Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Arsenal (13.04.2008)
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
Obrazek starszego pana z szalikiem MU wyganiającego Eboue, który wykonywał aut pozostanie mi na długo w pamięci Smile

Moje podsumowanie:
Arsenal przeważał, ale Adebayor zmarnował tyle sytuacji, że fani Arsenalu musieli być okropnie wściekli, gdyż reprezentant Togo mógł strzelić nawet hat-tricka.

Jak zwykle przeciwko Gunners, świetnie zagrał Rooney, ale zabrakło mu do szczęścia bramki.

Zamieszanie w polu karnym, lekki strzał Adebayora i nerwy, później na szczęście Ronaldo wykorzystał o dziwo dwa karne, ale jeden tylko został uznany (nie wiem co bym zrobił, gdyby drugi nie został zamieniony na bramkę, przypomnę, że pierwszego wykonania jedenastki sędzia nie uznał i trzeba było powtórzyć ten fragment gry).

"Błagam Cristiano pozwól strzelić Hargreavesowi" - myślę, zawsze gdy jest rzut wolny. Anglik według mnie skuteczniej wykonuje ten fragment gry od Portugalczyka i teraz tym jakże pięknym strzałem zapewnił nam 3 punkty w tym ogromnie ważnym meczu!

Kolejne ataki kanonierów, na szczęście odpierane, a później piękna gra na czas i brzydkie faule gości wynikające ze złości Wink

Moje oceny za mecz w skali 1- 10

VdS - Świetny występ, mnóstwo parad i udanych interwencji, mógł jednak nieco lepiej zachować się przy pierwszej bramce - 9

Brown - Nic wielkiego nie pokazał, a mógł stać anty-bohaterem ze względu na podanie piłki do Fabreagasa, tuż przy polu karnym, na szczęście Hiszpan przestrzelił - 6

Evra - Bardzo dobry mecz Francuza. Wiele udanych rajdów lewą stroną i znakomita gra w defensywie, podobał mi się w tym meczu - 8

Rio - Kolejny fantastyczny mecz Anglika, który w tym meczu miał dodatkową motywacją, związaną, z tym że Fergie przeznaczył mu rolę kapitana. Gdyby nie Rio moglibyśmy stracić sporo bramek - 9

Pique - Zagrał dobrze, nie popełniał błędów, dobrze rozumiał się z Ferdinandem i przecinał podania gości - 7

Hargreaves - Wyśmienite spotkanie Owena. Nie chodzi tylko o cudowną bramkę strzeloną z rzutu wolnego, która dała nam trzy punkty, ale głównie o "gryzienie trawy" i dawanie z siebie maksimum. Wiele celnych podań, dokładnych wrzutek i skutecznych odbiorów - 9 (Bohater spotkania)

Scholes - Nie ma się co oszukiwać - przeciętny mecz "Rudego", zupełnie niewidoczny - 6

Park - Próbował, ale niewiele z tego wychodziło. Mimo wszystko nie najgorszy mecz Koreańczyka - 7

Carrick - Przyzwoity mecz, wiele celnych podań i przechwytów - 8

Ronaldo - Widać, że zależało mu na jak najlepszym występie, ale nie zachwycił niczym szczególnym. Wykorzystał rzut karny - 7

Rooney - Potwierdził, że lubi grać przeciwko Arsenalowi, miał kilka dobrych okazji, niestety nie wykorzystał żadnej. Jak zawsze pracowity i waleczny - 8

Zmiany:
Tevez - Wniósł świeżość do gry. W swoim stylu - walczył jak lew i pracował za dwóch, dał dobrą zmianę - 7

Anderson - Podobnie jak Tevez, ożywił grę w środku pola, przecinał podania, odbierał piłki i dawał z siebie wszystko - 7

Giggs - Za krótko by oceniać.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
13-04-2008 18:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00) - Oskar - 13-04-2008 18:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości