Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezerwy i młodzież
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #286
Re: Rezerwy i młodzież
paolo napisał(a):Danny Drinkwater
Został wypożyczony śladem Toma do Watford do końca sezonu
28-01-2011 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #287
Re: Rezerwy i młodzież
Po świetnych występach na wypożyczeniu w Hull, Cameron Stewart zasilił szeregi tej drużyny na zasadach transferu definitywnego. Kwota transakcji to ok. 300 tys funtów.

oglądałem tego chłopaka od kilku lat i jest to niewątpliwie ciekawy zawodnik, ale pewnego poziomu raczej nie przeskoczy. Jego największą zaletą jest szybkość i na zapleczu PL może z pewnością dzięki temu być piekielnie groźnym zawodnikiem. Powodzenia Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
01-02-2011 11:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #288
Re: Rezerwy i młodzież
Kolejna piękna bramka Pogby. Młodzi przegrali z WBA 2-3.

[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/TObET2ZQCIQ&feature=player_embedded#[/flash]



Mój Blog: Pod presją czasu
09-02-2011 18:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #289
Re: Rezerwy i młodzież
Pogba ma niesamowity potencjał i mam nadzieję, że już niedługo dostanie szansę od Fergusona na pokazanie się w pierwszym zespole. Chłopak praktycznie w każdym meczu się wyróżnia i pokazuje, że świetlana przyszłość przed nim. Oby tak dalej, Paul :!:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
09-02-2011 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #290
Re: Rezerwy i młodzież
Jak obliczył ktoś na redcafe, Macheda w 10 występach w Sampdorii(5 zaczynał w wyjściowym składzie) spędził na boisku 467 minut i strzelił w tym czasie aż 1 gola. Za rok na wypożyczenie do Championship(bo wątpię, że się zgłoszą chętni po niego z PL) i może zaskoczy jak np. Cleverly.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
16-02-2011 23:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #291
Re: Rezerwy i młodzież
Mnie jakoś Macheda nigdy tak bardzo nie przekonywał. Zawsze wyżej ceniłem Welbecka, a nawet King jakoś potrafił mnie bardziej zachwycić.

Dzisiaj natomiast graliśmy w Youth Cup z Newcastle. Zwyciężyliśmy 1:0 i w ćwierćfinale na Anfield zagramy z Liverpoolem. Niestety przez chorobę trochę zaspałem i nie widziałem całego meczu, ale zwycięstwo powinno być bardziej okazałe. Widoczny był jednak brak napastników (Keane i Cofie kontuzjowani), bo mieliśmy całkiem sporo sytuacji do podwyższenia wyniku. Z kapitalnej strony pokazał się Morrison i fajnie by było zobaczyć go w Fa Cup. Rozwój i styl gry tego grajka przypomina mi casus WIlshere'a. Zaczynał jako skrzydłowy, później ofensywny pomocnik i obecnie grywa jeszcze głębiej. Poza Morrisonem tradycyjnie na plus Tunnicliffe i Pogba. Ostatnio coraz bardziej podoba mi się zaś Larnell Cole i jestem ciekaw jak potoczy się dalsza przygoda z futbolem tego chłopaka. Na uwagę zasługuje również lewy obrońca Tylor Blackett - wysoki, silny, szybki i lubiący atakować. O Tomie Thorpe nie trzeba raczej wspominać bo to kolejny świetnie rokujący środkowy obrońca

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-02-2011 00:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #292
Re: Rezerwy i młodzież
Oglądałem praktycznie cały mecz i generalnie pierwsza połowa w wykonaniu United była masakryczna (w pozytywnym sensie) - totalna dominacja, zamykanie Newcastle na własnej połowie przez blisko 30 minut. Druga nieco słabsza, ale ostatecznie nasi oddali chyba 35 (!!!) strzałów na bramkę, z czego znaczna część celna. Na największe wyróżnienie zasłużył CAŁY środek pola tj. Pogba, Tunnicliffe i Morrison. Ten pierwszy znakomicie trzyma się na nogach, ma świetne podania (prawa, lewa - bez róznicy) i dobrze pracuje w defensywie. Generalnie mocno wyróżnia się na tyle reszty ze względu na swoją posturę, stąd ciekawy jestem jakby się sprawdził na wyższym poziomie. Tunnicliffe przypomina mi zaś mocno Fletchera pod względem roboty jaką wykonuje, z tą różnicą, że wydaje się być bardziej mobilny i zwrotny. Waleczny, z dobrym przyśpieszeniem (w pierwszej połowie przeprowadził cudowny rajd niemal od własnego pola karnego, aż pod pole karne przeciwnika, przed którym został sfaulowany) i przeglądem pola. Morrison zaś zagrał dziś między liniami, ale był praktycznie wszędzie. Niesamowicie uniwersalny piłkarz, który każdym swoim występem potwierdza, iż talentu mu nie brak a nadzieje w nim pokładane nie są przypadkowe. tu już nawet nie chodzi o bramkę, która swoją drogą również była świetna (niesamowity spokój w polu karnym, dzięki któremu udało mu się zgubić chyba 3 obrońców), ale ogólną grę i lekkość z jaką mijał rywali i odnajdował swoich partnerów z drużyny. Chłopak po prostu ma dar i wypada się modlić aby sprawy pozaboiskowe nie przeszkodziły mu w drodze na szczyt. W sobotę gramy z mało wymagającym rywalem w FA Cup, więc biorąc pod uwagę naszą sytuację w kwestii skrzydłowych (Giggs i Nani oszczędzani, Park i Valencia kontuzja), chciałbym zobaczyć go na ławce, a w perspektywie, może jako zmiennika w drugiej połowie dla Obertana lub Bebe (bo podejrzewam, że to oni zaczną mecz na skrzydłach).
Faktycznie, tak jak pisał Michał, widoczny był brak napastnika. Gdyby wyszedł np. Cofie to podejrzewam, że ustrzeliłby kilka bramek, bo w formie ostatnio był wybornej (Keane zresztą też). Z defensywy na plus znów Thorpe, który imponuje w kolejnym już meczu spokojem i dobrą organizacją gry. Cole również nieźle radził sobie na skrzydle, jednak dziś graliśmy wyjątkowo często przez środek, więc został nieco przyćmiony przez świetny występ trójki innych pomocników.
Ogólnie rzecz biorąc jest sporo powodów do patrzenia w przyszłość z optymizmem. W pierwszej połowie chłopaki grali niemal kosmiczny football, nie pozwalając rywalowi nawet powąchać piłki. Pozostaje czekać na wyjazd do Liverpoolu - oby zdążyli się wykurować napastnicy, bo takie szanse jak dziś, trzeba po prostu wykorzystywać.
17-02-2011 01:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #293
Re: Rezerwy i młodzież
Cofie ma mieć operację kolana, który go wykluczy z gry na kilka tygodni, więc pewnie nie ma na niego co liczyć. Keane powinien być jednak zdrów.

Cytat:Tunnicliffe przypomina mi zaś mocno Fletchera pod względem roboty jaką wykonuje, z tą różnicą, że wydaje się być bardziej mobilny i zwrotny.
Ja zaś kiedy zobaczyłem po raz pierwszy Ryana (w Anglii u-16) powiedziałem, że to drugi Gerrard Wink W każdym razie to jest typ box to box.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-02-2011 08:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #294
Re: Rezerwy i młodzież
Więc potencjał jest. Przyznam, że jeszcze te 3-4 lata temu nie przywiązywałem większej uwagi do tego co się dzieje z naszymi młodzikami, jak się rozwijają i jak rokują. Włączanie do pierwszego składu wychowanków jest jednak integralną częścią budowy zespołu i można jedynie głośno przyklasnąć, że w akademii jest tyle rozwijających się talentów. Oczywiście pojawiają się także wątpliwości czy my aby nie 'produkujemy' piłkarzy, którzy u nas nie dostają realnej szansy, są sprzedawani i radzą sobie na prawdę dobrze w innych zespołach. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie podobny los nie spotka Dannego czy Toma, z którymi choćby ja wiążę spore nadzieje i nawet w międzyczasie coraz bardziej odchodzę od konkluzji, że może by tak wstrzymać się póki co z kupnem skrzydłowego. Liczę też, że po sezonie na wypożyczenie pójdą Pogba czy Morrison (oczywiście nie tylko oni, ale z tych młodych jakoś oni dwaj wybitnie zapadli mi w pamięć). Zmiana pokoleniowa nadchodzi co do tego chyba nie ma wątpliwości, Gary doczekał się swojego następcy, wszyscy się go doczekaliśmy, czas na zastępstwo dla Scholsyego i Giggsa choć tu już chyba nie pójdzie tak łatwo i być może będzie potrzebny (spektakularny?) transfer.

michal85 napisał(a):Mnie jakoś Macheda nigdy tak bardzo nie przekonywał. Zawsze wyżej ceniłem Welbecka

+
Dla Makedy United to za wysokie progi.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
17-02-2011 09:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #295
Re: Rezerwy i młodzież
michal85 napisał(a):Mnie jakoś Macheda nigdy tak bardzo nie przekonywał. Zawsze wyżej ceniłem Welbecka

Ja ich zawsze traktowałem mniej więcej po równo, jeżeli chodzi o ocenę ich talentu. Bo ich styl gry bardzo się różni od siebie. Z Machedy będzie pożytek jako egzekutora, a z Welbecka jako napastnika potrafiącego samemu stworzyć sytuację bramkową. Zobaczymy, jak to się dalej potoczy. Cały czas mówiłem, że najlepiej było Machedę wypożyczyć do klubu PL, no ale może tak się stanie w sezonie 20011/2012. Nie ma co go sprzedawać, nawet nie chcę o tym słyszeć. Z całą pewnością dwaj najbardziej perspektywiczni napastnicy w United (Groszka już nie liczę, bo on już jest IMO napastnikiem ukształtowanym, który często ratuje nam dupę).

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
17-02-2011 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #296
Re: Rezerwy i młodzież
Mubinio napisał(a):Z Machedy będzie pożytek jako egzekutora

Groch jest od tego. Chwała mu za bramki z Villą i Sunderlandem ale jak na moje jest nam zbędny, no chyba że jak piszesz da się go na wypożyczenie do któregoś zespołu z EPL i będzie można wyrokować.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
17-02-2011 11:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #297
Re: Rezerwy i młodzież
W meczu z Newcastle nasi mieli aż 35 strzałów na bramkę i szkoda, że wpadł tylko jeden gol.

Poniżej skrót meczu:

http://dai.ly/fyyrHA

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
17-02-2011 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amadi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #298
Re: Rezerwy i młodzież
Jak sobie radzi Oliver Norwood? Z tego co mi wiadomo to bardzo dobrze wykonuje wolne, ale jak z resztą gry? Widziałem kilka kompilacji z meczy rezerw oraz akcje z komentarzami (m.in. Garrego Nevilla Tongue) i dość często słyszę "Norwood! What a wonderful pass!". No ale takie filmiki to nie to samo co obejrzeć cały mecz.
18-02-2011 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #299
Re: Rezerwy i młodzież
Oli to dobry zawodnik, ale mnie jakoś nigdy nie zachwycił. Wyjdzie mu nieraz kapitalny strzał, dobre podanie, ale zawsze w akademii i w rezerwach podobał mi się ktoś bardziej (konkretnie James, który jednak teraz ma problemy zdrowotne). Oczywiście, niczego nie można przekreślać, bo talent Norwooda może niespodziewanie eksplodować, ale bardziej skłaniałbym się do wersji, że niebawem podzieli los Stewarta i zasili szeregi którejś z drużyn z zaplecza Premier League. Akurat na pozycji środkowego pomocnika mamy wśród młodzieży w czym wybierać i moim zdaniem Tunniclife, James i Pogba rokują lepiej.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
18-02-2011 23:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amadi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 0
Post: #300
Re: Rezerwy i młodzież
Z tego co widziałem to Pogba gra niesamowicie. Ma bardzo dobre warunki fizyczne, jest wysoki (186) cm, szybki. Powinien nabrać trochę masy mięśniowej, ale to wystarczy kilka dodatkowych sesji na siłowni. Jest fantastyczny technicznie, no i jego strzały powalają na kolana.
Jest też "gwiazdką" młodzieżowej reprezentacji Francji.
Mam nadzieję, że SAF da mu szansę w dzisiejszym meczu FA Cup.
19-02-2011 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości