Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółko wzajemnej adoracji
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #2926
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Ja to się lepiej może nie będę wypowiadał Tongue

eot

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
22-10-2013 22:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #2927
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Hubson napisał(a):A napisałem o ruudzie bo jako jedyny nie licząc tych dwóch którzy moim kosztem chcą zaplusować Ci wturuje w tej dziecinadzie z minusami

Nikomu nie chce plusować. To raz. Dwa to powiedzcie mi po co są te minusy? Ja to traktuję tak, że jeśli ktoś napiszę rzecz z którą kompletnie się nie zgadzam i uważam ją za kompletną głupotę to wtedy daje minusa - nie chce mi się odpowiadać na takie posty. Skoro ma być taka spina o te minusy i plusy to napiszmy prośbę do Radzia niech je wyłączy. Potem się obrywa ludziom, że są gamoniami, bo używają tej opcji.

Hubson napisał(a):I to ja zostałem "zjedzony" za własne zdanie bo jako jedyny jestem daleki od wyciągania daleko idących wniosków już teraz i nie krytykujący zespołu już teraz co czyni mnie jakimś debilem, bo daje sobie więcej czasu niż wy na zapracowanie tego...Napisałem post, może odniosłem się trochę za daleko (do Berby, a o fanboju napisałem, że mogę nim zostać a nie, że nim jestem).

Więc nikogo KTO NIE ZASŁUŻYŁ nie obraziłem... I sorry koleżko, nie ja tu jestem zakłamany ;]

Nie widziałem, żeby ktoś Cię zjadł za twoje zdanie o Moyesie, nie widziałem, a na pewno to nie byłem ja. Cała akcja zaczęła się po twoich ironicznych postach, najpierw o meczu w LM, a potem w PL. A najbardziej mnie zdenerwowało to:

Hubson napisał(a):W sumie to fajny moment, bo trochę "fanów" United sobie poucieka. Tutaj oczywiście każdy się będzie zarzekał, że woli "przeczekać" Moyesa albo i tak zostanie przy klubie, ale czy faktycznie jest się za klubem, jeżeli non stop się obwinia nowego coacha za wszystko co się tylko da?

Czy można być prawdziwym kibicem? Hubert będzie oceniał kto nim jest, a kto nie, chociaż guzik wie ile użytkownicy RC kibicują United, jaki mają do tego stosunek itp. Podsumowując: ja nie jestem dobrym kibicem, bo ciągle krytykuję Moyesa, Michał nie jest dobrym kibicem, bo wciąż krytykuję Rooneya...sezonowcy, którymi jedyny prawdziwy kibic Hubert gardzi i cieszy się na myśl, że odwrócą się od United.


PS: Krisu odwalił kawał dobrej roboty z tym tekstem Big Grin

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2013 23:21 przez Ruuuuuuuuuud.)
22-10-2013 23:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2928
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Ruuuuuuuuuud napisał(a):PS: Krisu odwalił kawał dobrej roboty z tym tekstem Big Grin

[Obrazek: oh_stop_it_you____by_citromosfagyi-d64reaj.png]

Gdzie jest Groszek?
22-10-2013 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2929
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Czy można być prawdziwym kibicem? Hubert będzie oceniał kto nim jest, a kto nie, chociaż guzik wie ile użytkownicy RC kibicują United, jaki mają do tego stosunek itp. Podsumowując: ja nie jestem dobrym kibicem, bo ciągle krytykuję Moyesa, Michał nie jest dobrym kibicem, bo wciąż krytykuję Rooneya...sezonowcy, którymi jedyny prawdziwy kibic Hubert gardzi i cieszy się na myśl, że odwrócą się od United.


Ja pierdole... Ręce opadają... Równie dobrze też mogę Ci wjebać minusa bo to co napisałes też jest głupotą bo z jakiej racji wmawiasz mi, że oceniam kto jest "prawdziwym" kibicem? To, że mam dość tego, że zewsząd każdy znalazł sobie za kozła ofiarnego gościa, który ma nas prowadzić i daje mu większy kredyt zaufania niż parenaście meczów nie znaczy, że was oceniam, cokolwiek każę wam robić czy wami gardzę. Po prostu sądziłem, że chociaż tu na forum, które uważa się tudzież uważało za dosyć dobre w polskiej społeczności United można wymagać więcej, jednak chyba nie... W sumie teraz to mnie to pierdoli, róbcie co chcecie, i tak nic nie zmienicie więc wasze "gorzkie żale" i tak się na nic zdadzą.
23-10-2013 00:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #2930
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Hubson
Cytat:Musisz mieć strasznie nudne życie, że o* 2 w nocy piszesz
*prawie

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
23-10-2013 00:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2931
RE: Kółko wzajemnej adoracji
A ja znów sprawko, ale teraz piszę i zmyślam, a nie zastanawiam się, o co w nim chodzi Big Grin

E: Na forum jestem teraz ja, Under i Hubson. Wraz z botem Google można by jakąś flaszkę na zgodę obalić...

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2013 00:48 przez Kosma.)
23-10-2013 00:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #2932
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Po prostu masz strasznie nudne życie tak jak ja.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
23-10-2013 01:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #2933
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Google Bot dobry partner do picia, potwierdzone info!
23-10-2013 05:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2934
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Skoro ma być taka spina o te minusy i plusy to napiszmy prośbę do Radzia niech je wyłączy.

I tak byłyby wyłączone za dwa lata, kiedy już wszyscy by się pozabijali Big Grin

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2013 06:25 przez RedLucas.)
23-10-2013 06:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #2935
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Krix napisał(a):Wraz z botem Google można by jakąś flaszkę na zgodę obalić...
Google Bot na pewno wyszuka rozwiązanie problemu.
RedLucas napisał(a):I tak byłyby wyłączone za dwa lata, kiedy już wszyscy by się pozabijali
Big Grin


Fan United od 1992 roku
23-10-2013 07:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2936
RE: Kółko wzajemnej adoracji
RedLucas napisał(a):I tak byłyby wyłączone za dwa lata, kiedy już wszyscy by się pozabijali Big Grin
A chcesz minusa za takie insynuacje?

Gdzie jest Groszek?
23-10-2013 09:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #2937
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Minus dla Krixa bo kiedys mial fajniejszy nick.
23-10-2013 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2938
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Minus dla Cepilka, bo miał mi dać minusa, a skończyło się na czczym gadaniu.

Gdzie jest Groszek?
23-10-2013 13:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #2939
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Minus dla Krisa bo sie czepia
23-10-2013 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2940
RE: Kółko wzajemnej adoracji
(23-10-2013 09:53)Krix napisał(a):  
RedLucas napisał(a):I tak byłyby wyłączone za dwa lata, kiedy już wszyscy by się pozabijali Big Grin
A chcesz minusa za takie insynuacje?

A chcesz minusa za szukanie dymu?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
23-10-2013 14:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości