Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 2013/2014
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #31
RE: Champions League 2013/2014
Undermine napisał(a):Dopatrzyłem się błędu - Polaków w LM jest sześciu. Lewy, Piszczek, Kuba, Fabiański, Szczęsny i niewymieniony Szukała.

A nasz super zajebisty obrońca Boenisch?
24-09-2013 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #32
RE: Champions League 2013/2014
Real wczoraj dostał po raz kolejny czerwoną kartkę w prezencie od sędziego, co w sumie ustawiło mecz, ciekaw jestem jak zagrało by Juve w pełnym składzie. Ogólnie mecz był wyrównany. A CR7 powinien dostać jakąś wysoką karę za takie symulki, aż wstyd patrzeć na to.
Klasę pokazał za to Ibra, ta bramka z ok30 metrów cudeńko, dla takich właśnie bramek warto oglądać mecze, w ogóle PSG prezentuje się dużo lepiej niż w poprzedniej edycji LM i w tej mogą zajść równie daleko.
24-10-2013 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #33
RE: Champions League 2013/2014
El Polako napisał(a):w poprzedniej edycji LM
akurat w poprzedniej edycji prezentowali się zacnie, z barceloną grali super.

Obrodziło w piękne bramki ostatnio. ibra klasa światowa.Zawodnik legenda dla mnie.
24-10-2013 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #34
RE: Champions League 2013/2014
Owszem grali dobrze i kibicowałem im, ale teraz wg mnie grają lepiej, bardziej dojrzale. Poprzedni sezon bardzo dużo ich nauczył i mimo straty trenera idą jak burza.
28-10-2013 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #35
RE: Champions League 2013/2014
Dzieje się! Man City już osiągnęli w LM więcej niż za czasów Manciniego zapewniając sobie awans z grupy. Co ta drużyna w ogóle wyrabia?! 12 goli w ostatnich dwóch meczach?! Fakt, że rywale nie z najwyższej półki, ale mimo wszystko. Negredo ładnie wprowadził się do tej drużyny, a Pellegrini świetnie trafił z tym transferem, chociaż wyglądało na to, że będzie to tylko uzupełnienie i tak silnego składu. Wczoraj przeciwko CSKA mieli trochę nieszczelną obronę, jeżeli będą to w stanie poprawić, to nawet najwięksi będą się musieli z nimi liczyć. Spodziewałem się, że inżynier Pellegrini, którego bardzo cenię świetnie ich poukłada, ale że tak szybko?

Dla kontrastu United męczyło się, żeby przypadkiem się nie zmęczyć(!) przed najbliższą kolejką w Premier League i nie było w stanie wcisnąć choćby jednej bramki żałosnemu (przynajmniej wczoraj) Realowi SS... Jeszcze ten niesmak po symulce Younga.

Real również wczoraj praktycznie klepną sobie awans, kosztem Juventusu, ale Kopenhaga jakimś cudem pchnęła Galatę, więc Włosi o dziwo mają jeszcze realną szansę na awans tracąc tylko 1 pkt to drużyn na 2gim i 3cim miejscu.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
06-11-2013 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #36
RE: Champions League 2013/2014
Zajebiste losowanie. Olympiakos to jedno z na pewno dużych zaskoczeń tegorocznej LM i wszystko im się w chwili obecnej zajebiście układa, ale jest to jeden z najsłabszych zespołów na jakie mogliśmy trafić i mamy obowiązek ich przejść Smile

Barca - City, mega para! W chwili obecnej jestem pewny, że City wyeliminowałoby Barcę, ale zobaczymy co będzie w lutym (?) Wink Liczę też mocno na Arsenal, niech LM znów będzie angielska!

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
16-12-2013 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #37
RE: Champions League 2013/2014
Los się trochę uśmiechnął do United rywal może i do pokonania, ale w chwili obecnej tak samo myślą Grecy, którzy mogli trafić dużo gorzej Tongue Trzeba będzie spinać poślady żeby ich przejść, oby sytuacja kadrowa uległa poprawie i udało się zbudować jakąś formę do lutego. Realnie patrząc to przejście Olimpiakosu nadal powinno być celem minimum dla Moyesa w LM.

Co do innych par to mam nadzieję, że Arsenal powalczy z Bayernem, ale wolałbym żeby Barcelona pogoniła City, prestiż ligi itd. się nie liczy. Jak Obywatele daliby radę Blaugranie to totalnie by im się w dupach poprzewracało i ich "kibicom" również. Panoszą się w Premier league jeszcze tego brakuje, żeby panoszyli się po całej Europie jako pogromcy faworytów i uwierzyli, że teraz to już mogą wszystko. NIE MA BATA! Liczę, że Barcelona ich skutecznie usadzi i sprowadzi na ziemię.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2013 14:35 przez Silvan.)
16-12-2013 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #38
RE: Champions League 2013/2014
https://twitter.com/uefacorruption

Ehehheehhe, co o tym myślicie chłopaki?
16-12-2013 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #39
RE: Champions League 2013/2014
Tak szybko, jak poszło to, tak szybko poszło wyjaśnienie. Typ wstawił wczoraj wszystkie możliwe opcje losowań, a dziś wykasował te nieprawdziwe i ot cała korupcja Wink

Łapta zdjęcie:

[Obrazek: BbnCaKgCYAAMIf2.jpg:large]

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
16-12-2013 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #40
RE: Champions League 2013/2014
Hahah dzięki Big Grin
16-12-2013 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #41
RE: Champions League 2013/2014
Ojebaliśmy Szachtar i Leverkusen w grupie i NALGE mamy się bać Olympiakosu??

...
16-12-2013 17:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #42
RE: Champions League 2013/2014
A może troszkę szacunku dla Olympiakosu? Nie przesadzałbym, że ojebaliśmy. Zagraliśmy dobrze w LM i bez większych problemów przeszliśmy fazę grupową, ale pytanie na ile "ojebaliśmy" a na ile wspomniane drużyny dały się "ojebać". Do lutego może się sporo zmienić.

Absolutnie nie ma sensu najeżdżać na ludzi, którzy nie mają podejścia hurra optymistycznego. Do każdego trzeba mieć szacunek i każdy mecz jest inny.

Natomiast trafiliśmy bardzo dobrze i też nie wyobrażam sobie innego wyniku jak awans do kolejnej rundy. A w jakim stylu to już się okaże.
16-12-2013 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #43
RE: Champions League 2013/2014
Tak na fali dobrego humoru pomyślałem sobie, że Moyesy nieźle by wszystkich zrobił w chuja, jakby wygrał LM Big Grin

Ofc, to takie luźne przemyślenie, perspektyw na taky happy end póki co nie widać.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-03-2014 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #44
RE: Champions League 2013/2014
Nie no bez żartów.
Ja mam nadzieję na brak blamażu w 1/4. Niska porażka a potem remis to chyba na ten moment maks.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
20-03-2014 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #45
RE: Champions League 2013/2014
Co za fatalne losowanie, najgorsze z możliwych. Przyjdzie nam zmierzyć się z najlepszą obecnie ekipą klubową na świecie. To nawet nie jest śmieszne. Trzeba przygotować się na najgorsze. Obecnie mam tylko nadzieję, że jakoś uda się zachować honor i odpaść ze względną klasą, ale wiadomo, że za '99 Bayern nie zastosuje żadnej taryfy ulgowej. Straszy chuj z tego Figo...

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-03-2014 12:41 przez Silvan.)
21-03-2014 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości