Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pamiętne mecze
Zdzichu Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Pamiętne mecze
michal85 napisał(a):To tak jakby wybierać pomiędzy zwycięstwem w finale LM w Barcelonie, czy w Moskwie
Myślę, że od tego na Camp Nou wiele osób, które są na tym forum zakochało się w MU, więc tutaj chyba długo by się nie zastanawiały. Choć faktycznie wybieranie między takimi rzeczami nie jest łatwe Wink

Tak czy siak tutaj zdecydowanie wygrywa Macheda u mnie. Nakręcałem się na niego już od x czasu przed tym meczem i jego wejście w takim stylu od razu sprawiło, że sobie mnie "kupił". Nie wspominając o tym, jaką ta bramka miała wagę dla tytułu.
01-08-2010 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #47
Re: Pamiętne mecze
Macheda dla mnie. Najpiękniejsze w tym wszystkim było to, że gola strzelił jakiś no-name, którego SAF wpuścił już chyba z desperacji.

michal85 napisał(a):To tak jakby wybierać pomiędzy zwycięstwem w finale LM w Barcelonie, czy w Moskwie Tongue
A to trudno wybór jest? Dla mnie, pomimo, że nie oglądałem, Barcelona '99 jest do przebicia i pewnie nigdy nie będzie.

sebos_krk napisał(a):Zasłużone brawa dla schodzącego z boiska Brazylijczyka- ten moment na pewno zapamiętam.
Można to gdzieś znaleźć w necie?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-08-2010 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #48
Re: Pamiętne mecze
Bo ja wiem, da mnie lepsze niż jakaś metalowa budka pokryta eternitem :tuptup:

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
01-08-2010 21:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #49
Re: Pamiętne mecze
Michael Owen na 4:3. W tym meczu można było dostać zawału. Bramka Machedy bylą bardziej typowa, trzeba było strzelić to atakowaliśmy do samego końca. A w derbach po momencie totalnej wściekłości na Ferdinanda, kiedy czułem się jak frajer, przyszła niespodziewana wielka radość. Emocji aż za wiele, nie mogłem długo ochłonąć.


Fan United od 1992 roku
01-08-2010 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #50
Re: Pamiętne mecze
Bramka Machedy na pewno była zajebiścia ważna, ale więcej emocji z pewnością dostarczył mi gol Owena. To było coś fantastycznego, nieprawdopodobnego, cudownego... W życiu nie myślałem, że taka euforia, jaka mnie wtedy ogarnęła, w ogóle istnieje. Na pewno to trafieni zapamiętam na zawsze.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-08-2010 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kocio17 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 0
Post: #51
Re: Pamiętne mecze
Do pamiętnych meczów można już spokojnie zaliczyć wygraną z Rovers 7:1. I niesamowity wyczyn Berbatova.
14-12-2010 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #52
Re: Pamiętne mecze
Dokładnie 12 lat temu został rozegrany pamiętny półfinał Ligi Mistrzów z Juventusem, gdzie w Turynie wygraliśmy 3:2.

http://www.youtube.com/watch?v=7gehzhS6Vzo

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
21-04-2011 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #53
Re: Pamiętne mecze
W 2000 roku jako zwyciezca LM z 1999 r wzielismy udzial w Klubowych Mistrzostwach Swiata ktore do dzis pamietam, troche jak przez mgle, ale wstawalem w nocy i ogladalem, pamietam, ze nie zadobrze nam wtedy poszlo a oto pewne info z tego turnieju :

Nasza grupa, 1 mecz :

Maracană, Rio de Janeiro, 6- 1-2000

Manchester United - Necaxa 1-1
14' Montecinos 0-1
81' Yorke 1-1

Manchester United: Mark Bosnich; Gary Neville, Jaap Stam, Mikael Silvestre;
Denis Irwin (75' Ole Solskjaer); Nicky Butt (75' Phillip
Neville), Roy Keane, David Beckham, Ryan Giggs; Andy Cole
(73' Teddy Sheringham), Dwight Yorke; trainer: Alex Ferguson.

Necaxa: Hugo Pińeda; José Higareda (84' Miguel Acosta), Sergio Almaguer,
Markus López, José Milian; Salvador Cabrera, Hernán Vigna, Luis Pérez,
Alex Aguinaga; Agustín Delgado, Cristian Montecinos (76'Sergio Vásquez);
trainer: Raúl Arias .

2 mecz :

Maracană, Rio de Janeiro, 8- 1-2000

Vasco da Gama - Manchester United 3-1
23' Romário 1-0
25' Romário 2-0
42' Edmundo 3-0
80' Nicky Butt 3-1

Vasco da Gama: Hélton; Jorginho (69' Paulo Miranda), Júnior Baiano, Mauro Galvăo,
Gilberto; Amaral, Juninho (79' Alex Oliveira), Felipe, Ramon (76' asa);
Romário, Edmundo; trainer: Antônio Lopes.

Manchester United: Mark Bosnich; Gary Neville, Mikael Silvestre, Jaap Stam (71' Jordi
Cruyff), Denis Irwin; Nicky Butt, Roy Keane, Philipp Neville,
Ryan Giggs; Ole Solskjaer (46' Teddy Sheringham), Dwight Yorke;
trainer: Alex Ferguson.

3 mecz :

Jan 11: South Melbourne - Manchester United 0-2
Vasco da Gama - Necaxa 2-1

South Melbourne - Manchester United 0-2
8' Fortune 0-1
20' Fortune 0-2

South Melbourne: Chris Jones; Steve Iosifidis, Fausto de Amicis, Con Blastsis, Robert
Liparoti (31' George Goutzioulis); David Clarkson (71' Jim Tsenkinis),
Steve Panapoulos, Goran Lozanovski, Paul Trimboli; Michael Curcija,
John Anastasiadis (66' Vaughan Covney); trainer: Ange Postecoglou.

Manchester United: Raymond van der Gouw (83' Paul Rachubka); Philip Neville, Ronnie
Wallwork, Danny Higginbotham, Henning Berg; Jordi Cruyff, Jonathan
Greening, Mark Wilson (76' David Beckham), Quinton Fortune; Ole Solskjaer,
Andy Cole; trainer: Alex Ferguson.

Jak sami widzicie muka byla na turnieju i szybko odpadlismy, Beckham z Necaxa dostal nawet czerwony kartonik.

Koncowa tabela :

1.Vasco da Gama 3 3 0 0 7- 2 9
2.Necaxa 3 1 1 1 5- 4 4
3.Manchester United 3 1 1 1 4- 4 4
4.South Melbourne 3 0 0 3 1- 7 0

Znalazlem pare fotek ...

Fortune

[Obrazek: 1202b.gif]

Beckham red card..

[Obrazek: riodejaneiro0601a.jpg]

[Obrazek: _593965_tackle300.jpg]

[Obrazek: _593757_beckham_incident300.jpg]

[Obrazek: _593757_beckham_redcard150.jpg]

[Obrazek: _591515_man_utd300.jpg]

Lazio Rzym 1-0 MANCHESTER UNITED 1999 r 27 sierpnia MONACO.

Lazio: Marchegiani, Negro, Mancini, Mihajlivic, Nesta, Pancaro, Nedved, Stankovfic, Inzaghi, Veron, Almeyda. Subs: Ballotta, Favalli, Conceicao, Salas, Simeone, Lombardo, Andersson.

Man Utd: Van Der Gouw, G. Neville, Stam, Berg, P. Neville, Scholes, Keane, Solskjaer, Beckham, Cole, Sheringham. Subs: Culkin, Giggs, Curtis, Cruyff, Yorke, Wilson, Greening.

Jak kazdy pamieta, albo i nie, po wygranej w finale LM z Bayernem czekal nas mecz o Superpuchar Europy ze zwyciezca wtedy chyba jeszcze Pucharu Zdobywcow Pucharow, Lazio. Wtedy w ekipie z Rzymu grali jeszcze Salas, strzelec bramki ktory wszedl w 12 min za kontuzjowanego Simone Inzaghiego, Mijalovic czy Pavel Nedved Wink

U nas takze stara ekipa, pamietam ten mecz jak dzis, Sheringham mial sporo ciekawych akcji, moglismy ten mecz spokojnie wygrac albo poprostu zabraklo szczescia. Nie pomogly zmiany w postaci m.in Cruyffa.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/sport/football/432092.stm

[Obrazek: _431807_salas_goal_stam300.jpg]

[Obrazek: _431807_beck_keane_nevkic150.jpg]

[Obrazek: _431807_sherringham_goal_try150.jpg]

Sędzia tego meczu byl Ryszard Wojcik

30 listopada 1999 r MAN UNITED v Palmerias Sao Paulo 1-0 Toyota Cup ( Puchar Interkontynetlany ).

Sklady :

Manchester United: Mark Bosnich, Dennis Irwin, Jaap Stam, Gary Neville, Mickael Silvestre, Roy Keane, Paul Scholes, Nicky Butt, David Beckham, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs.
Subs: Taibi, P. Neville, Wallwork, Higginbottom, Fortune, Sheringham, Yorke.

Palmeiras: Marcos, Junior Baiano, Francisco Arce, Junior, Roque Junior, Zinho, Cesar Sampaio, Galeano, Alex, Faustino Asprilla, Paulo Nunes.
Subs: Sergio, Conceicao, Regis, T. dos Santos, Paulino, Carvalho, O. dos Santos.

Manchester UNITED wygralo ten pierwszy puchar w historii klubu po golu Roy'a Keane'a w 35 min. Wygralismy ten puchar chyba jako pierwsza angielska druzyna.

[Obrazek: _543678_united_cupwinners300.jpg]

[Obrazek: _543678_beckham_celebrates150.jpg]

Meczu nie ogladalem.

A jaka mamy bogata statystyke przejebanych finalow Community Shield czyli meczu o Tarcze Dobroczynnosci.

1993 r.

MAN UNITED 1-1 Arsenal ( wygrana 5-4 w karnych )
Hughes - Wright

1994 r.

MAN UNITED 2-0 Liverpool
Canton, Ince.

1995 r

Nie gralismy

1996 r.

MAN UNITED 4-0 Newcastle United
Cantona, Butt, Beckham, Keano.

1997 r.

MAN UNITED 1-1 Chelsea ( wygrana 4-2 w karnych )
Johnsen - Hughes

1998 r.

Arsenal 3-0 MAN UNITED
Overmars, Wreh, Anelka

1999 r.

Arsenal 2-1 MAN UNITED
Kanu, Parlour - Beckham

2000 r.

Chelsea Londyn 2-0 MAN UNITED
Hasselbaink, Melchiot

2001 r.

Liverpool 2-1 MAN UNITED
McAllister, Owen - RVN

2002 r.

Nie gralismy

2003 r.

MAN UNITED 1-1 Arsenal ( 4-3 w karnych dla nas )
Silvestre - Henry

2004 r.

Arsenal 3-1 MAN UNITED
Reyes, Gilberto, Silvestre OG - Smithy

2005 r.

Nie gralismy

2006 r.

Nie gralismy

2007 r.

MAN UNITED 1-1 Chelsea ( wygrana w karnych )
Giggs - Malouda

[Obrazek: CommunityShield.jpg]

[Obrazek: _44040712_winners2_pa416.jpg]

[Obrazek: hpt_reyes.jpg]

[Obrazek: Chelsea-v-Manchester-United_517139.jpg]

Sorry za tak długi post, nudziło mi się dzisiaj to popisałem trochę Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
10-06-2011 14:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Pamiętne mecze
MAN UNITED 0-1 Bayern 00/01

W 1999 roku wygrywamy Lige Mistrzow i kazdy myslal, ze UNITED pociagnie passe zwyciestw w LM, niestety, w 2000 roku zastopowal nas Real Madryt, rok pozniej uderzyl na nas Bayern Monachium.

I mecz odbyl sie na Old Trafford, wspaniale zawody rozgrywali wowczas Fabien Barthez oraz Mikael Silvestre, ten pierwszy w 16 min obronil piekny strzal, bodajze Scholla, boze, ze ja to pamietam Smile Beckham wtedy kartkowal, mecz stal na rownym poziomie, w 84 min wspaniala zmiana Hitzfelda ktory wpuscil Zickler'a ktory w 6 min mogl zdobyc hat-tricka. W 85 min wslanie po jego akcji Sergio pakuje pilke do siatki i Bayern wywozi dobry rezultat z Old Trafford.

[Obrazek: _1259197_beckham300.jpg]

[Obrazek: _1259197_silvestre300.jpg]

[Obrazek: _1259197_staam300.jpg]

[Obrazek: _1259197_1sergio300.jpg]

Man Utd: Barthez, Gary Neville, Brown, Stam, Silvestre, Beckham, Keane, Scholes, Giggs, Cole, Solskjaer. Subs: Van Der Gouw, Irwin, Butt, Sheringham, Phil Neville, Yorke, Chadwick.

Bayern 2-1 MAN UNITED 00/01

Wowczas, 2 tyg pozniej pojechalismy na Olympia Stadion by wywalczyc awans do nastepnej fazy, bodajze polfinalu. Zaczelismy cienko bo w I polowie gole wsadzili nam Elber oraz Mehmet Scholl czyli praktycznie bylo po zabawie, UNITED musialo strzelic wowczas 3 gole. Druga polowa jednak zdecydowanie pod nasze dyktando, duzo atakow i strzalow, duze ozywienie w ekipie dala zmiana Sheringhama. Gola na 1-2 juz w 49 min drugiej polowy dal nam Giggs'y pokonujac Kahna pieknym lobem. 2 gole wtedy byly dla nas w zasiegu, ok 42 min do konca, nie takie rzeczy robilismy. Sheringham w koncowce blisko poprzeczki i koniec. Bayern tym razem sie na nas odegral, 1-1,2-2 w 99 oraz 1-2, wtedy 2x wygrali.

[Obrazek: _1284416_keane300.jpg]

[Obrazek: _1284416_giggs_goal300.jpg]

[Obrazek: _1284416_scholl_celeb300.jpg]

[Obrazek: _1284416_elber_goal300.jpg]

MAN UNITED 2-1 Bayern 1999 26 May CL final

Co tu duzo pisac na temat tego meczu, kazdy wie o co cho, 5 minuta Basler, dwie ostatnie Teddy i Solskjaer, naprawde nie bede pisal wiecej bo chcialem tak tylko wspomniec wspolne mecze z Bayernem. Dokladnie 9 miesiecy wczesniej zaczela sie moja przygoda z UNITED i trwa do dzis, a na meczu byl dzisiejszy Prezes MUSC PL, Wojtek 8)

[Obrazek: _353892_baslergoalbehind300.jpg]

[Obrazek: _353892_y3.jpg]

[Obrazek: _353892_sh3.jpg]

[Obrazek: _353892_f3.jpg]

[Obrazek: _353892_olegolcbe300.jpg]

[Obrazek: _353892_r3.jpg]

[Obrazek: _353852_solskaercel300.jpg]

[Obrazek: _353852_solsgolcel1502.jpg]

Man United: Schmeichel; G Neville, Johnsen, Stam, Irwin; Beckham, Butt, Giggs, Blomqvist (Sheringham 66); Cole (Solskjaer 80), Yorke.

Substitutes (not used): Van Der Gouw, May, P Neville, Brown, Greening.


Bayern Munich: Kahn; Linke; Matthaus (Fink 79); Kuffour; Babbel; Jeremies; Effenberg; Tarn at; Basler (Salihamidzic 88); Jancker; Zickler (Scholl 70).

Substitutes (not used): Dreher, Helmer, Strunz, Daei.

Under The Boardwalk - United Warriors
13-06-2011 13:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #55
RE: Pamiętne mecze



"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
11-03-2014 19:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości