Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka ręczna
Michelle Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 314
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 1
Post: #151
Re: Piłka ręczna
RedLucas napisał(a):(...) Lijewskiego, którego zawsze uważałem za dość przeciętnego piłkarza, napieprzającego z każdej - nawet najbardziej absurdalnej - pozycji.
Poważnie? Ostatnio miał przestój, ale nie pamiętasz go z czasów MŚ 2007 w Niemczech? Był tam jednym z najlepszych graczy turnieju, w siódemce marzeń i w ogóle. Lijek od zawsze był świetnym graczem. Fakt, że ostatnio przyćmiony przez młodszego Krzyśka, ale ostatnia forma z Bundesligi - MARZENIE!

Lisu, nie mówię o skuteczności takiej, że mało bramek. Zerknij w statystyki, albo obejrzyj jeszcze raz mecz, szczególnie do 45 minuty. Zobacz jak nie mogli się w pierwszej połowie wstrzelić, jak napierdzielali obok bramki albo gubili piłkę w ataku. Nie tyle co kołowy sprawiał problemy, co Siódmiak w obronie grał beznadziejnie. Chciałeś powiedzieć uaktywnimy skrzydło. Jedno. Prawe. Lewe jest bardzo dobre.

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not - Kurt Cobain

Twitter: @mchabowska
michalinachabowska.pl
HandballPlanet.com
15-01-2011 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #152
Re: Piłka ręczna
Michelle napisał(a):Podobał Ci się? Serio to mówisz? Zagraliśmy jak banda idiotów bez doświadczenia. Zero obrony, beznadziejna skuteczność... Nawet Kasa nic nie bronił, do 45 minuty może z 3-4 piłki odbił.

A od kiedy to banda idiotów wygrywa mecz na MŚ ? To pierwszy nasz mecz na tym turnieju. Nie spodziewałem się po nas od razu najwyższej formy od początku turnieju. Dla mnie Kasa bronił całkiem dobrze, szczególna jedna interwencja gdy słowacki obrotowy był sam na sam z nim. W obronie nie zagraliśmy najlepszego meczu, ale na skutecznie nadrobiliśmy to naszym atakiem.

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
15-01-2011 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #153
Re: Piłka ręczna
Założenie na ten mecz było takie że mieliśmy wygrać nawet różnicą 1 bramki co się nam udało i z tego powinniśmy się cieszyć, ze stylu trochę mniej bo nasza obrona była kiepska w nie których fragmentach meczu. Koniecznie musimy to poprawić bo jak w walce o medale wyjdziemy z taką obroną do Francji, Chorwacji czy Dani(ładnie pojechali wczoraj Australię 47:12) to będziemy w dupie, ale wieże że ten element poprawimy bo nasi rozkręcają się z meczu na mecz więc bądźmy dobrej myśliBig Grin
15-01-2011 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #154
Re: Piłka ręczna
Michelle napisał(a):
RedLucas napisał(a):(...) Lijewskiego, którego zawsze uważałem za dość przeciętnego piłkarza, napieprzającego z każdej - nawet najbardziej absurdalnej - pozycji.
Poważnie? Ostatnio miał przestój, ale nie pamiętasz go z czasów MŚ 2007 w Niemczech? Był tam jednym z najlepszych graczy turnieju, w siódemce marzeń i w ogóle. Lijek od zawsze był świetnym graczem. Fakt, że ostatnio przyćmiony przez młodszego Krzyśka, ale ostatnia forma z Bundesligi - MARZENIE!

Pamiętam, pamiętam. Ale nawet wówczas, gdy grał bardzo dobrze, miał w sobie coś tak irytującego, egoistycznego, nawet ciężko mi to określić. Gdy patrzę dziś na jego grę, wydaje mi się jakby dojrzalsza. No, ale to tylko takie moje odczucia Tongue

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
15-01-2011 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #155
Re: Piłka ręczna
Lisu napisał(a):35 bramek = beznadziejna skuteczność

Skuteczność rzutów rzeczywiście nie najgorsza: 65%, ale ilość straconych piłek...

Janczar napisał(a):A od kiedy to banda idiotów wygrywa mecz na MŚ ?

Od kiedy mamy się cieszyć ze zwycięstwa nad drużyną, której marzeniem byłoby wyjście z grupy? Zagraliśmy słabo i taka jest prawda. Jak tak dalej będziemy grali to wciry dostaniemy od Szwedów niesamowite i później już będziemy w dupie w kolejnej grupie, gdzie od początku będziemy mieli 2 pkt straty.

Janczar napisał(a):Dla mnie Kasa bronił całkiem dobrze, szczególna jedna interwencja gdy słowacki obrotowy był sam na sam z nim. W obronie nie zagraliśmy najlepszego meczu, ale na skutecznie nadrobiliśmy to naszym atakiem.

Kasa grał słabo, 25% skuteczności obron to nie jego poziom szczególnie przeciwko tak przeciętnej drużynie jak Słowacja.

Dzisiaj mecz z Argentyną. Grają wysoką obroną co nam średnio pasuje, ale z drugiej strony słabiej prezentują się pod względem warunków fizycznych. Pole do popisu będzie miał Jurasik, i Jaszka. Za pewne mniej bramek rzuci Bielecki, myślę, że więcej powinien grać Dzidiuś dzisiaj. No i znowu pewnie wymęczymy Jureckiego na kole znając życie. Zobaczymy czy Tłuczyński będzie grał tak samo dobrze jak wczoraj. Wynik będzie zależał od gry pierwszej linii i obrony. Dobry mecz, żeby dopracować parę rzeczy w obronie, bo Argentyńczycy grają bardziej kombinacyjnie.
15-01-2011 18:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michelle Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 314
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 1
Post: #156
Re: Piłka ręczna
Dziękuję Minh, że mnie wyręczyłeś w odpowiedzi koledze Janczarowi :*.

Argentyńczycy sprawili w sumie niespodziankę, remisując z Koreą w pierwszym meczu. Nikt się raczej tego nie spodziewał. Dokładnie, ich obrona niezbyt nam pasuje. Minh, sądzę, że jak Tłuczyński się nie pokaże, to może Bartek wejdzie i on się pokaże. Nie powiem, chciałabym żeby zagrał dziś cały mecz, w końcu mój ekspert, nie? Big Grin

PS. Oglądam sobie mecz Słowacja-Szwecja. Szwedzi grają niesamowicie. Albo weźmiemy się do roboty, albo zakończymy grupę z jedną (wysoką) porażką :?

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not - Kurt Cobain

Twitter: @mchabowska
michalinachabowska.pl
HandballPlanet.com
15-01-2011 19:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #157
Re: Piłka ręczna
Dziś chyba jeszcze słabiej, niż wczoraj... Pierwsze, co mi się narzuca, to jak można w jednym meczu spieprzyć tyle sytuacji oko w oko z bramkarzem? Poza tym znów nie ustrzegliśmy się frajerskich strat i bardzo ciężko było nam poradzić sobie z tą wysoką obroną, choć to akurat było do przewidzenia. Aczkolwiek początek, to świetna obrona i niezła ofensywa, jednak za mało jest tych dobrych fragmentów.

Bym zapomniał, Tkaczyk robi różnicę, ta dokładność, kreatywność i nieocenione doświadczenie. Podsumowując, dużo musi zmienić, abyśmy nawiązali walkę ze Szwedami.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
15-01-2011 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #158
Re: Piłka ręczna
Z Argentyną oglądałem drugą połowę podczas studniówki w szkolnej portierni Big Grin Emocje jak cholera, a najgorsze, że zupełnie niepotrzebne. Do tego potem jeszcze doszła kontuzja Jureckiego i nie fajnie to wyglądało.

Dziś z Chile myślałem, że mnie szlag trafi w pierwszej połowie. Mogliśmy na wielkim luzie prowadzić kilkoma bramkami - wystarczyło poprawić skuteczność. W drugiej, jak wiemy, było już prawie bardzo dobrze. Fajną zmianę dał Wyszomirski, który zastąpił Szmala grającego na tych MŚ poniżej swoich możliwości. Podobała mi się też gra Jurkiewicza. Parę akcji zaczęło się od jego przechwytów i ta akcja z Tomczakiem 8-)

Zobaczymy, co pokażemy z Koreą, bo to najlepszy chyba z naszych dotychczasowych przeciwników. Tak naprawdę, to z nimi najprawdopodobniej zaczynamy walczyć o punkty liczące się w następnej fazie.

No i skandaliczna sytuacja z kontuzją Michała. Jak można organizować mistrzostwa świata i nie zapewnić możliwości zrobienia podstawowych badań sportowcom? Wenta po meczu mówi, że dostali termin na dziś - godzinę przed meczem. Kpina.

Gdzie jest Groszek?
17-01-2011 23:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #159
Re: Piłka ręczna
Ja powiem krótko mega Tkaczyk, potencjał ekipa ma, tylko poprawić pierwsze połowy i idziemy po mistrza! Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
18-01-2011 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #160
Re: Piłka ręczna
Ale szwedzi dostali łupnia od ArgentynyBig Grin Bardzo miła niespodzianka Smile Czyli jednak z Argentyną tak słabo nasi nie zagraliSmile
18-01-2011 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #161
Re: Piłka ręczna
Jakoś się tak złożyło, że dwa razy w ciągu ostatnich dwóch spotkań padłem ze śmiechu.
Wpierw Chilijczyk nie trafił do pustej bramki, a dziś specjalnie zmieniony bramkarz Korei wypieprzył się przed obroną karnego

Gdzie jest Groszek?
18-01-2011 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #162
Re: Piłka ręczna
Michelle napisał(a):Dziękuję Minh, że mnie wyręczyłeś w odpowiedzi koledze Janczarowi :*.

Argentyńczycy sprawili w sumie niespodziankę, remisując z Koreą w pierwszym meczu.

Ta? To co zrobili wczoraj obijając 5 bramkami Szwedów?

Michelle napisał(a):PS. Oglądam sobie mecz Słowacja-Szwecja. Szwedzi grają niesamowicie. Albo weźmiemy się do roboty, albo zakończymy grupę z jedną (wysoką) porażką :?

Szwedzi grają niesamowicie, ale to my wygrywamy :o A nie mówiłem, że tak będzie. Lepiej na turnieju rozgrywać się z meczu na mecz niż od razu pokazać co się ma najlepsze, a potem przegrywać mecze.
Jak Polacy wygrali z Argentyna 1 bramką, to jakie oburzenie, że jak to oni słabo grają,jak mogą myśleć z taka grą o półfinałach itd A teraz gdy Szwedzi z nimi przegrywają to już nikt nie pamięta co się mówiło o nas po meczu z nimi. Jak my byśmy z nimi przerżnęli to zrobiło by się takie tornado wokół reprezentacji, że nie nadążalibyśmy tego czytać. Okazuje się, że jutrzejszy mecz ze Szwedami będzie bardziej ciekawy niż można by tego się wczoraj spodziewać :-D

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
19-01-2011 08:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #163
Re: Piłka ręczna
No i niestety strefa medalowa odpłynęła wraz z przegranym meczem z Danią który powinniśmy wygrać...Wczorajsze zwycięstwo na Serbią pomoże nam tylko wejść do TOP7 która to owa siódemka będzie mogła startować w kwalifikacjach do IO. Jednak niedosyt pozostał ponieważ patrząc na inne zespoły to chyba tylko Francja była by poza naszym zasięgiem, reszta ekip była do ogrania... Zadecydował o tym mecz z Danią który był kluczowy.
24-01-2011 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michelle Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 314
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 1
Post: #164
Re: Piłka ręczna
MISTRZEM POLSKI JEST WISŁA! <3

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not - Kurt Cobain

Twitter: @mchabowska
michalinachabowska.pl
HandballPlanet.com
29-05-2011 23:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sejman Offline
Member
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 1
Post: #165
Re: Piłka ręczna
Pany mam do sprzedania 2 bilety na mecz reprezentacji polski w gdyni na 5.11 tj na jutro. za 30 pln. jacyś chętni??

"You have to be able to handle pressure when
you play for a big club. It's crowd and the
supporters, the expectations that they have
at Old Trafford
"
Norman Whiteside
04-11-2011 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości