Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółko wzajemnej adoracji
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #2656
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Było i się skończyło.

Ale nic jeszcze nie stracone... Chyba.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-08-2012 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #2657
Re: Kółko wzajemnej adoracji
AFAIR w wakacje rok temu było jeszcze gorzej. zacznie się sezon to wróci (jako taki) ruch na forum. To forum i tak ma stałą liczbę użytkowników, raczej mało świeżaków się pojawia i szybko odpadają.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
13-08-2012 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #2658
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Krix napisał(a):NC: Mówi Pan w liczbie mnogiej - czy to wskazówka?
K: Raczej nie, przyzwyczaiłem się tak mówić odkąd nawiązałem współpracę z moim asystentem. W sumie dziwne, że informacja ta jeszcze nie przedarła się do mediów, ponieważ osoba, która od dwóch miesięcy jest numerem dwa w sztabie to wybitny piłkarz, genialny taktyk i świetnie zapowiadający się trener. Mówię to oficjalnie i możecie śmiało wydrukować, że srebrno-malachitowe barwy przybrał Gary Neville.

Już o tym zapomniałem :lol:

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
13-08-2012 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2659
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Wróci Wasz Redzio i będzie forum pełne życia ;*

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-08-2012 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #2660
Re: Kółko wzajemnej adoracji
ufff ulżyło mi, dzięki :mrgreen:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-08-2012 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2661
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Lasq napisał(a):raczej mało świeżaków się pojawia i szybko odpadają.

Ciekawe czemu Smile
13-08-2012 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #2662
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Trzeba przeczytać tytuł tego wątku i odpowiedź nasuwa się sama Wink

A co do pod upadłości forum to trzeba pamiętać, że tworzą je przede wszystkim ludzie tu piszący. Jeżeli się zmobilizujemy i zaczniemy dyskutować to te miejsce znów odzyska dawny blask. Wszyscy starzy forumowicze, którym zależy na tym miejscu powinni naprawdę wziąć się w garść bo to od nich zależy przyszłość tego zbiorowiska. Nikt nowy teraz nie wejdzie i nie zacznie pisać na takim "pustaku". Stara gwardia musi zatem wrócić i żyć. Byłoby szkoda stracić te forum, pomimo paru faktów z przeszłości polubiłem te miejsce i was.

Osobną sprawą jest administracja i olewanie po części swoich obowiązków, może tu potrzebny jest świeży powiew?

Pozdrawiam
13-08-2012 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2663
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Hubercik napisał(a):Ciekawe czemu Smile
Bo nie ma dżemu.

Gdzie jest Groszek?
13-08-2012 23:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2664
Re: Kółko wzajemnej adoracji
:lol:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-08-2012 09:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #2665
Re: Kółko wzajemnej adoracji
kaka napisał(a):Trzeba przeczytać tytuł tego wątku i odpowiedź nasuwa się sama

Bez przesady, mamy to raczej za sobą ;]

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
14-08-2012 15:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #2666
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Fakt. A wbić do TWA też było całkiem łatwo, wystarczyło brać udział w jednej z gier forumowych, na które aktualnie był popyt (od snookera przez haxball do piłkarzyków) :-D

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
14-08-2012 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #2667
Re: Kółko wzajemnej adoracji
snooker - tam to się działo

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
14-08-2012 20:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #2668
Re: Kółko wzajemnej adoracji
kurde w snookera w ogóle nie grałem, a w haxa króciutko. Nie jestem w KWA Sad

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
14-08-2012 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #2669
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Matys, na DW siedzisz pod nickiem badbull? Big Grin
Bo ja też tam spamuje a pan pod takim nickiem chyba najwięcej tam pisze Big Grin

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
14-08-2012 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #2670
Re: Kółko wzajemnej adoracji
KARTONick napisał(a):Matys, na DW siedzisz pod nickiem badbull?
Nie. Ja tam przez 5 lat napisałem 500 postów, więc zbytnio się tam nie udzielam. Piszę tylko do czasu do czasu, jak wchodzę zassać jakiś album, to zajrzę do Sportu i odpiszę jak jest na co i komu, bo większość postów i userów nie nadaje się do dyskusji.
kaka napisał(a):Trzeba przeczytać tytuł tego wątku i odpowiedź nasuwa się sama

A co do pod upadłości forum to trzeba pamiętać, że tworzą je przede wszystkim ludzie tu piszący. Jeżeli się zmobilizujemy i zaczniemy dyskutować to te miejsce znów odzyska dawny blask. Wszyscy starzy forumowicze, którym zależy na tym miejscu powinni naprawdę wziąć się w garść bo to od nich zależy przyszłość tego zbiorowiska. Nikt nowy teraz nie wejdzie i nie zacznie pisać na takim "pustaku". Stara gwardia musi zatem wrócić i żyć. Byłoby szkoda stracić te forum, pomimo paru faktów z przeszłości polubiłem te miejsce i was.

Osobną sprawą jest administracja i olewanie po części swoich obowiązków, może tu potrzebny jest świeży powiew?

Pozdrawiam
Tylko to nie jest kwestia mobilizacji, a chęci pisania. Nie będę się przecież zmuszał do pisania na forum :lol:

Jeszcze co do pierwszego zdania, nigdy się nie adorowaliśmy i zamykaliśmy na nowych userów.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
15-08-2012 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości