Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #241
Re: Rezerwy i młodzież
Wygląda na to, że Cathcart kończy swoją karierę w United... Mówi się, że za 500tys. ma przejść do beniaminka Premier League - Blackpool



Mój Blog: Pod presją czasu
08-08-2010 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #242
Re: Rezerwy i młodzież
Szkoda, bo 2 sezony temu wydawało się, że idzie szlakiem Jonny'ego Evansa. Kiedyś grał dla Reprezentacji Europy u-17, zaliczył świetny epizod na wypożyczeniu w Plymouth, ale później przypałętały się kontuzje, a następnie kiepska postawa w Watford w ubiegłym sezonie. Być może odrodzi się w Blackpool i pójdzie szlakiem Shawcrossa...

Po tym jak kupiliśmy Smallinga to jasne było, że dla Craiga nie ma miejsca. Podobnie zresztą jak dla Chestera, który pewnie również niebawem pożegna się z zespołem.

----------------------------------------------------

Garść ciekawostek Smile

James i King spisali się świetnie w meczu CC ze Stockport. Matty strzelił przepiękną bramkę oraz wywalczył rzut karny, zaś King popisał się asystą po kilkudziesięciometrowym rajdzie oraz strzelił bramkę. Króciutka relacja tutaj, a same bramki (w kiepskiej jakości) tutaj

Welbeck został wypożyczony do Sunderlandu.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-08-2010 18:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #243
Re: Rezerwy i młodzież
Prawda to, że Pogba doznał poważnej kontuzji kolana i ten rok ma z głowy?



Mój Blog: Pod presją czasu
15-08-2010 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #244
Re: Rezerwy i młodzież
Ponoć Francuz nabawił się groźnej kontuzji kolana i czeka go długa rehabilitacja. Jak długa to nie wiem, ale w tym roku już raczej nie zagra. Nawiasem mówiąc pechowi ci nasi młodzicy - najpierw Eikrem miał raz po raz problemy zdrowotne, ostatnio Petrucci, a teraz Pogba.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
15-08-2010 19:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kocio14 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #245
Re: Rezerwy i młodzież
Mam takie pytanie.
Ktoś z was ogląda może mecze rezerw??
Już od kilku dni szukam strony na której można by było oglądać takie mecze.
Jak oglądacie i wiecie na jakiej stronce sa takie mecze pokazywane piszcie tu albo PW.

Dzieki z góry.

//Posty zostały przeniesione do właściwego tematu /Adis
25-08-2010 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #246
Re: Mecze Rezerw
Oglądamy. Ja polecam http://myp2p.eu/ - linki zazwyczaj pojawiają się na kilka godzin przed meczem.


PS temat o rezerwach <!-- l -->kadra/rezerwy-i-mlodziez-t217.html<!-- l -->

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-08-2010 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kocio14 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #247
Re: Rezerwy i młodzież
Kiedy jest najblizszy mecz Rezerw??
25-08-2010 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #248
Re: Rezerwy i młodzież
Był dzisiaj Smile Graliśmy w ramach MSC ze Stockport i zwyciężyliśmy 2:0 po golach Keanea oraz Coffie. Raport tutaj. IMO najlepszy na placu był chyba Ajose, który w drugiej połowie przede wszystkim był niezwykle aktywny. Szkoda, że nie udało mu się strzelić bramki. Na wyróżnienie zasługują na pewno również de Laet oraz Evans.

Ogólnie dobry występ naszych, ale skuteczność niezbyt.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
09-09-2010 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #249
Re: Rezerwy i młodzież
michal85 napisał(a):Raport tutaj

Wielkie gratsy Michale za tą stronkę i bądź nie bądź pasję Wink apropos Twojego powyższego wpisu mi się przypomniało.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
09-09-2010 21:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #250
Re: Rezerwy i młodzież
No, ja wrzuciłem stronę Michała do google readera. Przydałby się też link na redlogu, coby więcej ludzi się o stronie dowiedziało. Bo w napisie: "jedyna taka strona o młodzieży Manchesteru United", nie ma ani krzty przesady i warto diably.com promować.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
10-09-2010 16:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #251
Re: Rezerwy i młodzież
Kadra na dzisiejsze spotkanie z Aston Villa:
Sam Johnstone, Scott Wootton, Ritchie De Laet, Corry Evans, Reece Brown, Oliver Gill, Gabriel Obertan, Ravel Morrison, William Keane, Magnus Eikrem, Bebe, Marnick Vermijl, Conor Devlin, Robert Brady, Nick Ajose, John Cofie

Być może dzisiaj zobaczymy Bebe. W kadrze jest też Obertan, co oznacza że jest już zdrów, co bez wątpienia jest dobrą wiadomością, gdyż będziemy mieli do dyspozycji skrzydłowego.



Mój Blog: Pod presją czasu
16-09-2010 16:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nani19 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #252
Re: Rezerwy i młodzież
Ciekawe kiedy swój pierwszy występ w pierwszej drużynie zaliczy Bebe. Chciałbym zobaczyć jak radzi sobie w PL.
19-09-2010 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #253
Re: Rezerwy i młodzież
Ja na razie nie chciałbym. Jeszcze nie ten poziom. Najpierw niech zacznie się wyróżniać w rezerwach, bo na chwilę obecną przed nim jest kilka innych, a co najważniejsze są to wychowankowie - Corry Evans, Ajose, Eikrem, Will Keane. To oni powinni dostać szansę w pierwszym zespole, a nie Bebe.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
19-09-2010 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #254
Re: Rezerwy i młodzież
Fajosko, ale który z nim rywalizuje na tej samej pozycji? Żaden.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
19-09-2010 21:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #255
Re: Rezerwy i młodzież
Ajose może grać na skrzydle.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
19-09-2010 21:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości