Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Arsenal (13.04.2008)
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
W pierwszej połowie przeważał głównie Arsenal, ale my również mieliśmy swoje szanse.
Druga połowa zdecydowanie ciekawsza i co najważniejsze o wiele lepsza w naszym wykonaniu od drugiej. Zaczęło się niezbyt ciekawie, gol zdobyty ręką przez Adebayora, ale z upływem czasu graliśmy coraz lepiej. Po zagraniu ręką przez Gallasa karnego wykorzystał Ronaldo i nareszcie w 70 minucie prowadzenie po fantastycznym rzucie wolnym dał nam OH ( nie wiem jakim cudem to on wykonywał tego wolnego Wink )Mieliśmy jeszcze swoje szanse, ale wynik już nie uległ zmianie i trzy punkty zostały na OT.


Po dzisiejszym meczu mogę już z ręką na sercu powiedzieć , że w tym sezonie kanonierzy o mistrzostwie mogą zapomnieć Smile

Pele good, Maradona better, George Best
13-04-2008 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lmp2 Offline
Member
***

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #47
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
Mecz był wspaniały, pełen emocji i dreszczyków.
Co do gry, przede wszystkim obrona nie pewnie Brown i Rio mogli zapewnić dwa gole dla Arsenalu. Pomoc zaczęła grać w drugiej połowie, kiedy zszedł Park i Poul.
Pierwsza połowa ewidentnie zaspana, brak jakiekolwiek koncepcji gry. Arsenal wtedy praktycznie siedział na nas. Dopiero w drugiej połowie zaczęło sie wspaniałe widowisko.

Powinno być mimo tego 2:0. Który sędzia uznaje gole ręką...

Glory Glory Man United!

"Broni Van Der Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, Czerwone Diabły po raz trzeci. Van Der Sar Bohaterem!!!"

Dariusz Szpakowski po obronie karnego przez Edwina Van Der Sara...
13-04-2008 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
yarson Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
No i teraz wiadomo kto rządzi nie podzielnie w Anglii.Dobry mecz wygrana niezmiernie cieszy, bramka Owena niecodziennej urody. Tevez jak wszedł na boisko ładnie zaczął mieszać, pokazał ze Ferguson może na niego liczyć. Ogólnie zajebiście się cieszę tą wygraną.
13-04-2008 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #49
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
W naszym wykonaniu mecz nie byl za piękny dla oka. juz pierwsze minuty pokazywały, ze Arsenal przyjechał na OT w celu wygrania tego spotkania, a my byliśmy cofnięci i graliśmy glownie z kontry. Nie mogliśmy narzucić swojego stylu gry. Całe szczescie, ze Arsenal czasami zbyt kombinował (chcial wejsc prawie z pilka do bramki) bo inaczej nie cieszylibysmy sie z wygranej. Bramka adebayora strzelona ręką, widzialem dokladnie, ale nikt tego nawet z naszych nie widział wiec nie dziwię sie tez ze sędzia nie zagwizdał... Dobrze jest miec tez innego speca od wolnych niż tylko Ronaldo;-)
Na plus występ Roo, VDS oczywiście (nie wiem po co obrońcy dodatkowo sprawdzali jego dyspozycję), Hargo, Evra, Park i Andi. Na minus Brown, Scholes i Carrick- jakos tak nie mrawo. Tevez ladnie rozbudzil towarzystwo;-), a Ronaldo poniżej oczekiwań- moze efektownie ale nieefektywnie. Cieszmy sie z wygranej i z tego ze szczescie nam dzisiaj dopisywalo:-)

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
13-04-2008 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
DJ CLOSE Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #50
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
No mecz byl spoko, nawet bardzo Big Grin. Troche pierwsze 30 minut w naszym wykonaniu slabe - co najdziwniejsze sporo nerwow pod naszą bramka, dobrze, ze VDS był na miesjcu i adebayor zapomnial jak sie strzela Tongue. Obrona dzisiaj szwankowala, czasami nie wiem co Pique i Brown wyrabiali, Rio też nie był najlepszy - za to Evra grał bardzo dobrze szczególnie w 2 połowie meczu. Bramka Hargreavsa swietna, tylko przed golem wydalem z siebie stłumiony okrzyk bo myslałem ze bedzie strzelał ktos inny... no własnie, chyba wszyscy tak mysleli Big Grin. Wg mnie bardzo dobre wejscie Tevo i Andersona, ozywili gre a jak weszli poczulem sie ze Man U gra dopiero pierwszym skladem. Bardzo dobra praca Tevo, który rozbijal każdego łokciami z Roonim, a Cristiano osimiesza obrońców Arsenalu - tak miało byc od samego początku. Cóż lepiej poźno niz wcale, OT świętuje. GLORY UNITED !!! :twisted:
13-04-2008 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ewelinka937 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #51
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
Bardzo emocjonujący mecz. Potrafiliśmy świetnie wychodzić z kontrą, szczególnie w 2 połowie meczu. Co za dramatyczny rzut karny. A właściwie dwa. Nie wiem co bym zrobiła, gdyby Ronaldo nie strzelił tego drugiego. Bardzo ładny gol Hargreaves'a. Big Grin
13-04-2008 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
W sumie to jestem zadowolony z meczu z "Kanonierami", nie mieliśmy ogromnej przewagi żeby ich od razu zmiażdżyć ale czasami było na prawdę groźnie pod bramką Lehmana; pod naszą czasami też, kilka błędów popełnił Brown cz Rio ale ogólnie spoko.
Hargreaves znowu zajebisty mecz, biegał po całym boisku, był widoczny, strzelił wspaniałą bramkę z rzutu wolnego dzięki czemu stał się bohaterem Wink Rooney również zagrał dobry mecz, mógł strzelić ze 2 bramki.

Wkurzył mnie "gol" Adebayora :evil: kretyn wbił ręką, na szczęście dość szybko sprowadziliśmy ich na ziemię... Czekamy na kolejne wygrane Diabłów i potknięcia CFC...
14-04-2008 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #53
Re: PL: Manchester United - Arsenal (13.04.2008, 16.00)
Temat blokuję i przenoszę do Archiwum. Zapaszam do dyskusji o kolejnych meczach.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
19-04-2008 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości