Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #211
Re: Rezerwy i młodzież
Zwróćcie uwagę jak Foster bronił karne. Wyczuł wszystkie 5, puścił dwa, których nie było szans złapać, ale gdyby strzelający choć troszkę się pomylił do środka to i te też by wybronił.
Musiał chyba odkupić swój błąd przy trzeciej bramce.


Fan United od 1992 roku
04-05-2010 08:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #212
Re: Rezerwy i młodzież
Celebracja zwycięstwa

http://www.youtube.com/watch?v=YZ1tlQgJ ... re=related

5.00' - Kiko pożałował chyba Oberkowi szampana :lol:

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
04-05-2010 09:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #213
Re: Rezerwy i młodzież
atenats napisał(a):Chodziło mi raczej o to, czy naprawdę Diouf z Welbeckiem mają taki talent by grać w United pierwsze skrzypce Wink
Na razie dla Danny'ego najlepsze będzie wypożyczenie, w rezerwach już się nagrał wystarczająco. W Preston miał pewne miejsce i w przyszłości będzie tak samo, o ile oczywiście Welbeck zostanie tam wypożyczony. Dla Dioufa lepsza opcja to zostanie w United. W ostateczności pozostaną mu rezerwy, ale w jego przypadku bardziej mu się przydadzą, niż młodemu Anglikowi.

atenats napisał(a):Trzecim naszym "supertalentem" jest Obertan. Uważam, że nic z niego nie będzie, ale każdy może mieć swoje zdanie.
Oczywiście, że każdy może mieć swoje zdanie. Tyle tylko, że mnie takie przekreślanie Obertana powoli denerwuje. Chłopak przyszedł do nas niecały rok temu, kilka razy błysnął, kilka razy zawiódł, został na stałe przesunięty do rezerw i od razu słychać głosy o tym jak to nic z niego nie będzie. Dajmy mu czas, przecież od dawna nie grał w pierwszym zespole, także nie oceniajmy go zbyt pochopnie. Niby ma już 21 lat, lecz ja poczekam nawet 3, 4 lata, aby się doczekać eksplozji jego talentu.
04-05-2010 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
atenats Offline
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #214
Re: Rezerwy i młodzież
Kwas napisał(a):Na razie dla Danny'ego najlepsze będzie wypożyczenie, w rezerwach już się nagrał wystarczająco.

Tylko szkoda, że niestety tak się dzieje z większością naszej młodzieży. Pamiętacie może Martina Lee? Też miał być wielki talent, Ferguson mówił, że widzi w nim nowego Ryana, a tu... chłopak gra Ipswich Town.

Co do Obertana, to tego zawodnika nie lubię. Nie odpowiada mi styl jego gry i jedyny mecz w pierwszym składzie jaki nie obejrzałem z jego udziałem to przyznam się... był mecz z Wolfsburgiem. Podobno najlepszy w jego wykonaniu...

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości. "
04-05-2010 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #215
Re: Rezerwy i młodzież
Ja bym Obertana po jednym sezonie od razu nie skreślał. Fakt faktem ostatnimi czasy nasza młodzież zasilała głównie kluby Championship albo sredniaki PL, ostatecznie tułając sie po mało-znaczących klubach Europy. Jednak nie jest powiedziane, że tak ma być i tym razem. Ole wykonuje dobrą robote z tymi chłopakami, wszyscy na pewno do pierwszego składu sie nie przebiją jednak na młodzież warto, a od przeszłego sezonu trzeba już trzeba będzie, stawiać. Wszak wchodzą przepisy ,według których od nadchodzącego sezonu kadra pierwszego zespołu będzie musiała liczyć 25 zawodników z czego 17 będzie mogło mieć więcej niż 21 lat, a pozostałą ósemkę powinni stanowić gracze, którzy przez co najmniej 3 lata trenowali w profesjonalnym zespole Anglii lub Walii, plusem jest, że nie muszą w tym miejscu być podane konkretne nazwiska.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
04-05-2010 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #216
Re: Rezerwy i młodzież
A co takiego jest w jego stylu gry?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
04-05-2010 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
atenats Offline
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #217
Re: Rezerwy i młodzież
Bieganie jak na szczudłach i ruchy wykonywane podczas podawania piłki jakby miał się połamać. Granie na uboczu za plecami innych zawodników. Rozumiem, że stres i w ogóle, ale z takimi problemami nie przebijesz się do 1. składu. Pewnie Rafael wykazuje się większą charyzmą i pewnością siebie niz brat i dlatego dostaje mniej szans na grę.

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości. "
04-05-2010 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #218
Re: Rezerwy i młodzież
Dobrze, że nie biega jak Michael Johnson stylem kaczki, bo wtedy to już by był w ogóle skreślony :?


Fan United od 1992 roku
04-05-2010 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #219
Re: Rezerwy i młodzież
Jeśli kogoś interesuje to trwają właśnie ME u-17, a w nich gra kilku zawodników United. Transmisje oczywiście na Europsport. W czwartek półfinały, a jesli ktoś chce przeczytać jak grali nasi do tej pory to zapraszam tutaj.

Szkoda, że Anglia bez Morrisona, ale Ravel sam jest sobie winien. Gdyby był w takiej formie przez cały sezon jak w ostatnich tygodniach to by na pewno pojechał i był wiodącą postacią tej drużyny.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-05-2010 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Włoski Ogier Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 38
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #220
Re: Rezerwy i młodzież
Obertan, Gibson, Rafael, Evans i Diouf tylko tych młodziaków widzę w kadrze Manchester United. Inni muszą jeszcze popracować. Niektórych może zdziwić mój wybór Obertana, ale to co sAF mówi nie można skreślać zawodnika po nieudanym jednym sezonie. Po Rafaelu to Obertan jest najlepszym młodziakiem. Tylko musi się odnaleźć. Szkoda tylko, że właśnie od czasów Ryana i Rudego nie było żadnego znaczącego w drużynie wychowanka. Jednak wierzę, że niedługo w Carrington wyszkolą się młode talenty.
30-05-2010 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #221
Re: Rezerwy i młodzież
Włoski Ogier napisał(a):Niektórych może zdziwić mój wybór Obertana

Mnie nie dziwi.

Włoski Ogier napisał(a):Szkoda tylko, że właśnie od czasów Ryana i Rudego nie było żadnego znaczącego w drużynie wychowanka. Jednak wierzę, że niedługo w Carrington wyszkolą się młode talenty.

Fletcher? Evans?

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
30-05-2010 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #222
Re: Rezerwy i młodzież
Włoski Ogier napisał(a):Po Rafaelu to Obertan jest najlepszym młodziakiem. Tylko musi się odnaleźć.

Od obu wyżej cenię Evansa, chyba że chodziło Ci o Corry'ego. Ponadto jak dla mnie oceniając przydatność drużynie to Gibson>Obertan
31-05-2010 08:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pavllik Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #223
Re: Rezerwy i młodzież
Gibson już nie jest takim młodym diabełkiem jak Obertan trochę się już obył w Mu i w Anglii a na Obertana przyjdzie jeszcze czas i pokaże cały swój asortyment Smile
31-05-2010 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #224
Re: Rezerwy i młodzież
Włoski Ogier napisał(a):Obertan, Gibson, Rafael, Evans i Diouf tylko tych młodziaków widzę w kadrze Manchester United. Inni muszą jeszcze popracować

Wydaje mi się, że Macheda i Hernandez są lepsi od Dioufa. Może z nich zostać w przyszłości naprawdę dobry atak.
A gdzie Fabio? Ja bym o ogrywał w przyszłym sezonie, bo potrzebna jest jakaś alternatywa dla Evry, a Brazylijczyk idealnie pasowałby do tej roli.
31-05-2010 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #225
Re: Rezerwy i młodzież
Oficjalne - Zoran Tosic w CSKA Moskwa. Na OT kariery nie zrobił, nadzieje jak zwykle przy takiego typu transferach były spore - młody obiecujący skrzydłowy z Serbii, z niezłą technika i świetnym strzałem. Ciekawią mnie szczegóły tego transferu oraz to czy w jego miejsce ktoś przyjdzie czy też nie. No i w sumie ważne, że pieniądze z jego transferu się zwróciły i nie poszedł za grosze :lol:

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
15-06-2010 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości