Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Arsenal (13.04.2008)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #16
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
Donu napisał(a):
darko404 napisał(a):Jest to bardzo ważny mecz Big Grin
Zgadzam się, do końca sezonu już tylko 5 kolejek zostało i równie ważny mecz z The Blues. Cristiano Ronaldo będzie wypoczęty bowiem nie zagrał we wczorajszym spotkaniu z Romą, więc będzie na pewno dużo strzelał. Ciekawe jaką jedenastkę wystawi SAF, czy zagra nasz kapitan Gary Neville? Tego się dowiemy. Obstawiam 2:1 dla United, myślę, że kanonierzy będą starali wygrać a jeśli będzie 2:0 dla nas, będą chcieli honorowo pożegnać się z mistrzostwem i strzelić chociaż 1 bramkę.
Teraz każdy mecz jest bardzo ważny, aczkolwiek z Arsenalem nie będzie łatwo. Ciekawe czy zdążą się pozbierać po LM. Dla nich zostało już tylko PL więc za wszelką cenę zechcą odnieść na OT korzystny wynik. Aczkolwiek kanonierzy troszkę przygaśli pod koniec sezonu no i do tego te spotkania z l'poolem- mogą być zmęczeni Big Grin
Ronaldo na pewno od pierwszych minut zagra- będzie sporo mieszał w szeregach arsenalu. Co do Garego to nie wydaje mi się czy wystąpi, a jeżeli tak to ewentualnie pod koniec spotkania. Liczę na naszą wygraną rzędu 3:1 Wink

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
10-04-2008 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Donu Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
Lukas napisał(a):Teraz każdy mecz jest bardzo ważny, aczkolwiek z Arsenalem nie będzie łatwo. Ciekawe czy zdążą się pozbierać po LM. Dla nich zostało już tylko PL więc za wszelką cenę zechcą odnieść na OT korzystny wynik. Aczkolwiek kanonierzy troszkę przygaśli pod koniec sezonu no i do tego te spotkania z l'poolem- mogą być zmęczeni Big Grin
Ronaldo na pewno od pierwszych minut zagra- będzie sporo mieszał w szeregach arsenalu. Co do Garego to nie wydaje mi się czy wystąpi, a jeżeli tak to ewentualnie pod koniec spotkania. Liczę na naszą wygraną rzędu 3:1 Wink
Owszem, kanonierom zostało już tylko Premier League lecz widzisz w jakiej formie jest United :shock: . Oczywiście będzie trudno wygrać ale wierzę, że diabłom uda się wygrać!
10-04-2008 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Vidic Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
Nie ma innej opcji jak zwycięstwo. Ja jestem optymistą. Rooney, Ronaldo czy Scholes są wypoczęci czego nie można powiedzieć o ekipie Arsenalu, która każdymi siłami próbowała wygrać na Anfield. Do tego nie zagra Flamini, Rosicky i Sagna, którzy sa kontuzjowani. U nas tylko Vidic wypadł, ale jest go kim zastąpić. Do tego dochodzi świetna forma Diabłów i fakt, że gramy na Old Trafford.
10-04-2008 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Donu Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
Vidic napisał(a):U nas tylko Vidic wypadł, ale jest go kim zastąpić. Do tego dochodzi świetna forma Diabłów i fakt, że gramy na Old Trafford.
Vidicia nikt z naszych rezerw nie zastąpi, no chyba, że jakiś rezerwowy zagra na 100%. Gramy u siebie lecz nie wolno nam zlekceważyć kanonierów, jak wcześniej Lukas i ja pisaliśmy, to będzie dla kanonierów najważniejszy mecz bowiem ostatnia szansa żeby liczyć się w walce o mistrzostwo ( no chyba, że diabły przegrały by każdy mecz PL które zostały do końca sezonu ).
10-04-2008 20:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
lmp2 Offline
Member
***

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
No to jest mecz o wszystko dla Arsenalu jak przegraj to bay bay Mistrz Anglii.
Dlatego ucieszyłem się widząc wczoraj na ławie Rooneya i Ronaldo... Poza tym Ferguson zrobił to specjalnie a nasi znawcy z TVP2 poznali że United to nie tylko RonaldoBig Grin

Wracając do Arsenalu świetnie zagrał wczoraj Pique więc myślę, że obrona pokaże swoją klasę, natomiast atak wie co ma robić...

"Broni Van Der Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, Czerwone Diabły po raz trzeci. Van Der Sar Bohaterem!!!"

Dariusz Szpakowski po obronie karnego przez Edwina Van Der Sara...
10-04-2008 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Donu Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
lmp2 napisał(a):Wracając do Arsenalu świetnie zagrał wczoraj Pique więc myślę, że obrona pokaże swoją klasę, natomiast atak wie co ma robić...
Z tym się z tobą nie zgodzę :twisted: . Pique grał dobrze, poprawnie, lecz nie świetnie Wink

lmp2 napisał(a):Poza tym Ferguson zrobił to specjalnie a nasi znawcy z TVP2 poznali że United to nie tylko RonaldoBig Grin
Hehe Big Grin Tak, pamiętam jak przed meczem jeden z nich powiedział, że ryzyko zwiększyło się o 55% Tongue.
10-04-2008 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
lmp2 Offline
Member
***

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
No to na miejscu samego SAF-a kogo być wstawił u boku Rio na ten mecz z Arsenalem?? Wiadomo że Vide nikt nie zastąpi, ale trzeba będzie na kogoś postawić...

"Broni Van Der Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, Czerwone Diabły po raz trzeci. Van Der Sar Bohaterem!!!"

Dariusz Szpakowski po obronie karnego przez Edwina Van Der Sara...
10-04-2008 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Vidic Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
Pewnie po prawej stronie zobaczymy O'Shea, a w środku Browna, bo Ferguson nie lubi w takich meczach stawiać na młodych i utalentowanych. Wątpię, żebyśmy zobaczyli Pique chociaż nie ukrywam, że chciałbym tego chłopaka. Na prawej stronie obrony też pewnie od początku Neville nie zagra, bo Ferguson jest znany, że po tak ciężkich kontuzjach nie rzuca swoich podopiecznych na głęboka wodę Wink
10-04-2008 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
IMO sir Alex może jeszcze postawić na Sylvka w środku, z Romą poradził sobie o wiele lepiej niż Brown i O'Shea. Poza tym doświadczenie w obronie przyda się nam bardzo. Po lewej tradycyjnie Evra, po prawej Brown, może później Neville go zmieni, a w środku Rio z francuskim defensorem.

A tak luźniej, to nawet fajnie by to wyglądało: France - France - England - England Wink

Za to w ofensywie przydałoby się trio Ron-Roo-Tev w połączeniu z doświadczeniem Giggsa oraz Scholesa, a między Carrick'iem a OH nie będę już wybierał, SAF zadecyduje. Ale przewiduję, że Michael.

No i oczywiście relacja radiowa z meczu:
Michał Kokot, 17:00-19:00 - RadioGol.pl
Marcin Szczudło, 17:00-19:00 - KuszoTV.pl
Kamil Chmielarz i Robert Krajewski, 16:50-18:50 - FutbolFM.dl.pl

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
11-04-2008 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #25
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
Ja proponuję taki skład:
VDS
Wes-Rio-Pique-Evra
Owen-Scholes-Anderson-Ronaldo
Roo-Tevez

Stawiam na Pique, bo z Romą sobie poradził, więc po co z niego rezygnować. O'Shea pokazał się z fatalnej strony w meczu z Boro, a Silvestre to lewy obrońca.
Na boku stawiam na niezmordowanego Owena. Młodzi kanonierzy są bardzo zmęczeni sezonem, a Hargreaves jest bardzo świeży, bo rzadko gra, więc nie będą mogli za nim nadążyć. W środku ewentualnie za Andersona Carrick i jazda.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
11-04-2008 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
muszeq napisał(a):Ja proponuję taki skład:
VDS
Wes-Rio-Pique-Evra
Owen-Scholes-Anderson-Ronaldo
Roo-Tevez
Hmmm z Owenem na prawej pomocy to chyba żartowałeś ?

Ja mimo wszystko postawił bym na 4-3-3 bądź 4-5-1 ( tak jak w meczu z Rzymianami ) ta druga taktyka się bardzo dobrze spisała, więc wydaje sie być najbardziej odpowiednia. Jeśli nie daj Boże coś poszło by nie tak to zawsze można wrócić do 4-4-2, no nie ?
11-04-2008 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #27
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
Stefan1555 napisał(a):Hmmm z Owenem na prawej pomocy to chyba żartowałeś ?
A z Romą to niby gdzie zapierdzielał jak nie na prawej pomocy? I grał świetnie. Jest bardzo szybki, dobrze dośrodkowuje.Wole szybkiego i zwinnego Hargreavesa niż powolnego Giggsa, tym bardziej, że Arsenal jest naprawdę zmęczony sezonem, a ostatnio grają cały czas pratkycznie tym samym składem.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
11-04-2008 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lmp2 Offline
Member
***

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
Jednaj Owen'a wole widzieć na środku natomiast doświadczenie Giggs może się przydać.
Co prawda z Boro pokazał się kiepsko, ale świetnie poprowadził mecz z Romą...
Dlatego stawiam na Giggsa, Pique i Owena na środku z Poul'em... Reszta standardowo...

"Broni Van Der Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, Czerwone Diabły po raz trzeci. Van Der Sar Bohaterem!!!"

Dariusz Szpakowski po obronie karnego przez Edwina Van Der Sara...
11-04-2008 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #29
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
muszeq napisał(a):Stawiam na Pique, bo z Romą sobie poradził, więc po co z niego rezygnować.
Zdecydowanie tak. Nie szukajmy pomysłów z Brownem czy kimkolwiek, bo mam obrzydzenie po meczu na Riverside. Hiszpan z Romą zagrał naprawdę dobrze, w powietrzu czasem się minął z piłką, ale to jest do poprawienia. Trudny test przed nim, ale myślę że podoła.
Stefan1555 napisał(a):Hmmm z Owenem na prawej pomocy to chyba żartowałeś ?
Z Owenem to jest taki problem, że nikt z pomocników w United nie potrafi tak grać w odbiorze, a gdy dostanie szansę czy to na prawej obronie, czy pomocy- jest jednym z najlepszych na placu. Już sam nie wiem, na której pozycji jest najlepszy. Więc nie zdziwiłbym się, gdyby zagrał tam gdzie typuje muszeq.
Choć sam w tak ważnym spotkaniu wolałbym go widzieć jednak przed obrońcami.


Fan United od 1992 roku
11-04-2008 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Becks Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
Arsenal będzie osłabiony ponieważ nie będzie grał Flamini a to jest duże osłabienie jednak po kontuzij wraca Van Persie dobra niestety dla nich wiadomość.Jednak najbardziej będzie trzeba pilnowac Wallcot'a ktory z LFC pokazał klase szczególnie w tej akcij gdzie przebieg całe boisku przy tym mijająć kilku zawodników LFC.Ale także nie można zapomnieć o Rosickim czy Fabregasie.Musimy ten mecz poprostu wygrać teraz, kazdy mecz będzie na wage mistrzostwa!
11-04-2008 23:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości