Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #226
Re: Rezerwy i młodzież
Cytat:Ciekawią mnie szczegóły tego transferu oraz to czy w jego miejsce ktoś przyjdzie czy też nie.

A potrzebujemy kogoś do rezerw? :lol:

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
15-06-2010 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #227
Re: Rezerwy i młodzież
Pięciu młodych piłkarzy Manchesteru United opuści klub pod koniec czerwca. Tom Heaton podpisał kontrakt z Cardiff City, pozostali (Febian Brandy, Sam Hewson, Scott Moffatt, Ron-Robert Zieler) jak na razie pozostają bez klubu. Kontrakty całej piątki wygasają pod koniec bieżącego miesiąca i od 1 lipca będą oni dostępni na rynku transferowym za darmo.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
24-06-2010 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #228
Re: Rezerwy i młodzież
No to rozpoczynamy granie. Rezerwy (co ciekawy już w nowych trykotach, a oficjalna strona dalej robi tajemnice ) wygrały sparing 4:0.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
13-07-2010 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #229
Re: Rezerwy i młodzież
Matthew James i Reece Brown będą reprezentować Anglię w rozpoczętych dzisiaj ME U-19. Dzisiaj pierwszy mecz, w którym będzie można obejrzeć ich grę: Austria - Anglia.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-07-2010 15:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #230
Re: Rezerwy i młodzież
Michał oglądałeś może wczorajszy mecz Anglików? Jak zaprezentował się James? Bo z tego co słyszałem to rozegrał bardzo dobre spotkanie, prawda to? Chciałem oglądać ten mecz, ale Ojciec Chrzestny mnie znów wciągnął i przegapiłem mecz



Mój Blog: Pod presją czasu
19-07-2010 09:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #231
Re: Rezerwy i młodzież
Oglądałem niestety tylko drugą połowę. Zagrał poprawnie, bez fajerwerków (podobnie jak chyba najbardziej znany Delfouneso). Bardziej podobał mi się w środku pola Parret. Solidnie radził sobie na prawej obronie za to Brown, ale ogólnie Anglicy nie zachwycili.

Nie spodziewałbym się jednak, ze to będzie turniej Jamesa. Licze na jego lepsze występy, ale chłopak zaliczył właśnie swój pierwszy okres przygotowawczy w seniorskiej piłce i do angielskiej kadry trafił wprost e zgrupowania Preston. Zresztą strzelił ponoć piękną bramkę w sparingowym meczu PNE, które zakończył się zwycięstwem drużyny Fergusona 6:1. Matt grał bodaj 45 minut.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
19-07-2010 09:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #232
Re: Rezerwy i młodzież
Na mufc.pl tak opisali jego grę:
Cytat:Wspomniany już wcześniej Matthew James, obecnie wypożyczony do Preston North End, popisał się za to kilkoma dokładnymi podaniami, które stanowią ponoć jego wizytówkę.

Następny mecz Anglicy grają w środę o 18. Niestety w środę pracuje, także obejrzę tylko drugą połowę i to jak wszystko dobrze pójdzie...
Będzie ktoś oglądał ten mecz w całości?



Mój Blog: Pod presją czasu
19-07-2010 10:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #233
Re: Rezerwy i młodzież
Ja zamierzam obejrzeć. Wink

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
19-07-2010 11:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #234
Re: Rezerwy i młodzież
Przeciętny występ Matta jak i całej drużyny. Anglicy mieli wprawdzie trochę pecha, bo nie wiedzieć czemu arbiter nie uznał bramki Delfouneso, ale trzeba uczciwie przyznać, że Wyspiarze nie zasłużyli sobie nawet na punkt. Matt był raz bliski szczęścia, ale minimalnie chybił z 16-stu metrów. Anglicy mieli duże problemy z wyprowadzenie piłki z własnej połowy. To nie jest tak świetnie techniczna drużyna jak ta o 2 lata młodsza, która wywalczyła ME u-17.

Anglicy ostatni mecz grają z fantastycznie dysponowanymi Francuzami. Jeśli żabojady serio podejdą do tej potyczki to James i spółka nie mają czego szukać.

PS Prazy bramce dla Holendrów lepiej mógł się zachować Brown. W Anglii najlepszy chyba Nouble

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
21-07-2010 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #235
Re: Rezerwy i młodzież
Anglicy byli słabi... zupełnie nie mieli pomysłu na rozegranie akcji. W drugiej połowie na dobrą sprawę stworzyli tylko jedną sytuacją, z której padła bramka, jednak nie wiedzieć czemu sędzie jej nie uznał. Komentator mówił coś o ręce, jednak ja tam żadnego zagrania ręką nie widziałem, a mecz oglądałem w TV.
Matt zagrał przeciętnie. Widać, że jest trochę zmęczony po przygotowaniach do sezonu. Nie widzę u niego tej dynamiki. Za to bardzo podoba się w nich chęć do gry, znaczy to jego ciągłe wychodzenie do piłki i pokazywanie się partnerom. James zagra piłkę i zaraz ucieka znów dostać piłkę czy też zrobić miejsce innemu zawodnikowi.
Michał, wydaje mi się czy naszemu Anglikowi przybyło trochę kg?



Mój Blog: Pod presją czasu
21-07-2010 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #236
Re: Rezerwy i młodzież
W ogóle mam takie pytanie dotyczące tych mistrzostw. Gdzie można oglądać mecze w TV? Czy Eurosport transmituje czy nie? Big Grin
Bo kurde nudy na tej chacie to sobie młode talenty pooglądam chociaż. :lol:

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
21-07-2010 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #237
Re: Rezerwy i młodzież
Na Eurosporcie dzisiaj można było obejrzeć dwa spotkania.

Obejrzałem cały mecz Hiszpanii i trzeba powiedzieć, że już teraz kilku 19latków zdecydowanie odstaje od reszty poziomem. Świetne spotkanie zagrali Canales, Pacheco, Muniain. Canales rośnie na drugiego Xaviego. Jeśli w Realu nie zjebią mu kariery to może naprawde wyrosnąć na gracza z najwyższej światowej półki. Świetnie zagrywa crossy, dużo widzi. Pacheco - naprawdę pool może mieć z niego bardzo dużo pożytku w najbliższym czasie. Widać, że gość dobrze się czuje na skrzydle i ma zmysł do zdobywania bramek (dzisiaj 2). Na koniec Muniain z Atlethicu Bilbao. Świetny piłkarz, który na tym turnieju jest tylko rezerwowym. Szybkość, technika, drybling - a gość ma dopiero 18 lat. Warto by było uważnie śledzić jego poczynania bo jestem pewny, że za 4/5 lat będzie już megagwiazdą światowej piłki.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
21-07-2010 22:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #238
Re: Rezerwy i młodzież
Przypominam, że dzisiaj półfinał Anglia - Hiszpania. Zdecydowanym faworytem są ci drudzy, ale Anglia z meczu na mecz gra coraz lepiej, więc może przynajmniej powalczą. W skłądzie Angolii zagra zapewne kapitan Matt James, a braknie Browna, który po dwóch meczach w pierwszej 11-stce zasiadł na ławce.

Mecz o 16 (trudno mi będzie zobaczyć go w całości, bo siedzę w pracy do 17 Big Grin).

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
27-07-2010 09:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #239
Re: Rezerwy i młodzież
Dzięki Michał za przypomnienie. Na pewno obejrzę ten mecz w całości Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
27-07-2010 11:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #240
Re: Rezerwy i młodzież
Chodzą słuchy, że Rangersi przyglądają się naszej dwójce - Possebonowi oraz Kingowi. Temu pierwszemu wypożyczenie źle by raczej nie zrobiło, szczerze mówiąc to ja nie widzę zresztą dla niego miejsca w składzie. Inna sprawa ma się z Norwegiem, który często był w przeszłości nękany kontuzjami i chyba najlepiej by było jakby został ten sezon na OT. Już w Rangers zagubił się jeden świetnie rokujący piłkarz(Lee Martin), więc mam mieszane uczucia co ewentualnych wypożyczeń do Glasgow.

Wypożyczenie z pewnością przydałoby się natomiast De Laetowi, C.Evansowi oraz Eikremowi. Zastanowić się można IMO też nad Norwoodem.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-08-2010 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości