Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Barcelona 0-0 Manchester United (23.04.2008)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #97
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45)
paolo napisał(a):Co do meczu, myślę, że sędzia mógł oprócz karnego na początku podyktować jeszcze dwie "jedenastki". Pierwsza to faul Marqueza, za który powinna być żółta o ile nie czerwona kartka
A daj pan spokój. Przecież tam nie było faulu. Marquez ledwo co go dotknął, a to wszystko działo się w biegu.
paolo napisał(a):IMO za niska ocena MEN dla Rooneya. Chyba nie bez powodu wracał się pod swoje pole karne. Na pewno takie zadanie wyznaczył mu Ferguson podobnie jak Tevezowi. W moim odczuciu grali lepiej od Browna (wg. Sky 7!) czy Parka.
Rooney powinien się udzielać w ofensywie przy kontrach. To samo się tyczy Teveza. Obaj zagrali bardzo słabo. Ja tam jakichś akcji defensywnych w wykonaniu Rooneya nie widziałem. Więcej pożytku byłoby, gdyby mniej udzielał się w obronie, a więcej w kontratakach. Natomiast nie wiem, co masz do Browna? Czy on popełnił jakieś błędy? Czy przegrał jakiś pojedynek główkowy? Czy Eto'o choć raz groźnie uderzył na bramkę? Nie. IMO dobrze zagrał wczoraj Brown.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
24-04-2008 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Barcelona - Manchester United (23.04.2008, 20.45) - mucha - 24-04-2008 14:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości