Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółko wzajemnej adoracji
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2986
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Jeżeli już wywołujesz mnie do tablicy to może zacznij od siebie człowieku bo mam wrażenie, że Twoja pasja czyli polityka za bardzo upodabnia Cię do ludzi, których krytykujesz za sprawowanie władzy nad naszym państwem w dodatku sam wymyślając jakieś bzdurne reguły zasady i do tego odbierając mi prawo do mieszkania tutaj. Chyba masz krótką pamięć skoro nie pamiętasz od czego zaczęła się Twoja niechęć do mnie a potem zarzucaj mi cokolwiek. Otóż słowa wymienione w cudzysłowiu odnosiły się właśnie do Undera, który podobnie jak Ty myśli chyba, że może oceniać wszystko i wszystkich i porównywać do siebie jak do kogoś lepszego i krytykować go i jeszcze oburzając się, że ktoś się z tym nie zgadza bo przecież moje zdanie jest "mojsze niż Twojsze" a jak to nie działa to moje zdanie jest "najmojsze" i tyle. (nie nawiązywać do mojszego)
To było o Underze, który sam zbierał żniwo tego jak się zwracał tutaj do mnie do Was i jak się tu "panoszył" z tym swoim przeświadczeniem, że on wszystko wie najlepiej. Oczywiście ja też nie miałem najefektowniejszego entre podobnie jak teraz nie mam dobrej sławy bo non stop "pierdolę głupoty", bo mam inne zdanie, nie wyrzucam z klubu trenera który pracuje dopiero prawie pół roku, ale na pewno nie odnosiłem się do wszystkich tak jak Under.

Dalej... Cenisz Undera za to, że ma swoje zdanie, które jest oderwane od rzeczywistości. Nie ja jeden z naszych wspólnych znajomych stoimy murem za Moyesem a tylko na mnie wieszasz za to psy, być może dlatego, że nadmiernie przesadzam z ironizowaniem. Natomiast jeżeli Smalling gra najlepszy sezon odkąd tu jest a ktoś mi pisze, że jest słaby bo źle wyprowadza piłkę albo bo jest słaby w ofensywie jak gra na prawej obronie i robi to na shoucie co 2 dni a potem daje mi minusa z tekstem "za głupotę" a nie umie się nawet do tego odnieść to sorry, nie zgadza się bo może powiedzieć dlaczego, a nie "Ty mówisz źle, dam Ci minusa to przestaniesz pisać inaczej niż ja". Co innego podejście Reda, który umie napisać "konkretny" post nawet jeżeli odpisuje na "głupoty"

Co do Silvana no to sorry, ale jak gość, który kibicuje United dużo dłużej niż ja, który widział x więcej meczów i powinien mieć o wiele więcej powodów niż ja by stać za klubem a nie śmiać się z niego układa jakiś frajerski tekst stylizowany na Biblię który jest wycelowany we mnie bo zamiast krytykować wszystko co w grze United nie hulało i mam dużo większą tolerancję na błędy no to miałem mu klaskać? Przekazać mu paczkę przez kumpla? Napisałem jedynie, że osoba w takim wieku mogła by sobie darować takie teksty a Ty już to nad interpretujesz. Poza tym już widzę jak piszesz podobny tekst do Wiktora, Jarka czy choćby do Bartka Laseckiego.

Więc człowieku odbij ode mnie bo sam zacząłeś mi prawić kazania co mogę czego nie, za kim powinienem być a za kim nie i czy mogę tu mieszkać czy nie a ponieważ miałem inne zdanie to zacząłeś mnie traktować jak jakiegoś debila. To, że takich ludzi jak Ty jest mniej nie znaczy, że jesteś wyjątkowy a mnie też znasz na tyle mało, że wątpie byś mógł mnie oceniać a robisz to za każdym razem.

Nie każdy musi mnie traktować jak Ty bo nie każdy ma do tego powody drogi Krzysztofie. I zamiast wyrywać kolejne konteksty i cytować 20 moich pojedynczych zdań po prostu odbij bo skoro już nawiązałeś do mnie to odpisałem nie żeby Cię atakować a żeby się bronić. I żebyś wiedział, że nie mam zamiaru tutaj nic więcej napisać, więc naprawdę daruj sobie.
29-12-2013 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2987
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Hubson napisał(a):Jeżeli już wywołujesz mnie do tablicy
Nie wywołałem, pisałem to do Michała po części jako przykład bezsensownego czepiania się, jak kto kogo ocenił w oskarach.

Zatem, skoro twoje założenie po słowie "jeśli" nie jest spełnione, to reszta słów jest nieaktualna. Dlatego nie ma sensu, żebym je czytał.

Gdzie jest Groszek?
29-12-2013 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #2988
RE: Kółko wzajemnej adoracji
[Obrazek: aVZgT.gif]
29-12-2013 14:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2989
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Spóźniłeś się z gifem, który swoją drogą się tu zawsze pojawia, albowiem właśnie zamknąłem niedoszłą konwersację z tym typem Smile
Zapraszam za kolejne dwa miesiące, jak ktoś się będzie kłócił.

Gdzie jest Groszek?
29-12-2013 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #2990
RE: Kółko wzajemnej adoracji
I still have faith!
29-12-2013 14:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #2991
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Co się dzieje z Fosterem? Zagląda tu jeszcze? A może przeniósł się na inne forum?
29-12-2013 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2992
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Foster reaktywował chyba swojego prywatnego bloga i coś tam skrobie z tego, co widziałem.

Gdzie jest Groszek?
29-12-2013 15:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2993
RE: Kółko wzajemnej adoracji
(29-12-2013 11:54)Krix napisał(a):  Na szczęście nie jestem już w Redlogu (w przeciwieństwie do mojego szanownego rozmówcy), więc czuję się zwolniony z wyższych sfer i mogę się bez bulu bratać z "chamstwem" Smile To raz.

Dwa, że nie oczekiwałem pytań, więc dobrze się składa, że nie masz.

Trzy - napisałeś, że brakowałoby ci osoby, która notorycznie pisała, że ktoś "pierdoli", "pracuje (...) chyba jako sprzątacz", "jest za głupi", zwraca się per "debil", "oszołom", "kretyn", prawi starszym nauki, jak z racji wieku winni się zachowywać, mając przez ten czas w podpisie "piękne" słowa o tolerancji i prawach człowieka.

Cztery: jak zwykle wkurzają mnie te oskary jako festiwal wzajemnego robienia sobie dobrze, dowartościowywania się i świętego oburzenia, że ktoś liże dupę komuś innemu niż wypada (patrz casus mój i Undera, patrz także mój punkt trzeci) albo komuś właśnie nie (patrz bodaj dwa lata temu, gdy napisałem, że wkurza mnie pewna pani). I jak zwykle napisałem swoje typy, żeby uznany i lubiany przez większość temat (a teraz jako jedna z opcji nieco ratujących RC) żył. I jak zwykle potem mam niesmak.
Na wstępie - proponuję zmienić źródło informacji. Nie wiem bowiem skąd Twoja pewność, że jestem w RL.

Nie zmienia to jednak faktu, że nie o wyższych sferach tutaj mowa, a o prowadzeniu dyskusji na poziomie.

I zauważ jedną rzecz - Ty swój wybór uargumentowałeś. I to właśnie tą argumentację skomentowałem, bo mnie delikatnie zaskoczyła (może pomyliłem Cię z kimś innym, ale jakoś spodziewałem się po Tobie czegoś innego). Ty natomiast nie masz pojęcia czym się kierowałem nominując np. Hubsona.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
29-12-2013 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #2994
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Under cham, prostak, też kiedyś pisałem że ludzie się kompletnie nie znają gdy się z nimi nie zgadzałem, tyle że ja miałem racje Big Grin w przeciwieństwie do naszego ulubionego usera

Czego nie znosze to argumentacja nie masz racji bo jesteś głupi co jego czy tam pchele często cechuje. A gdy proszę o argumenty, albo prosiłem bo teraz nie mam czasu na udzielanie się to cisza bo "Clev jest za słaby na United i tyle".
29-12-2013 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2995
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Uznaj Silvanowi, bo dużo głosów na mnie tam Cool

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-01-2014 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #2996
RE: Kółko wzajemnej adoracji
+1 Big Grin

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
02-01-2014 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2997
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Uznaj, bo to fajny człowiek jest, a nie z niskich pobudek Big Grin Gdyby nie był fajny, to by na mnie nie głosował...

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2014 17:03 przez Kosma.)
02-01-2014 17:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #2998
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Zagłosujecie na mnie jak dam każdemu po plusie? Blush
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2014 17:34 przez Cepilek.)
02-01-2014 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2999
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Ode mnie jeden masz, więc plusa możesz dać Big Grin

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-01-2014 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3000
RE: Kółko wzajemnej adoracji
kaka napisał(a):Co się dzieje z Fosterem? Zagląda tu jeszcze? A może przeniósł się na inne forum?
Żyję Smile zaglądam po prostu rzadziej.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-01-2014 22:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości