Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółko wzajemnej adoracji
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2716
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Hubercik napisał(a):Z resztą skoro jesteś taki obyty
Hubercik napisał(a):to możesz pierdolić takie farmazony

Hubercik napisał(a):Pamiętaj jednak, że tak jak Ty jestem człowiekiem i traktuj mnie tak jak sam chcesz, żebym Cię traktował.

Easy, takie luźne z ostatnich minut Tongue

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2012 21:16 przez Kosma.)
12-09-2012 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2717
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Adis napisał(a):Siema siema Patryś, nie ma jak w domu, co nie?
Dokładnie, polskie piwo najlepsze jest Wink

KARTONick napisał(a):Witaj ponownie Toster Foster! <śmieszek>
Widzę, że mamy kolego delikwenta do naprostowania Cool



Mój Blog: Pod presją czasu
12-09-2012 22:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2718
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Panie Krzyśku wyrywaj sobie pan z kontekstu wszystko co chcesz, ale moje posty zostaw w spokoju. To, że mam inne poglądy od ciebie, i wyrobiłeś sobie jakąś bzdurną opinię w oparciu o nie wiem nawet co to twoja sprawa, ale takie czepianie się byle czego jest chyba trochę za niskie jak na twój wysoki poziom jak mniemam masz się za lepszego, więc daruj sobie ;]
12-09-2012 22:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2719
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Huh
Kontekst nic nie zmieniał. Tak sobie wrzuciłem, ale widać ukłuło. Przepraszam.

Gdzie jest Groszek?
12-09-2012 22:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #2720
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Spokój Angry

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-09-2012 07:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #2721
RE: Kółko wzajemnej adoracji
[Obrazek: 90233709665356232500.gif]

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
13-09-2012 10:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2722
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Chcieliście kłótni, ja wam załatwiam, a jedynie Adis się cieszy Tongue

Gdzie jest Groszek?
13-09-2012 11:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #2723
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Nazywasz to kłótnią? :/

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-09-2012 14:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2724
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Była to ostatnia próba z wyratowania się z tego, co palnąłem Tongue
A palnąłem... bo myślałem, że o choćby kaman we wzajemnej adoracji.

Gdzie jest Groszek?
13-09-2012 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2725
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Czy HaxBall żyje jeszcze na tym forum? Nie pamiętam kiedy ostatni raz grałem i nie powiem chętnie bym sobie trochę przy tym rozerwał.



Mój Blog: Pod presją czasu
14-09-2012 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2726
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Ja sobie troszkę indywidualnie pykam Wink Ostatnio coś robakowi do łba strzeliło i założył pokój, ale to był jedyny pokój od jakiegoś pół roku albo dłużej Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-09-2012 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2727
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Ja zakręciłem się na kilku innych forach (nie o tematyce stricte haxballowej), gdzie pod nieco zmienionymi personaliami pykam z powodzeniem (choć raczej w turniejach 1v1). Od czasu do czasu też pohostuję sobie otwarty room, ale, co tu dużo mówić - dla eks-kadrowicza przeciętny wizytator problemem nie jest. Big Grin

Generalnie, z formy nie wypadłem, przeniesienie działu Haxball do archiwum to nie był mój pomysł (na początku nawet chciałem protestować), i jakby pojawiła się jakaś idea reaktywacji czegoś - towarzyskiej gry, ligi, nawet kadry - jestem za. Smile

Ach, i jeszcze jedno - hostować mogę dalej, więc jakby ktoś reflektował na partyjkę, to jeden znak na shoucie i reszta zależy już tylko od tego, czy akurat zajrzę na forum. Wink

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2012 17:58 przez Intel.)
14-09-2012 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2728
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Póki jestem na swoim necie, a nie akademikowym jestem bardzo za. W końcu to ja Robakowi powiedziałem, żeby dał linka do naszej gry na czat Tongue

Gdzie jest Groszek?
14-09-2012 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2729
RE: Kółko wzajemnej adoracji
W takim razie nic nie stoi na przeszkodzi by postawić hosta i trochę pograć, jak za dawnych czasów, na starym forum Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
14-09-2012 18:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #2730
RE: Kółko wzajemnej adoracji
(14-09-2012 18:10)Krix napisał(a):  Póki jestem na swoim necie, a nie akademikowym jestem bardzo za.
Ja natomiast dokładnie na odwrót, dopiero od października będę mógł grać (i hostować). Tongue

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
14-09-2012 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości