Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Barcelona 0-0 Manchester United (23.04.2008)
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45)
Oskar napisał(a):Nasz rywal zremisował wczoraj z kolejnym średniakiem - Recreativo Huelva i coraz bardziej oddala się od mistrzostwa kraju.

Teraz zostaje im tylko LM praktycznie. Ciekaw jestem, czy będą potrafili przezwyciężyć te wewnętrzne problemy i zmobilizować się na mecz z United. Na razie nic na to nie wskazuje Big Grin

Myślę, że przy ich obecnej formie obrońców, Ronaldo może się nieźle rozstrzelać. Udowodni wszystkim niedowiarkom, że potrafi grać z wielkimi klubami. Jak puszczą mecz na TVP (a jeden będzie, mam nadzieję, że ten na OT), to Szpaq i inne leśne dziadki w studio może zapomną o meczu z Milanem, gdzie nikomu nic nie szło i stwierdzą, że jednak Cristiano daje radę.

Wszytko zapewne rozstrzygnie się na Camp Nou. Jeśli nie stracimy bramki, będę spokojny. Nie zdziwię się nawet, jeśli wygramy w Hiszpanii. O meczyk na OT jestem spokojny. Gorzej jak Barca rozegra mecz sezonu, ale to mało prawdopodobne :mrgreen:
13-04-2008 13:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45) - Luki - 13-04-2008 13:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości