Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Barcelona 0-0 Manchester United (23.04.2008)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #93
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45)
No cóż- skończyły się czasy kiedy to nawet grając na wyjeździe drużyny starały się strzelić bramkę za wszelką cenę. Teraz chodzi głównie oto żeby tej bramki nie stracić. Wiadomo, że widowisko na tym traci, bo brakuje tego polotu w grze, ale mając w perspektywie mecz u siebie to lepiej wyjść najpierw na zero, a potem liczyć że coś się strzeli przy pomocy publiczności.
Dlatego spodziewałem się, że Diabły postarają się głównie zabezpieczyć dostęp do swojej bramki i to, nam się udało. Barcelona faktycznie miała więcej strzałów i dużo lepsze posiadanie piłki (ale z tego akurat słyną) ale naprawdę NIE MIELI żadnej 100% sytuacji na strzelenie bramki!
Karny wg mnie przyszedł za wcześnie. Jeżeli Ronaldo strzeliłby to Barca od razu ruszyłaby do szaleńczych ataków i na pewno Bojan i Henry weszliby wcześniej, aby postarać się strzelić tą bramkę i możliwe że udałoby się im to zrobić. A to, że nie strzelił też miało wpływ, ale na nasz zespół- troszkę mogli się podłamać się tym. Ronaldo starał się dużo, ale czasami nie potrzebnie upadał :!: Lekki kontakt z przeciwnikiem i gleba. Gdyby tego nie było to byłby zawodnikiem kompletnym.
Zdziwiłem się że na prawej stronie zobaczyłem Roo :?: Widać że to nie jest jego pozycja-przerzuty mu nie wychodziły.Bardziej pożyteczny jest w ataku.
Zadanie zostało wykonane, chociaż styl nie powalał.Liczę że na OT zobaczymy Andersona, on potrafi zagrać z trudnym przeciwnikiem. Kluczem może być zatrzymanie Xaviego i Iniesty, bo wczoraj sprawiali nam sporo problemów.
blaugrana.pl napisał(a):Alex Ferguson stwierdził po meczu, że jego drużyna "będzie bardziej agresywna" na Old Trafford. "Mamy jasność sytuacji: jeśli zremisujemy z bramkami lub przegramy - odpadamy. Jeśli jednak wygramy - jesteśmy w finale. Na Old Trafford zobaczymy całkiem inne spotkanie", mówił zadowolony "z braku straconych bramek" Szkot.

Ferguson żałuje tego, że jego drużyna nie potrafiła kontrolować piłki. "Nie potrafiliśmy przemieszczać piłki między formacjami. Umiemy grać piłką, ale dziś pozostaje niesmak z powodu braku płynności w rozgrywaniu jej pomiędzy obroną, pomocą i atakiem", wyjaśnił.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
24-04-2008 09:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45) - Lukas - 24-04-2008 09:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości