Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Barcelona 0-0 Manchester United (23.04.2008)
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45)
Będzie ciężko Barcy nas pokonać. Katalończycy są skonfliktowani i panuje tam na mój nos niezły smród. Manchester nabrał wiatru w żagle, mamy graczy w znakomitej formie, i nawet nie mówię tu o Ronaldo. Barca specjalnie nie oszołomiła swoim 2:0 z Schalke, chociaż wiadomo, że wsystko się zdarzyć może. To w dużej mierze będzie walka psychologiczna.
Cytat:Thierry Henry:
- Manchester jest w wyśmienitej formie, Cristiano Ronaldo ma niesamowity sezon. Ale my o tym doskonale wiemy, więc nie uda im się nas niczym zaskoczyć.

Z wypowiedzi Henry'ego można wywnioskować, że jednak w pewnym stopniu mierzą siły United formą Ronaldo. Tak ciekawego widowiska od dawna nie było. Ja uważam, że ich zmieciemy z naszego podwórka; pierwszy mecz grają u siebie, mają siłę w postaci kibiców, może byc trudniej, ale też jestem dobrej myśli. Denerwuję się, ale z drugiej strony mam ochotę na zacięte widowisko i dramatyczne rzuty karne. Big Grin

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
12-04-2008 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45) - Olis - 12-04-2008 16:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości