Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Barcelona 0-0 Manchester United (23.04.2008)
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #81
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45)
Tomassen napisał(a):Gdybym był Fergusonem, to z nerwów odgryzłbym sobie chyba język. Spuchłaby mi żuchwa?

Wiesz :-) Fergie bez powodu takiego składu nie wystawił i takich zmian nie uczynił. Zwłaszcza widząc taką grę Czerwonych Diabłów. Dlatego poczekajmy na mecz z Chelsea i rewanż.

Ja myślę tak:
Fergie chciał "przeżyć" ten mecz. Wiedział, że mamy 2 arcytrudne mecze. Gdybyśmy wygrali 2:0 - spox jesteśmy w finale, ale to jednak Barca i gdybyśmy zagrali ultra ofensywnie to Barca mogła nas kontrami wykończyć, nie mówiąc już o zmęczeniu przed meczem z Chelsea.

A wygrana 2:1 z Barcą, albo remis 1:1 to z Barcą to jednak nie teges. Dlatego moim zdaniem Fergie chciał, aby Barca nic nie ustrzeliła tutaj ;-), bo jednak wtedy w rewanżu:
1) Wystarczy, że wygramy, nieważne czy 10:9 czy 1:0, ale sramy na to mnożenie punktów na wyjeździe - duży plus.
2) Gramy u siebie
3) Możemy zagrać na full - myślę, że w zależności od wyniku z Chelsea Fergie może postawić najmocniejszy możliwy skład ]:->

Druga teoria to wymęczenie Barcy ;-), i gra na kontry, tylko właśnie ten niestrzelony karny dał niezłego kopa Barcelonie, a naszym trochę wiary odebrało już widzę ich myśli:
Cytat:FUUUUUUUUUUUCK!!!!!!!!
HOLYYYYYY SHIIIIT!
CRIISSSS WHAT'RE YOU FUCKIN' DOING?!
FUUUUUUUUUUCK!
HOOOOOOOOOOOOOOOOW!
FUUUCK!
Cioung Ciang Dou Ciang (Korea)
Cest rien que de la merde!
WHAT THE FUCK!
Kurwa mać (polski akcent Kuszczakowy Big Grin)

Bo jednak patrzcie, początek meczu, karny, który może dobić rywala, bramka na wyjeździe na Camp Nou! A tutaj zonk :/. Ale z drugiej strony Manchester mógł się bardziej rozluźnić i Barca mogłaby wejść jak w masełko (Brown), a tak to graliśmy baaaaaaaardzo uważnie, a te szansy Barcy to jednak nie były specjalnie niebezpieczne powiedzmy sobie szczerze, obrona i bramkarz byli skuteczni i to bardzo, Barca miała 2 góra 4 szanse takie na serio niebezpieczne, my mieliśmy ze 2. Więc nie było tak źle... No i Roo na obronie <rotfl> więc z czym do ludzi Big Grin

Po meczu z Chelsea będzie można coś więcej powiedzieć ;D

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
23-04-2008 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45) - radzio - 23-04-2008 22:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości