Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Barcelona 0-0 Manchester United (23.04.2008)
bar32tek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #89
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45)
Tomassen ma całkowitą rację! E2 dwa razy mógł strzelić gola (bądź wywrócić się jak mu Ferdinand wszedł w nogi w polu karnym)... Z taką dominacją niestrzelenie bramki jest grzechem, i nie wiem czemu opinie co do zawodników są tak zróżnicowane, cała pomoc zagrała na 0/10 jak dla mnie... Wydaje mi się że Scholes grał tylko i wyłącznie dlatego że to był jego setny mecz i głupio by go było zmieniać przy gwiździe kibiców na Camp Nou. Już nawet Cristiano wypadł w tym pseudo ataku pozytywnie na tle całej formacji ofensywnej MU a przecież nic nie pokazał! A co do tyłów to Evra powinien zostać man of the match. Messi - nadzieja na wygrana w LM dla Blau, Krkic - czarny koń, również wiązany z przyszłymi sukcesami Barcy, i co? jakoś nic nie pokazali w tym meczu, raz jedynie Messi ładnie przeszedł Evrę na 40m, ale nic z tego nie było groźnego, bo zaraz ktoś tam dopadł do piłki z naszej defensywy.

A na przyszłość (tj wtorek) najważniejsze będzie powstrzymać Iniestę i Xaviego, bo jak dla mnie w obecnej formie całej Barcelony są to jej najlepsi i najgroźniejsi zawodnicy...

ps. witam wszystkich na forum : )
23-04-2008 23:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45) - bar32tek - 23-04-2008 23:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości