Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółko wzajemnej adoracji
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #2491
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Byłem, zablokowałem.
Marszałkowską to raczej nie przeszedłeś.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
12-11-2011 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2492
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Pozdrów bandytów z Niemiec i policji.

Gdzie jest Groszek?
12-11-2011 22:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #2493
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Nie mam takich znajomości, musisz poradzić sobie sam. Może patrioci, którzy zrobili rozpierdol na Placu Konstytucji zostawili namiary żeby zapłacić za szkody.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
12-11-2011 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #2494
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Dziwne czasy, żeby patriotyczny marsz FASZYSTÓW blokował w proteście patriotyczny ruch LEWACKI. Ja do tej pory nie wiem na chuj i jedno i drugie i kto wiedząc i tak co się stanie dopuścił obie grupy do siebie. Na szczęście do Warszawy daleko, na wsi spokój w chuju mam (zresztą i tak nie ogarnąłbym tych 'wielkich' jedynie słusznych ideologii).

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
12-11-2011 22:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #2495
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Raczej policja zablokowała a nie Ty Wink Gdyby nie kordon policyjny to raczej długo by się lewacka blokada nie utrzymała patrząc na dysproporcje liczebne

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
13-11-2011 00:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #2496
Re: Kółko wzajemnej adoracji
A co, podoba ci się jak biją ludzi?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
13-11-2011 01:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #2497
Re: Kółko wzajemnej adoracji
http://www.youtube.com/watch?v=BHTrAcSHdsU

Nie bardzo

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
13-11-2011 02:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #2498
Re: Kółko wzajemnej adoracji
To skąd ta radocha, że "blokada by się nie utrzymała"? Patrioci zrobili by z nami to, co zrobili z Placem Konstytucji.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
13-11-2011 10:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #2499
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Przypuśćmy jakby aresztowano ok 100 Polaków bijących pałami Niemców w Niemczech.

Tusk z Sikorskim by języka miesiąc z pizdy Merkel nie wyjmowali. TVN by się zapłakał, a GW wydała by numer po niemiecku, ewentualnie czarno biały druk.
Smutne.

panopticum, serio byłeś tam po drugiej stronie? ;]

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-11-2011 10:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #2500
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Nie radocha, po prostu stwierdzenie faktu. Po co mówisz, że coś zablokowałeś skoro nie zablokowałeś Smile

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
13-11-2011 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #2501
Re: Kółko wzajemnej adoracji
A sorry, używasz tych emoticonek jakby ci sprawiało radochę.
Policja nie stała tam, bo chciała blokować marsz, tylko żeby nie dopuścić do rozróby. A więc tak, to my zablokowaliśmy marsz.
Mata napisał(a):panopticum, serio byłeś tam po drugiej stronie? ;]
No jasne że tak.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
13-11-2011 12:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2502
Re: Kółko wzajemnej (poza czerwonym ścierwem) adoracji
daniel napisał(a):Dziwne czasy, żeby patriotyczny marsz FASZYSTÓW
W dupie byłeś, gówno widziałeś.

Kilkadziesiąt tysięcy ludzi: kilkulatków, po ludzi starych, kobiet, całych rodzin, a nawet ludzi obcego pochodzenia - wszyscy z biało-czerwonymi flagami - jakim prawem nazywasz ich faszystami?! Ludzie o sympatiach od mocno narodowych z ONR, przez pobożnych socjalistów z PiSu, przez wolnościowców z UPR i KNP po przede wszystkim zwykłych obywateli, którzy w tym dniu chcieli razem przejść ulicami stolicy z bialo-czerwoną flagą w dłoni!! Gdzie tu jest faszyzm pytam się!?

Kilkuset ludzi, którym organizatorzy marszu próbowali przeciwdziałać zrobili, co mieli zamiar zrobić i należy to potępić. Natomiast działań (a czasem ich braku) policji NIC nie usprawiedliwi.
Policja, milicja - jeden ch*j!!

Tu macie policję w jednym przypadku znęcającą się nad zatrzymanym, w dwóch pozostałych lejącą ludzi tylko za to, że mieli przy sobie flagę. W jednym przypadku zlali człowieka, którego chwilę wcześniej okładali bandyci z Antify, za którymi nie chciało im się gonić.
http://www.youtube.com/watch?v=BHTrAcSHdsU
http://www.youtube.com/watch?v=5l217mtvA98
http://www.youtube.com/watch?v=GtmT-QNL164

A tu macie organizatora, który broni samochodów TVNowskich przed atakiem przy biernej postawie policji.
http://www.youtube.com/watch?v=MrwS3sJxUgk

E: http://www.youtube.com/watch?v=iEJn3SvnQlY :arrow: film uzupełniony o Donalda Tfu!ska

Gdzie jest Groszek?
13-11-2011 14:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #2503
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Kris1908 napisał(a):W dupie byłeś, gówno widziałeś.

Lovely.

To na czym polega (czy też polegał) Marsz Niepodległości wiem. W skrócie (może zbyt ogólnikowo) nazwałem dwie strony barykady ideowo bardzo się różniące, które chciały celebrować patriotyczne święto. W zasadzie miał być to konflikt światopoglądowy, który co wiadome było przerodzi się w konflikt bezpośredni (fizyczny). Jak wspomniałem ja mam wyjebane, pierdolą zarówno Ci, którzy uważają, że zrobili co w ich mocy by do eskalacji przemocy nie doszło (policja plus władze Warszawy reprezentowane przez PO) jak i zarówno Ci (reprezentanci Pisu i środowisk lewackich), którzy tłumaczą gamoni którzy pod pretekstem świeta narodowego, kultywowania tradycji i podkreślania polskości, urządzili sobie demolkę, street fighter i chuj kto kogo i dlaczego.
Jak już sypiemy filmikami to moje odczucia na temat tego wszystkiego idealnie opisuje:

[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/K38o3mSapBc[/flash]

(uprzedzając jakieś sapy, mam głęboko w dupie - tak w tej której Kris jak twierdzisz byłem - że wypowiedz pochodzi z superstacji)

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
13-11-2011 23:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2504
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Imć wyżej bredzi.

Zejście z ulic ludzi normalnych byłoby zwycięstwem bandytów z jednej i drugiej strony barykady. Nie będą mi bandyci z Niemiec i Polski spod znaku Che, Marksa i Mao, a także ci spod znaków pozornie przeciwnych zabraniali iść w Dniu Niepodległości z polską flagą w ręku. Nie ma takiej opcji, by tej hołocie ulegać.

Gdzie jest Groszek?
14-11-2011 14:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2505
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Odpuszczenie nie zawsze równa się oddaniu wygranej.
Tak samo jak ucieczka nie zawsze jest tchórzostwem.

Jeżeli to miało by pomóc, to brak takiego marszu w jednym roku straszna ujmą na honorze być nie powinno, zwłaszcza, jeżeli mogło by to naprawić problem. Ale jeżeli miało by się odbyć coś takiego a i tak nikt z tym nic by nie zrobił to faktycznie było by to bardzo nieodpowiednie zachowanie. Nawiązuję tutaj do wypowiedzi, która mieści się w filmiku od daniela.

Z resztą daniel napisał, że wypowiedź gościa najlepiej oddaje jego odczucia co do całej sytuacji a nie, że należy iść za jego radą, więc nikt nikomu nie każe postępować tak jak mówi gość z filmiku.

Oczywiście no offence, nikomu nie mówię jak ma myśleć a jedynie wyrażam swój pogląd na sprawę.
14-11-2011 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości