Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użyczenie kart One United do zakupu biletów
dymek83 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Post: #1
Użyczenie kart One United do zakupu biletów
Witajcie, poszukuję kibiców którzy mają aktywną kartę One United? chce poleciec ze znajomymi na United - Real Sociedad a oni kart nie mają takżę szukam kogoś kto mógłby mi użyczyć swojego nr. dla nich. bardzo proszę o kontakt
02-09-2013 07:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2
RE: Użyczenie kart One United do zakupu biletów
Wiesz, to się wiąże z tym, że ktoś by ci musiał jeszcze użyczyć dowód osobisty / paszport, żeby na miejscu odebrać bilet.

Gdzie jest Groszek?
02-09-2013 10:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dymek83 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Użyczenie kart One United do zakupu biletów
a zmienili procedurę wydawania biletów? Zawsze przesyłali pocztą ewentualnie wrzucali bezpośrednio na kartę One United



(02-09-2013 10:18)Krix napisał(a):  Wiesz, to się wiąże z tym, że ktoś by ci musiał jeszcze użyczyć dowód osobisty / paszport, żeby na miejscu odebrać bilet.
02-09-2013 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #4
RE: Użyczenie kart One United do zakupu biletów
A do czego chcesz przyłożyć kartę One United w San Sebastian? Czoła? ;]

W Klużu trzeba było odebrać na miejscu w centrum miasta za okazaniem dokumentu i z tego, co wiem, jest tak zazwyczaj na wyjazdach LM. Ale mogę się mylić, bo doświadczeń wielkich w jeżdżeniu nie mam.

Gdzie jest Groszek?
02-09-2013 10:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dymek83 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Użyczenie kart One United do zakupu biletów
OK, to się nie zrozumieliśmy Smile Mi chodzi o mecz na Old Trafford a nie wyjazd. Na wyjazdach wiem, że taka procedura jest, a ja chcę chłopaków zabrać do Teatru Marzeń Smile

Czy to zmienia postać rzeczy? Smile



(02-09-2013 10:55)Krix napisał(a):  A do czego chcesz przyłożyć kartę One United w San Sebastian? Czoła? ;]

W Klużu trzeba było odebrać na miejscu w centrum miasta za okazaniem dokumentu i z tego, co wiem, jest tak zazwyczaj na wyjazdach LM. Ale mogę się mylić, bo doświadczeń wielkich w jeżdżeniu nie mam.
02-09-2013 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #6
RE: Użyczenie kart One United do zakupu biletów
Aaaaa widzisz Big Grin Nakręciłem się na wyjazd, więc jakoś tak naturalne wydało mi się, że chodzi o mecz w Hiszpanii Smile
To w takim razie najprawdopodobniej musiałby ci ktoś pożyczyć fizycznie kartę OU.

Gdzie jest Groszek?
02-09-2013 11:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dymek83 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Użyczenie kart One United do zakupu biletów
To wobec tego stąd jeszcze raz proszę, APELUJĘ, do kilku wyrozumiałych kolegów fanów United o pomoc w przedsięwzięciu !!!! Oczywiście koszty ewentualnego przesyłania kart pokryję.

Nie chcesz zapoczątkować większego ruchu?Smile



(02-09-2013 11:05)Krix napisał(a):  Aaaaa widzisz Big Grin Nakręciłem się na wyjazd, więc jakoś tak naturalne wydało mi się, że chodzi o mecz w Hiszpanii Smile
To w takim razie najprawdopodobniej musiałby ci ktoś pożyczyć fizycznie kartę OU.
02-09-2013 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości