Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Barcelona 0-0 Manchester United (23.04.2008)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #88
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45)
Ty chyba Tomassen inny mecz oglądałeś? Czy Barcelona miała choć jedną 100% okazję do strzelenia gola? Nie! Druga linia całkowicie zdominowana przez Katalończyków, ale wszystkie ataki zatrzymywały się na naszej obronie. Szkoda, że z którejś z kontr nie padła bramka. Wynik przed meczem brałbym w ciemno. Brown i Ferdinand IMO świetnie. Eto'o nic nie grał. Scholes tak na 3+. Niczym szczególnym się nie wykazał, raz zagrał świetnie do Ronaldo, no i nie można zapomnieć o kilku znakomitych odbiorach. Carrick również ładnie w defensywie. Ronaldo, Roo i Tevez według mnie słabiutko. Choć jedną groźną kontrę mogli wyprowadzić, a tu totalne zero.

No cóż, nasza uwaga zdecydowanie skupiła sie na defensywie. Barcelona nie mogła się przedrzeć przez naszą obronę, w związku z czym musieli uderzać z dystansu. Najlepszy w barwach Barcy zdecydowanie Messi. Nie wiem po co go Riijkard ściągnął. Gdy Argentyńczyk tylko był przy piłce od razu pod naszą bramką było niebezpieczeństwo.

Myślę, że w rewanżu nie rzucimy się na Barcę, tylko spokojnie będziemy kontrolować mecz, ale niezbyt ryzykownie i w końcu coś wpadnie. Wtedy cofamy się i powtórka z pierwszego meczu i witaj Moskwo Smile

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
23-04-2008 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45) - mucha - 23-04-2008 23:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości