Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółko wzajemnej adoracji
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #151
Re: Kółko wzajemnej adoracji
radzio napisał(a):Panowie Ci należą do osób spokojnych oraz cierpliwych.

Hihihi. Big Grin

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
29-01-2008 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michelle Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 314
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 1
Post: #152
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Uwaga, teraz ja :mrgreen: :
MICHALINA
Mikael- któż jak Bóg?
Trochę skryte, trochę nieśmiałe a jednocześnie pełne wdzięku i majestatu. Wrażliwe na porażki lub zdradę, pełne rezerwy wobec innych.Potrafią przezwyciężyć największe życiowe trudności, stąd apodyktyczny stosunek do innych i bezwzględna ocena charakteru otaczających ją ludzi. Ale za to wzorowa żona i matka.
Pochodzenie:hebrajskie

MICHALINA - postrzegana jako skromna istotka, z której ust zawsze płyną dobre słowa, nawet gdy się zdenerwuje. Stara się być miła, sympatyczna i pomocna. Niestety lubi także się przekomarzać, co czasem denerwuje jej rozmówców. W życiu ceni proste konserwatywne zasady i nimi kieruje się przy każdym wyborze. Ceni przyjaciół szczerych i oddanych, na których można liczyć nie w dużych sprawach, ale tych najmniejszych. Michalina jest dość mało samodzielna, lub pomoc innych - ale za to znajomi ją uwielbiają - bo jest zawsze chętna do rozmowy i dyskusji o życiu.

Zgadza się tak na dwa razy...
Drugiego brak, trzeciego też. W ogóle to to imię jest przypadkiem, bo miałam być Marcelina (nie śmiać się!), bądź Joanna, ale Bogu dziękuję, że jednak Michalina. Zabawna historia z tym moim imieniem, ale nie będę się rozpisywać Wink.

Tomassen - popieram, że ten test jest głupotą. Ale napisać go w miarę dobrze muszę, bo jak się ma mamę nauczycielkę i do tego pracującą w tej samej szkole, to nie ma lekko Wink.

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not - Kurt Cobain

Twitter: @mchabowska
michalinachabowska.pl
HandballPlanet.com
29-01-2008 23:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #153
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Michelle napisał(a):Tomassen - popieram, że ten test jest głupotą. Ale napisać go w miarę dobrze muszę, bo jak się ma mamę nauczycielkę i do tego pracującą w tej samej szkole, to nie ma lekko Wink .

Mnie tego nie musisz mówić, bo mam taką samą sytuację... Przeje...chane jednym słowem

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
29-01-2008 23:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #154
Re: Kółko wzajemnej adoracji
I moje imiona:

Cytat:Maciej - imię męskie, zgrecyzowana forma hebr. מתתיהו Matatjahu, oznaczające dar od Boga, dar Jahwe. Imię to nosił apostoł wybrany po samobójstwie Judasza. Do XVI wieku imiona Maciej i Mateusz nie były w języku polskim rozróżniane.

Maciej obchodzi imieniny: 30 stycznia, 24 lutego, 14 maja, 3 czerwca i 11 listopada.

Drugie:
Cytat:Andrzej – imię męskie pochodzenia greckiego. Pochodzi od greckiego imienia będącego zdrobnieniem od imion złożonych zawierających wyraz aner – "człowiek, mężczyzna" (inne źródło tłumaczy je też jako: "dzielny, mężny"). Nosił je jeden z apostołów. Imię występuje także w Biblii.

Trzecie:
Cytat:Paweł - imię męskie pochodzenia łacińskiego. Paulus oznacza mały, drobny.

No gigantem to ja nie jestem ;-)

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
29-01-2008 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #155
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Mnie zaciekawił fragment z opisu mojego imienia: "AKTYWNOŚĆ: Jako dzieci lubią wagarować. W o­kresie dojrzewania ich nauka może ucierpieć. Trzeba pilnować, by kokieteria nie stała się jednym z przed­miotów ich szkolnego programu."
To jest straszne Big Grin

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
30-01-2008 00:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vtg87 Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #156
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Za to ja według wszystkich znaków na niebie i Ziemi powinnam być mądrym człowiekiem. Gdzie uciekła moja mądrość?! Zostal mi tylko zgodny ze znakiem zodiaku cholery ośli upór :/

Dobranoc wszystkim. To nie był dobry dzień. Jutrzejszy też nie będzie.

1908 and 1911 and 1952 and
1956 and 1957 and 1965 and
1967 and 1993 and 1994 and
1996 and 1997 and 1999 and
2000 and 2001 and 2003 and
2007 and 2008 and 2009 !!!!!
...as The Reds go marching on on on!!
---
<!-- m -->http://sktg.pl<!-- m -->

Piszę poprawnie po polsku.
30-01-2008 00:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jagusia92 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #157
Re: Kółko wzajemnej adoracji
A oto znaczenie mojego imienia:

Agnieszka
Cytat:Agnieszka, po łacinie Agnes, wzięła się od greckiego słowa hagnę, czyli "czysta, nieskalana". Prawie zawsze okazuje się, że dziewczynka, którą nazwaliśmy Agnieszką, jest nad wiek samodzielna, nie daje się urabiać i pokazuje swoje pazurki. Agnieszki wcześnie potrafią zapewnić sobie niezależność. Często już jako nastolatki stają się faktyczną głową rodziny, a przynajmniej rodzice muszą się liczyć z ich zdaniem. Młode Agnieszki szybko wchodzą w świat dorosłych i znajdują dla siebie pole do popisu, na którym mogą być pierwsze i najlepsze. Siła charakteru, niezależność, otwarty umysł, rozsądek i zawodowa sprawność - wszystko to jednak wcale nie przeszkadza Agnieszce być kobietą. Kiedy potrzeba, potrafi stać się prawdziwą ozdobą tego niedoskonałego świata. Agnieszki, zgodnie z magią swojego imienia, długo zachowują młodość, świeżość i ciekawość świata.W wieku dojrzałym mogą być wzięte za koleżanki swoich córek
30-01-2008 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szeszu Offline
Member
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #158
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Cytat:Szema- słuchać. Imię oznaczające osobę, którą wysłuchał Bóg.

Są to mężczyźni zorganizowani, cierpliwi, poważni,posiadający ogromną moc przekonywania innych. Nigdy nie zapominają wyrządzonych krzywd ani nie ulegają wpływom otoczenia. Potrafią być obiektywni, a także poświęcić wszystko dla sprawy, gdy zajdzie taka potrzeba. Cechuje ich pewność siebie, a w życiu kierują się intuicji. Inteligentni,bardziej niż dają to po sobie poznać. Nie są zbyt towarzyscy.

Pochodzenie:hebrajskie

Zdrobnienia:Szymuś, Szymonek

To się niby zgadza. :oops:

Hate your enemies
Save, save your friends
Find, find your place
Speak, speak the truth
30-01-2008 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #159
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Futbolowa, wszystkiego najlepszego :*
31-01-2008 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michelle Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 314
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 1
Post: #160
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Również dołączam się do życzeń Smile Wszystkiego naj i żebyś nam długo pisała Wink

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not - Kurt Cobain

Twitter: @mchabowska
michalinachabowska.pl
HandballPlanet.com
31-01-2008 21:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #161
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Wszystkiego Najlepszego. Big Grin
31-01-2008 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #162
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Wszystkiego najlepszego Smile Życzę darmowej wycieczki do Manchesteru na mecz z Poolem :mrgreen:
31-01-2008 22:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Freds Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #163
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Sto lat.
31-01-2008 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #164
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Sto lat i wytrwałości Wiktorze ;-)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
01-02-2008 00:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #165
Re: Kółko wzajemnej adoracji
Wszystkiego najlepszego dla Wiktora Smile
01-02-2008 10:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości