Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Barcelona 0-0 Manchester United (23.04.2008)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #1
CL: Barcelona 0-0 Manchester United (23.04.2008)
W jednym z półfinałów Champions League zmierzą się Barcelona i Manchester United. Katalończycy w 1/4 finału wyeliminowali niemieckie Schalke 04 wygrywając w dwumeczu 2-0. Czerwone Diabły nie dały szans włoskiej Romie w dwumeczu pokonując Giallorossich 3-0.
Ten półfinał elektryzuje całą piłkarską Europę, a kto wie czy nie świat, ponieważ naprzeciw siebie staną drużyny grający ładny ofensywny futbol. Ciężko w tym spotkaniu wskazać faworyta, bo obie drużyny prezentują wyrównany poziom.
Wszyscy z niecierpliwością czekamy na pierwsze starcie, które zaprezentuje nam TVP2, i które zapewne relacjonować będzie Darek Szpakowski.
Jaki waszym zdaniem będzie wynik pierwszego meczu na Camp Nou? Czy Barcelona zdoła rozgryźć kapitalną obronę United z Vidicem i Ferdinandem na czele? Czy już po pierwszym meczu wszystko się rozstrzygnie? I kto okaże się lepszy: Cristiano Ronaldo czy Leo Messi? W tym temacie piszemy o wszystkim, co związane z tym pojedynkiem.
Zapraszam do dyskusji!

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
11-04-2008 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #2
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45)
Przed tym spotkaniem należy zapomnieć o formie obu zespołów, o kontuzjach. Na boisku to nie będzie miało znaczenia. Nieważne, że Barca niby gra słabo, bo stać ją na pewno na zagranie genialnego spotkania.
Obie drużyny mają w składzie wiele gwiazd, prezentują wybitnie ofensywny futbol. Zapowiada się wspaniałe widowisko.
Ja przyznam, że obawiam się tego spotkania jak żadnego w tym sezonie. Mam w pamięci nasze wyjazdowe mecze w pucharowej fazie ostatnich kilku sezonów Champions League. Porażki z Bayernem, Realem, Porto oraz dwukrotnie z Milanem. Coś w tym jest, że drużyna nie zawsze potrafi udźwignąć presję.
Ale z drugiej strony kiedy ostatnio graliśmy tak dobrą piłkę? Zawsze czegoś brakowało, a teraz jest na tyle dobry skład, że liczę na dobry wynik.


Fan United od 1992 roku
11-04-2008 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Becks Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45)
sebos ale w tym sezonie mamy bardziej doswiadczoną druzyne niż rok temu a także mamy silniejszy skład.Jednak nie można mówić ze ten mecz będzie łatwy, bo może barca ma słabą forme jednak z nami mogą zagrać genialnie(Odpukać).Napewno mecz będzie bardzo ciezki i będzie stal na wysokim poziomie.
11-04-2008 23:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45)
Messi najprawdopodobniej nie zagra, nawet jeśli mu się uda to po jednym małym starciu z Vidiciem powinien z płaczem opuszczać boisko.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
12-04-2008 09:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45)
Oskar napisał(a):Messi najprawdopodobniej nie zagra, nawet jeśli mu się uda to po jednym małym starciu z Vidiciem powinien z płaczem opuszczać boisko.

Nawet jeśli zejdzie z płaczem, a co mnie to Wink , byś czasem 'Krystyny" nie widział zapłakanego po meczu na OT, bo coś nie wyszło.


Ciężko będzie.
12-04-2008 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45)
Barca nie gra teraz tak wspaniałego futbolu jak chociażby 2 sezony temu, ale nie można jej lekceważyć pod żadnym względem. Zobaczymy co z Messim, chociaż bez niego Barca również potrafi grać w piłkę. Jak uda nam się strzelić tam jakiegoś gola, to w rewanżu powinno być dobrze.

Liverpool tam wygrał, to czemu niby nam miałoby się nie udać


Czaplak napisał(a):Nawet jeśli zejdzie z płaczem, a co mnie to Wink , byś czasem 'Krystyny" nie widział zapłakanego po meczu na OT, bo coś nie wyszło.

święte słowa :mrgreen:

Pele good, Maradona better, George Best
12-04-2008 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45)
Będzie ciężko Barcy nas pokonać. Katalończycy są skonfliktowani i panuje tam na mój nos niezły smród. Manchester nabrał wiatru w żagle, mamy graczy w znakomitej formie, i nawet nie mówię tu o Ronaldo. Barca specjalnie nie oszołomiła swoim 2:0 z Schalke, chociaż wiadomo, że wsystko się zdarzyć może. To w dużej mierze będzie walka psychologiczna.
Cytat:Thierry Henry:
- Manchester jest w wyśmienitej formie, Cristiano Ronaldo ma niesamowity sezon. Ale my o tym doskonale wiemy, więc nie uda im się nas niczym zaskoczyć.

Z wypowiedzi Henry'ego można wywnioskować, że jednak w pewnym stopniu mierzą siły United formą Ronaldo. Tak ciekawego widowiska od dawna nie było. Ja uważam, że ich zmieciemy z naszego podwórka; pierwszy mecz grają u siebie, mają siłę w postaci kibiców, może byc trudniej, ale też jestem dobrej myśli. Denerwuję się, ale z drugiej strony mam ochotę na zacięte widowisko i dramatyczne rzuty karne. Big Grin

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
12-04-2008 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45)
Mnie najbardziej cieszy brak Pujola, ma kartki czy cos takiego, w kazdym badź razie obrona Barcy bez niego leży a to naprawde optymistyczna wieść.
Oczywiscie cała katalonia z piłkarzami na czele wypowiada się że zmiecie nas z powierzchni ziemi, że mają lepsza kadre etc etc
W koncu marzenia są dozwolone dla każdego.

Barca sprzed 2 lat byłaby mega trudnym przeciwnikiem, ale teraz? Presja na menagera, niezadowolenie kibiców, fatalna forma R10, brak kapitana, Messi ledwo po kontuzji, Henry grający ponizej mozliwosci....
Przecież te sprawy zmieniają całkowicie postac rzeczy. Jesli sie nie poddamy i zagramy dobrze na Camp Nou to o rewanż na OT się nie martwie. Trzeba poprostu zagrać na 100% w Hiszpani. Rezultat tam uzyskany może przesądzić o zwycięscy dwumeczu.

U nas nie zagra Vida, więc mam nadzieje wyjdzie Pique. On ma w sobie troszke tego Hiszpańskiego stylu gry więc może sie ta zdolnośc przydać;]

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
12-04-2008 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45)
Kisia92 napisał(a):U nas nie zagra Vida,

Vidic już ma powrócić na Blackburn, z Arsenalem nie zagra bo nie jest w pełni sił.

Kisia92 napisał(a):, ma kartki czy cos takiego, w kazdym badź razie obrona Barcy bez niego leży a to naprawde optymistyczna wieść.

Czytałem ost. wypowiedzi ich kibiców, Puziol podobno rewelacyjnie nie gra ostatnimi czasy.
12-04-2008 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45)
A kto tam ostatnio gra rewelacyjnie?
Bo jakoś na myśl mi nic nie przychodzi, zawodzą na całej lini.
jakby nie grał w koncu to kapitan, a jego brak zawsze odbija sie na grze.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
12-04-2008 17:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lmp2 Offline
Member
***

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45)
To Liga Mistrzów, więc zderzą się dwie różne drużyny... Przede wszystkim z tyłu mamy grać tak jak zawsze czyli na zero. Z taką grą jaką prezentowaliśmy w podczas wszystkich meczy ligowych i pucharowych to szansa na zwycięstwo jest duża. Sami buchmacherzy oceniają nas na zwycięstwo...
Jednak nie można sobie zlekceważyć Barcelony.
Dlatego konsekwentna obrana i atak oraz wspaniała pomoc jest naszym kluczem do sukcesu.

"Broni Van Der Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, Czerwone Diabły po raz trzeci. Van Der Sar Bohaterem!!!"

Dariusz Szpakowski po obronie karnego przez Edwina Van Der Sara...
12-04-2008 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45)
W meczu z Barceloną IMO najbardziej trzeba będzie uważać na Xavi'ego. Ostatnio prezentuje naprawdę niezłą formę w porównaniu z resztą drużyny. Henry się zazwyczaj tylko czai, poza tym nie ma formy, ale za to ma 'rachunki do wyrównania za Arsenal'. Ronaldinho kolejny gwiazdor bez formy no i Messi, powróci chłopak po kontuzji, ale Vidy to nie będzie obchodzić Wink

Ciekawe czy Evra zagra... ja bym jeszcze na te dwa mecze postawił Silvestre, bardzo podobał mi się jego powrót z Romą. Co do OH - jak Brown nie pójdzie do środka, to znając SAF'a będzie na środku. A z Hiszpanami zapewne zagra Vidic ew. Pique.

PS. Mam nadzieję, że Diabełki zrobią mi urodzinowy prezent Smile

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
12-04-2008 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45)
Barcelona będzie bez Ronaldinho, Messiego, Puyola, a więc trzonu drużyny. My zagramy jedynie bez Fletchera i być może Vidicia i Sahy. Tak więc skład mamy silniejszy, atmosfera u nas też jest znacznie lepsza, bo u nich same konflikty, kłótnie.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
12-04-2008 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45)
Bardzo dobrze że pierwszy mecz gramy na wyjeździe i na dodatek Barca będzie miała tak mocno okrojony sqad, więc mamy dużą przewagę, trzeba ją umiejętnie wykorzystać i wygrać co najmniej 1-0.
Za Vidica wstawiłbym Pique, ostatnio bardzo dobrze zagrał w meczu z Romą, więc jakoś on mi się widzi u boku Rio. Gary już też w pełni sił więc jest na prawdę dobrze.

ps paolo dla mnie też może być prezent, urodziny mam 21 Wink
edit: Oskar ja też piszę, 22 i 23 kwiecień
12-04-2008 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lmp2 Offline
Member
***

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45)
Oskar napisał(a):My zagramy jedynie bez Fletchera i być może Vidicia i Sahy.

Vidic wraca na Blackburn więc na Barcelone tym bardziej będzie Big Grin
Najbardziej jednak obawiam się ich ataku Eto Henrry... Mogą nam sprawić nie lada problem... Ale nie takich w tym sezonie uciszyliśmy. Teraz trzeba najpierw pokonać Arsenal potem można zacząć myśleć o Katalonii...

"Broni Van Der Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaar, Czerwone Diabły po raz trzeci. Van Der Sar Bohaterem!!!"

Dariusz Szpakowski po obronie karnego przez Edwina Van Der Sara...
12-04-2008 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości