Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-0 Chelsea FC (26.08.2013; 21:00)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #15
RE: PL: Manchester United 0-0 Chelsea FC (26.08.2013; 21:00)
Dobry mecz w naszym wykonaniu. Przeważaliśmy na boisku, stworzyliśmy więcej szans, dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce, ale w ostatecznym rozrachunku przyszło nam się podzielić punktami z Chelsea, dla których remis był głównym celem na ten dzień. Obydwie drużyny były bardzo skupione jeśli chodzi o grę obronną i starały się przede wszystkim nie stracić bramki.
Vidic z Ferdinandem zagrali fantastyczne zawody, nieco gorzej wypadli boczni obrońcy. Zarówno Evra a szczególnie Jones (czekamy z utęsknieniem na powrót Rafaela) nie byli w stanie dać czegoś od siebie jeśli chodzi o grę z przodu. W środku pomocy kapitalnie poradzili sobie Carrick z Clevem- myślałem, że w środku zobaczymy jeszcze Andiego, ale zarówno Michael jak i Tom poradzili sobie wyśmienicie nie pozwalając za wiele graczom z Londynu. Cieszy też niewątpliwie dobry mecz Antonio Valenci, pracował jak wół przy tej prawej stronie zarówno z przodu jak i z tyłu, a jego rajdy dały w kość niebieskim. Nie wszystko wychodziło tak jak powinno, ale był obiecujący występ na kolejne spotkanie. Z resztą większość naszych akcji szła prawą stroną i pod koniec meczu widać było zmęczenie Ekwadorczyka, więc dobrze, że zastąpił go ruchliwy Young. Po lewej zaś stronie trochę szumu starał się zrobić Welbeck, ale widać, że nie jest to jego pozycja, niestety, ale niewiele udało mu się tam osiągnąć, szkoda, że przestrzelił w dość prostej wydawałoby się sytuacji. Z przodu wielką ochotę do gry miał Rooney, którego wszędzie było pełno, strzelał, podawał, odbierał, rozgrywał- tytaniczną pracę wykonał, czasami zabrakło dokładności, czy też innego rozwiązania, ale jestem pod wrażeniem tego czego dokonał. Robin niewidoczny, bardzo dobrze kryty ale też partnerzy nie ułatwili mu za bardzo życia, gdyż niewiele piłek trafiało w stronę Holendra.
Cieszy gra, szkoda, że nie udało się strzelić gola, bo na niego zasługiwaliśmy.

Silvan napisał(a):Ogólnie zabrakło nieco dokładności i finezji pod bramką Chelsea, żeby zgarnąć 3 pkt, gdyby Valencia był w stanie lepiej dośrodkowywać lub Rooney miał lepsze czucie piłki przy podaniach to ten cel udałoby się osiągnąć, bo tylko tego typu detale stanęły United na drodze do zwycięstwa.
Zgadzam się - szkoda, że Moyes nie postanowił postawić na Kagawę, który mógłby solidnie namieszać. Generalnie zastanawia mnie jaki plan na Japończyka ma nasz trener.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
28-08-2013 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 0-0 Chelsea FC (26.08.2013; 21:00) - Lukas - 28-08-2013 11:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości