę trzy bramki, czego chcieć więcej? Rooney widziałeś jak pierwszą bramkę zdobył Mame? Tongue



Mój Blog: Pod presją czasu
22-01-2010 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #191
Re: Rezerwy i młodzież
Dzisiaj swoje mecze rozgrywają zarówno młodziki jak i rezerwy: oba zapowiadają się ciekawie, jednak ze względu na silną kadrę, mam zamiar obejrzeć mecz rezerw. Oto skład:

United: Foster; Gray, De Laet, Gill, Fabio; Stewart, James, Evans, Hewson, Obertan; Diouf.

Jeśli uda się ugrać punkt lub więcej z Boltonem, United awansują na 1 miejsce, wyprzedzając Liverpool. Szczególną uwagę będzie trzeba zwrócić na Dioufa, Obertana, Fabio i Evansa (brat naszego stopera), który wyrasta ostatnio na lidera drużyny rezerw.
28-01-2010 17:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #192
Re: Rezerwy i młodzież
Dużo graczy, którzy już występowali w pierwszym składzie. Z niektórymi, jak ci których wymieniłeś na końcu wiążę duże nadzieje, szczególnie z Obertanem i Dioufem. chętnie bym zobaczyła mecz, ale czy będzie jakiś stream? Kiedyś miałam mutv online, ale już nie mam, zresztą na stronie głównej jest napisane, że i tak by tego nie pokazali...

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
28-01-2010 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #193
Re: Rezerwy i młodzież
Obecnie na tej stronie:
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia
są już podane 2 streamy: do 20 może coś się jeszcze pojawi, jednak nawet jeśli nic się nie zmieni, to któryś z nich powinien działać.

W zeszłym tygodniu, mecz rezerw z Sunderlandem obejrzałem bez problemów właśnie dzięki, jednemu z tych linków. Trzeba jedynie zainstalować ultra-surf, chociaż i bez niego czasami udaje się obejrzeć w spokoju całe spotkanie.
28-01-2010 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #194
Re: Rezerwy i młodzież
Zawsze preferowałem bardziej mecze akademii, bo chłopaki grają od lat fajny, ofensywny futbol. Rezerwy złe nie są, ale mecze tam są zdecydowanie bardziej szarpane, jest więcej szachów. Chętniej zobaczyłbym dlatego U-18, ale w tym sezonie praktycznie niemożliwe jest zobaczyć ich w akcji live.

Skusze się dlatego na rezerwy, ale nie ze względu na Obertana czy Dioufa 8-)

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
28-01-2010 18:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #195
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:Chętniej zobaczyłbym dlatego U-18, ale w tym sezonie praktycznie niemożliwe jest zobaczyć ich w akcji live.
co prawda ich mecze nie są zazwyczaj uwzględniane w zestawieniach na takich stronach jak ta, która podałem wyżej, ale zawsze można spróbować "wyguglować" takie mecze. Wpisuje się po prostu słowa kluczowe a'la nazwa drużyn, data meczu i np "U-18" i może jakiś blog z relacją live wyskoczy: kiedyś tak wyszukałem mecze rezerw, więc może i z młodzikami da radę.
28-01-2010 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości